Kadına doymuş adamın adamlığına doyum olmaz derler doğru mu?

bebekim
soru açık ve net. kadına doymuş adamın, adamlığına doyum olmaz diye bi laf var. Sizce doğrumu yanlışmı ? Neden :D
Güncellemeler
+1 yıl
ne fesatsınız ya :D çoğu kişi lafın gerçek içeriğini anlamamış :D cinsel yönden bakmayın olaya :D
Güncellemeler
+1 yıl
yani sözün anlatmaya çalıştığı şey şu. :D bi erkek kadına doymuşsa ve sevildiği bi kadın ile birlikteyse aldatmaz, tek kadına ait olmayı bilir başkasına gitmez cinselliğe abazan tipler gibi ilgisi yoktur :D Budur bu söz :D Adriana Lima ya kadar ulaştırdınız lafı :D
Kadına doymuş adamın adamlığına doyum olmaz derler doğru mu?