Kahve falı bakmayı bilen var mı ??

Ben çok anlamam da merak ettim bilen varsa bir bakabilir mi ? :) link bu fincanın dibisi :) link link burası da aynı stad tribünü gibi :)Sana kabaran birşey var diye espri yapmayın döverim valla haaa :)

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• surekli seni takip eden uzaktan izleyen biri var etrafinda fazla geziyor bu tanidigin biride olabilir bir kadin var sisman gıdısı var boyle annen ya da bir arkadasin olabilir sana sarilmis ama mutlu. ve o kadinin arkasinda uzun burunlu bir adam var o da bariz gulumsuyor ailenin bir konuda buyuk destegi var bir konuda ve senin arkandada kapkara bir insan var etrafinda dolasan o kisu sana yaklasmaya calisiyor o izin vermiyor ama o seni izleyen kisi kotu biri degil fakat biri tarafindan cok kiskaniliyosun ve o kisi senin yakininda olan biri son fincani pek cozemedim ama guzel bir fal ben bu fala 2-3 saat anlatirdim

• valla hayal ettım çogu dogru hıc tanımadıgımız ınsanlardan yorum almak daha mantıklı hakkımda hıcbırsey bılmıyorsun cunku.. begendım cok ıyı :))

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben bilmem malesef.

• Peşinde bir kötülük var haberin olsun dikkatli ol. Hayvan besliyor musunuz?Bir dileğin var olmayacak gibi görünüyor yani tam olmayacak.Önünde çok engeller var ama seçimlerini iyi yaparsan hepsini aşabileceksin.Sanatçı pozisyonunda çalgıcı biri var mı tanıdığın? trübünü anlatmama gerek yok durum iyi değil:) Cimriler kahveyi az koymuşsunuz telve yok be :))At bakalım 10 luk devam edeyim beya :P

• telve yana kaymış görmüyomusun bu sefer öyle oldu nedense her zaman iki kasık atarım bu sefer dip böyle oldu :))

• Dövermisin ... terliğine bir bakim :)

• 44 numara yla vurrum agzına :))

• Öncekileri Göster
    • yok :)

• m galiba Ben öyyle bir soru sormustum :)

• ikinci resimde sırt cantalı bir adam gordum samimi soyluyorum egik telefonlamı konusuyor nedir yuruyor bir yandan da belkide sigara içiyordur sakal gibi birşeyi var çenesinde falan karşısında bir kız var sanırım sarışın gibi dalga saclı güzel gorunuyor ucuncu resim daglık bir yer heralde bu kadar gordum birinci resimden birşey anlamadım ben kahve falı bakmasını bilmem gordugumu soyledim

• sagolasın yıne de baya brsey görmüşsün :)

• :)

• mekanda karı kız çoksa fal bakma numarası yapıyorum.Ekmeğini yiyorum.Salladıklarım tutuyo oda ayrı

• haha :)

• dusundugun bırı var yakın bı zamanda tanıstıgın bırısı bu sevıyorsun ama karsındakı ınsanın başka bı ılıskısı daha var sonucu ıyı degıl

• Bıktım Lütfen .D Kahve falıymıs yOk oymus buymus yeter .D

• ahaha :D

• 2 melek bir de çam ağacı gördüm 2. linkte

• hı dimi çam agacı var :)

• onun solunda da 2 tane melek ya da denizkızı gibi bşy var üstüste

• :))

• hiç anlamam ama baktırdığım oldu falcı teyzelere...

• dibinde; link ya da link var sonra...Troll var ; link sonra...estonya var ama bayrak doğa ilişkisi bak çok hoş görüntü ; link öyle yani falın iyi çok fantastik bir kızsın ;)

• ahahah anlıyosun sankı bıraz :)) ne degısık troller ne demek ya :))

• Öncekileri Göster
    • hahaha

• hadi ben seni tutmayayım ;)

• 1 ıncısı makıneneın formatını degıstır odak dısı bulanık kalıyo ;)2 incisi mumkunse fıncanı ve tabagıda 4 taraftan cek yanı total 8 resım olsun ;)---1- Kuruntuların yuzunden gereksiz sıkıntı yapıyosun ( Telveyı yemıssın ayrıca )2- inanmayabilirsin ama kurşun döktürmelisin nazar çin.. Ciddi anlamda Sana nazarı değen biri var.. ve her nekadar sen iyi niyetli gorsende fısır fısır konusan yaslı sıfatına yakın bırı var..bır dıger yorumum ıse.. buyuk ıhtımalle cok uzun olmayan boynu onune egılmıs senı dusunene bırı var..Bır ayagı havada gel desen gelecek gibi biri..3 - sıkıntılarını 2 ye bolmussun ve bu 2 sıkıntı arasında kalmıssın.. Kendınce hiçbir çıkar yolu bulamıyosun..Bu resımlrden ancak bukadar cıkıyo ;)

• 1 odaklama gayet normal
      2 si profosyonel falcı aramıyorum zaten burda gerek yok o kadar zahmete
      3 yemedım öyle olmus ılla dıbınde olacak dıye bırsey yok ..
      4 senın bakacagın kahvenın ıcıne tukreyım ben

• Öncekileri Göster
    • öyle cıkacak zaten asıl cekmek ıstedıgım yer orası degıl cunku sana onu mu sorduk taS kafa

• iyi be.. tamam sustum..

• Bunu sen mi içtin?

Kızlar Ne Diyor 7

• kahveyı az koymussuun sadece onu göruyorumburdann:)

• yok az koymadım her zaman yaptıgım gimi yana gelmıs ondan :)

• Sana bir yol görünüyor. asdf

• Fincanın "dibisine" yorum: Ailenden soğuk görünen bir kişinin sana bir zararı dokunacak valla ben demiyorum orada bir çift buğulu bakan göz gördüm.İkinci linke yorum: Sakallı bıyıklı bir adam seni bir konuda uyarıyor sende bildiğin onu dinliyorsun veyahut sana bir şey teklif ediyor kabul etmiyorsun nazar var üzerinde, Stad tribünü gibi olan şeye yorum: Yolun var güzelim 3 vakte kadar( ay gün hafta) uzun yola çıkacaksın biri kollarını açmış seni bekliyor.Kaynak: Babaannem , ben

• çok tesekkur ederım bu ıyıymıs baska bısey yok mu ya :DD

• Öncekileri Göster
    • sağ olsun diyor (:

• <3 :*

• Bir sorunun var ve sen bunun çözümünü sürekli erteliyorsun yakın zamanda da çözülecek gibi durmuyor ona dikkat etmelisin.Ufak bir para sıkıntısı yaşayabilirsin.Ve de zor durumda bir yakının senden yardım isteyecek ve sende ona yardımcı olacaksın.Yengemin iddiası bu yönde en azından :)

• tesekkurler :))

• ya bilen varsa bana da baksa keşke :D

• ahahah :))

• 3 dağ arkasından gelen post saçlı birine aşık olacaksın deniz kızı çama çıkmış

• :)) denız kızı çamda ne ısı var acepp :))

• tsunami olmuş:D

• :DDD

• Çok içmişsin :)

• yok bebekım ya :)

Yükleniyor...