Güze bir kız dahada güzel bir kız :)

Diyelim güzel bir kız var beğendiniz sonra ondan daha güzelini gördünüz diğeri önemini kaybedermi yani daha çirkin olanın davranışları gülümsemesi konuşması daha iyiyse yinede daha iyi olanınamı ilgi duyarsınız Özellikle erkeklerin düşüncesini merak ediyorum ama kızlarda cevaplasın :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekleri sadece güzellik peşinde koşan yaratıklarmı sanıyorsan öyleysen takıntılı ve mutsuz bir hayat seni bekliyor dahada güzelleşmek için yırtınır durrsun artık

• valla öyle zannediyorum gözlemlemelerime ve incelemelerime göre :(

• Öncekileri Göster
    • kız tipsiz adam taş :S

• demekki senin dediğin gibi değilmiş olay :)

Erkekler Ne Diyor 7

• hayır tabiki. bunun sonu yokki.

• Ben sende tutuklu kaldım...Şarkı dizesinde de denildiği gibi biri gönlüme iktidar kurmuşsa, hiç bir parti veya darbe onu indiremez ;) Aç gözlü olmanın anlamı yok..

• Seviyorsam her türlü sevdiğim kız tabiki maymun iştahlımıyız :)

• işin dogası bu güzeli çirkini degil her zaman yenisi

• ikisinide aynı zamanda gördün ama birinin davranışları konuşması gülmesi daha hoş diğerinide görünüşü ?

• Öncekileri Göster
    • tamam :D

• ama sen gizlisin leydim nasıl ekleyecemki?

• ben sanki yakışıklıyım da güzelini arıyacam bulcan bitane şükretcen

• yazık olmazmı kıza... onun bir bakışına ...degil... dünyayı degişmem...o baktıgında tüm dertlerimi unuturum ...o öyle nazlı ki aşıklar feyz alır nazından...ya böyle olsun aşk ya da hic olmasın

• İkisiylede yatmak için çaba sarfederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...