Hiç mimik ve jestlerim yok, kız gibi el yüz,oturuş kalkış hareketleri yapamıyorum

Gizli Üye
evet ben resmen robot gibiyim . Hiç mimik ve jeslerim yok konuşurken mal gibi bakıyorum insanların yüzüne buda çok itici bir durum. ve kızlar gibi kibar oturmayı,kalkarken, el, yüz hareketlerini yapamıyorum erkek gibi davranıyorum neden böyle ne yapmam lazım ?
Hiç mimik ve jestlerim yok, kız gibi el yüz,oturuş kalkış hareketleri yapamıyorum