Akrep burcuyla ilgili bilgisi olaann

Akrep burcu erkegi nasildir? O burcta olan ya da bilgisi olan var mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu burcun erkeği birçok kişinin etkilendiği, hayran olduğu türden biridir. Su grubuna mensup olduğu için duygusal hayatı çok derin ve biraz da karanlıktır. Kafası analitik çalışır, sorunları kolayca çözümleyebilirle gibi bir yetisi vardır. Ama tabii söz konusu olan başkalarının sorunlarıysa... Kadınlar tarafından çok aranan biri olduğu için de kendini beğenmiş, hatta kibirli olabilir. En önemli özelliği, aklına koyduğunu mutlaka yapmasıdır. Akrep erkekleri içkiye, bağımlılık yapan maddelere düşkün olurlar. Belki bunun bir nedeni de alkolün etkisiyle kendilerine koydukları ya da başkalarının dayattığı sınırlan daha kolay aşabilmeleridir. Zaten iki kadeh içtikten sonra enerjik bir biçimde konuşmaya başladıklarını gözlemleyebilirsiniz.

Lüks tutkunu olurlar. Hayatlarında her şeyin en kalitelisinin var olmasını isterler. Bu, evlerindeki en küçük bir objeden arkadaşlarına, sevgililerine kadar geçerli olan bir özelliktir. Onlar için her şey öncelikle kendileri için var olmalıdır. Başkaları adına bir şey yapma dürtüsü onlarda nadiren ortaya çıkar. Akrep erkekleri yakışıklı olmayabilirler ama her durumda güzel bakmayı bilirler. Sadece konuşmaları veya seçtikleri sözcüklerle değil, bakışlarıyla da etkilerler karşılarındaki kişiyi. Bir özellikleri de çok inatçı olmalarıdır. Onların inatlarıyla başa çıkmanın imkânı yoktur. Çevreleriyle daima iyi ilişkiler kuran Akrep erkeklerinin damarına basmamak gerekir. Öfkeleri korkunçtur çünkü.

• Cok cok cok tesekkurler :)

• tamam :)

• Tamam istegi kabul et o zaman yarin bakarsin

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• Yazilari okumadim da kesin gene itin gotune sokmuslardir bizi.

Soyle kinci, boyle nefretlik. Gordugunuz yerde vurun, kucukken basini ezin falanlar...

• Kincidirler :D

• Akrep burcunu sormustum ben ama

• Bende yengeç burcuyum kendime göre cevaplayım.Eğer birşeyden dolayı kırılmışsam sevsemde affetmem.Sildim mi geri dönüşüm yok.Ama burçlar bu kadar belirleyici midir bilmem.

• Birinden kolay kopabilirler mi?

• Öncekileri Göster
  • senin burcun ne?

• Tesekkurler

• bence yürümez. link oku bunu.

• Kova

• benim burç kafasındakini yapmak ister, sahiplenir vs

• iki zıtlık duyguları olabilir mesela kimi zaman sert kimi zaman duygusal

• Duygusal midirlar?

• olaya göre değişir ama genelde vazgeçmezler

• Öncekileri Göster
  • Kontrolsüz güçtür akrep :))

• Ahahah peki :D

• Aşka düşkündür diyeyim :)) ancak level im bu yoruma yetiyor ... :)

• Biraz acar misin?

• karizmasi saglamdir. luks u sever pisirik ve bakimsiz kafinlardan nefret eder dikkat cekicidir cok iyi bakar bskislari etkileyicidir sexste pek sinir tanimax vs vs

• kalbindr yer edisine bagli

• Cabuk unutur mu?

• karizmatiktir pek bos birakilaya gelmez

• Öncekileri Göster
  • zehirlidir ve kıskaçları vardır

• Normal

• bildiğim sexte oldukça güçlü ve doyumsuz oldukları..etkileyici adamlardır:)))

• Meraklisin heralde :)

• yani karizma anlamında tip anlamında etkileyicidir...bir akrep kadını nasıl tehlikeliyse erkeğide aynı oranda tehlikelidir diye bilirim..ben çok severim akrep burcunu..boğa olmasaydın akrep olmayı tercih ederdim:)

• Etkileyici?

• Burçlara göre aşk yaşamak ne kadar doğru sence

• Her burç kendi özelliklerini hösterir (90%)

• Burca gore ask yasamak degil, akrep burcunun ozelliklerini gosterdigini soyledi ben de merak ettim

• Başak var olmaz mı :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Burç sorularının %60'ı akreplerle ilgili mk.

Biraz da aslanları sorunuz.

• hic sevmem. cok aksiler..

• Hadi ya :/

Yükleniyor...