Dünyanın en yakışıklı erkekleri türklermidir ?

dünyada türk erkeklerin yakışıklı olduğunu iddiaa eden bir çok yabancı bayan var sizce türk erkeklerini cazip kılan nedir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet en güzel kızlarıda türk kızları değildir ama malesef :)

• en guzelli degil ama turk erkeklerde oyle degil ..

• Tesekkürler .)

• Boza ve şıra kaça beyler ?

Kızlar Ne Diyor 12

• yorum yok .

• Bana hiç cazip gelmiyorlar

• sonu lezbiyenlik desene

• Hade oradan İspanyol erkekleri dünyanın en yakışıklıları bence :)

• En yakışıklıları koreliler :)

• oğlan gibiler tüysüz kılsız erkek dediğin sert ve güçlü olur

• tipine güvenmeyen eksilesin :)

• yav he he ..

• hayvansı bir yanları var kabul etmek lazım.

• Bana göre Türk erkeklerini cazip kılan birşey yok. Yıllarca Danimarka'da yaşadım ve Dünya'nın birçok ülkesinde bulundum. Birçok kadın Türk erkeklerinden hoşlanmıyor. Bu yanlış bir kanı.Kadınların en çok hoşlandıkları erkekler İtalyan, latin ve Fransız erkekleri.Kadınların en yakışıklı buldukları erkekler İsveçliler ve diğer İskandinavyalılardır. (Bilimsel olarak kanıtlanmış anket)Türk erkeklerinin boyları kısa, fizikleri kötü. ( omuzları dar ve çelimsiz ya da fazla kilolular)

• Hem bizim vajinamizdan cikip, hem de nasil boyle yakisikli oluyorlar diye sasirmiyor degilim.#direngenetik

• Isveçli erkekler.

• Kim miş onu diyenler onca test var dünya güzellik ykaışıklılık haritaları var Türkiye sıraya bile giremiyor bu testleerde..

• çünkü müslüman bir ülke olduğumuz için listeye giremiyoruz

• Hee müslüman oldugunuzdan çirkinsiniz.. Kafan güzelmiş güle güel kullan..

• Arabistandan yakışıklı diye atılan tipe bak bir sen sonra gel müslümanız ondan hakkımızı yiyorlar de..

• Hı hı öyleler.Mükemmeller. (mış,mış)

• Hayır türkler değil italyan ya da ispanyol erkekleri en yakışıklıları.

• Adam olmaları <3

• bu kadarmı ?

• Adam olabilmek zor ve herşeye değer bir şeydir , bu kadar mı dediğin şey çok şey ifade eder anlayana

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...