• Sor
  • Bence

İki akrep burcu insan anlaşabilir mi? Yoksa aynı kutuplar birbirini iter mi?

Yeni tanışyığım bi kız var 4 5 gundur konusuyoruz yaklasık. Bugun akrep burcu olduğunu öğrendim ve kendimden de biliyorum az çok akrep burcunu arzulu... Daha Fazla

Güncellemeler:
Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. İlişkinizin başında birbirinizi yakından takip edersiniz.
Karşınızdakine belli etmeden onu yakından tanımaya çalışırsınız. İlişkide bu şekilde bir yere varamazsınız. Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkinizde güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır. Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter.

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 12

• En sonunda biri katil olur benden söylemesi

• anlaşablr neden anlaşamasn

• Anlaşamaz bence ya.

• müneccim.com a bak bence :)

• arzular yönünden anlaşırsınız ama ikiniz de içe dönük olacaksınız ne kadar çok güvenirseniz güvenin birbirinizden hep sakladığınız bir şeyler olacak çok eğleneceksiniz çok çok bağlanacaksınız ama bir gün gerçekten asla bırakamam artık dediğiniz an biriniz bırakacak... berbat bir şey... yaşadıklarınızı asla unutamazsınız... ama pişman da olmazsınız.. onunla 8 ay hayatımın en güzel günleriydi... umarım sizinki sonlanmaz

• 2 akrep ilişkisi çok uçlardadır.Yani ya hep ya hiç.Bilmem anlatabildim mi :)

• sen anlatabıldn de sabah sabah ben anlamadm :)

• Bende akrebim ve 2 akrep olmaz :D

• ya burclara bu kadar önem verme.. ayrıca daha ne kadar olmus tanısalı kızım oflamaları ahlamaları pek iyi diil yani:))

• bıle bıle yapıyo bıde ya delı ettı benı

• kesinlikle anlaşamazlar.ikisi de dediğim dediktir.biri kendi fikirlerini ölümüne savunur,diğeri de kendininkileri.iki taraf da burnundan kıl aldırmaz.egosu yüksek bi ilişki olur.aman diyim.

• bence anlaşamazlar. akreple balık çok iyi anlaşır

• anlasaılecegm kanaatındeym bendekı arzuyu anlayabılecek tek kısı yıne bı akreo burcu olur heralde

• Akrep-akrep iyidir.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...