Kişisel gelişim için kendimi nasıl tanıyabilirim?

Bir insan kendi kişilk özelliklerini nasıl tanıyabilir,nasıl özelliklere sahip olduğumu öğrenmenin yolu ne? kişiliğimi bilmeden meslek seçimi dahi yapamam. yardımcı olun lütfen kendimi tanımak için ne yapabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• büyük bir iddiadır belki ama karşımdaki kadın olsun erkek olsun 5 ile 10 dakikalık sohbet sonucu kişilik profilini %90 oranla doğru olarak çıkarırım...

• 5 10 dkda emin misin :)

• Öncekileri Göster
    • tebrikler.

• ayaklarımın üstünde durmaktan korkuyorum gerçekten

Erkekler Ne Diyor 6

• özeleştiri yapamıyor musun ?ben her özelliğimi bilirim iy-kötü..

• destek al bunun için senin profilini çıkartsınlar.

• Tanımadığın biriyle içindden nasıl geliyorsa öyle konuşo sana ne olduğunu söyler

• :) aşağıda destroyer ile yapıyorum konuşmayı şuan. işe yarıyo galiba

• :S syntax error

• geçmişine bakman kafi.

• Seni seven biri seni eleştirsın

• Olabilir ,mesela sevgilim

• form doldurmalısın

• formu nerden bulcamki? internette test falan yapıyorum ama işe yaramıyo

Kızlar Ne Diyor 4

• bir psikoloğa gidip kişilik testi,mesleki yatkınlık testi yaptırabilirsin. dikkat et psikolog dedim saçma sapan internet sitelerinden değil :))

• Kendini ta­nımak, kendimizi nasıl gör­düğümüz ile başkalarının bizi nasıl gördüğü arasında açı olmaması anlamına ge­lir.

• Bunun için çok anket doldurdum okudum araştırdım tahliler yorumlar kişilik analizleri.Kişisel geliişim kitaplarını ve internetteki kilşiliktstlerini doldurmanı önerebilirim. Bu hem kendini tanımanı hemde karşındakini iyi tanımanda yardımcı olur.

• aynaya bi bak bakalım, gördüğün tanıdık geliyo mu? insan kendinden bu kadar da bihaber olamaz yahu.

Yükleniyor...