Bülent Ersoy ölünce kim yıkayacak, erkek mi yıkıyacak yoksa kadın mı ?

Bülent Ersoy Ölünce erkek mi yıkıyacak yoksa kadın mı ? ciddi ciddi cevap istiyorum

1|2
24|46

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Bu da üzerinde önemle durulan meselelerden biridir. Fukahanın çoğuna göre, ne kadın, ne de erkek onu yıkayabilir. Sadece birisi eline bir bez parçası sarıp ona teyemmüm verir ve böylece yıkanmış kabul edilir. Eğer yıkayan onun çok yakını ise, eline bez parçası sarmasına gerek yoktur, o vaziyette teyemmüm verir.

Hunsâ müşkil, henüz ergen olmadan ölürse, onu kadın da, erkek de yıkayabilir, bunda bir sakınca görülmemiştir.

2|5
    0|0
  • Oto yıkamada tazyikli suyla kabasını alacaklarmış.

7|4
    0|0
  • Dinen bildiğim kadarıyla;

Kendisi Allah'ın ona verdiği vücut üzerinden yargılanacak, sevabı da günahı da o Allah'ın gönderdiği bir erkek. O yüzden erkek tarafından yıkanması gerekir. Ezanlı adı okunurken oğlu diye okunduğu için.vs.vs.vs.

Ben bu olayı Elhamdülillha bir müslüman olarak değerlendirdim.Ama kişiliğim gereği beni ilgilendirmez, isterse süt banyosuna yatırılıp öyle defnedilsin.Çokta fifi.

2|0
    0|0
  • Toma yıkar onu...

2|1
    0|1
  • valla duyarsa..yıkar buraları:DDDDDDDDDDDDd

1|1
    0|0
  • link bu yıkar onu

1|0
    0|0
  • hortum ve fırçayla yıkanabilir

1|0
    0|0
  • kestirmiş nihayetinde.sen yıkamalısın

1|0
    0|0
  • şimdi sen buna ciddi cevap istiyorsun ya çok özür dilerim ama gerçekten hem komik hemde merak uyandıran bir soru bende bilmiyorum maalesef.

0|0
    0|0
  • kadın..

0|0
    0|0
  • Sözlükte olsa gg diye ispiyonlanmıştı ak :D

1|0
    0|0
  • bülent ersoy müslüman mı önce o önemli. müslümansa bayan yıkayacak tabi. vajinası göğsü olan bir kadın işte kim yıkayacak. ki benim bildiğim bayan hoca yok bilemedim :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bu soruyu çerçeveletip ks bi noktasına asmaları lazım bu kadar yaratıcılık olmaz ya:))

1|0
    0|0
  • o değilde cenaze namazında er kişi niyetine mi denecek hatun kişi niyetine mi ? o.O

2|0
    0|0
  • insanların gunahını alıyorsunuz onların hakkında
    duydukları zaman hoşlanmayacakları seylerden bahsediyorsunuz
    dalga gecerek ,iyi bir sey degil bu.

1|1
    1|0
  • Belden aşağısını erkek belden yukarısını kadın yıkasın :))

1|0
    0|0
  • Bülent ersoy çift çinsiyetli olup daha sonradan cinsiyetinin birini tamamen vucudundan silerek bayan olmuş. Bu sebeple öldüğünde bayan hoca yıkar onu Ama soruya çok güldüm :)

0|0
    0|0
  • bir tarafını kadın bir tarafını erkek :D

0|1
    0|0
  • devlet tarafından ihale edilmesi gereken bir mesele. teklifler astronomik rakamları bulacağını tahmin ediyorum. konu hakkında nasa ummalı bir çalışma yürütüyor. diğer taraftan rusya da boş durmuyor, olası radyasyon sızıntısına karşı özel üniformalar ve kalifiye bir ekip yetiştiriyor.

adama/kadına bak yahu, soğuk savaş sebebi resmen. ehi : )

0|0
    0|0
  • bir erkek bir bayan girer yıkar :d

1|0
    0|0
  • ben yıkarım tamam telaş yapmayın :D

0|3
    0|0
  • Şişli Belediyesi Tavuk İtlaf Ekibi ilaçlayacakmış..

2|0
    0|0
  • kadın mı erkek mi olacağından çok ne kadar cesur olacağı önemlidir. o kadar makyajlı kıyafetli hali bile korkutucuyken. çıplak ve makyajsız halde onu görmeye cesaret edebilecek kişi zor bulunur

1|0
    0|0
  • Emin değilim ama..yaratılış hali itibariyle Erkek muhamelesi görür diye düşünüyorum...Hem o herşeyi organize etmiştir bile çoktan...Himayalardan GELİP YAKACAKLARDIR..

0|0
    0|0
  • Uzaktan hortumla araba fırçasıyla yıkarlar bilemiyorum tövbe tövbe ya

1|0
    0|0
  • Hangi cinsiyette doğduysa o hoca yıkar diye tahmin ediyorum .

1|0
    0|0
  • Kim yıkarsa yıkasın

1|0
    0|0
  • cemil ipekçi

1|1
    0|0
  • Kadın oldugu için kadın yıkıcak.

Dogan görünümlü şahin...

2|0
    0|0