• Sor
  • Bence

Kişisel gelişim için kendimi nasıl tanıyabilirim?

Bir insan kendi kişilk özelliklerini nasıl tanıyabilir,nasıl özelliklere sahip olduğumu öğrenmenin yolu ne? kişiliğimi bilmeden meslek seçimi dahi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• büyük bir iddiadır belki ama karşımdaki kadın olsun erkek olsun 5 ile 10 dakikalık sohbet sonucu kişilik profilini %90 oranla doğru olarak çıkarırım...

• 5 10 dkda emin misin :)

• Öncekileri Göster
    • tebrikler.

• ayaklarımın üstünde durmaktan korkuyorum gerçekten

Erkekler Ne Diyor 7

• özeleştiri yapamıyor musun ?ben her özelliğimi bilirim iy-kötü..

• destek al bunun için senin profilini çıkartsınlar.

• Tanımadığın biriyle içindden nasıl geliyorsa öyle konuşo sana ne olduğunu söyler

• :) aşağıda destroyer ile yapıyorum konuşmayı şuan. işe yarıyo galiba

• :S syntax error

• geçmişine bakman kafi.

• Seni seven biri seni eleştirsın

• Olabilir ,mesela sevgilim

• form doldurmalısın

• formu nerden bulcamki? internette test falan yapıyorum ama işe yaramıyo

Kızlar Ne Diyor 4

• bir psikoloğa gidip kişilik testi,mesleki yatkınlık testi yaptırabilirsin. dikkat et psikolog dedim saçma sapan internet sitelerinden değil :))

• Kendini ta­nımak, kendimizi nasıl gör­düğümüz ile başkalarının bizi nasıl gördüğü arasında açı olmaması anlamına ge­lir.

• Bunun için çok anket doldurdum okudum araştırdım tahliler yorumlar kişilik analizleri.Kişisel geliişim kitaplarını ve internetteki kilşiliktstlerini doldurmanı önerebilirim. Bu hem kendini tanımanı hemde karşındakini iyi tanımanda yardımcı olur.

• aynaya bi bak bakalım, gördüğün tanıdık geliyo mu? insan kendinden bu kadar da bihaber olamaz yahu.

Yükleniyor...