Isimlerin karakteri yansıttıgına inanıyor musunuz?

böyle birşey gercekten var mı? ismim gülşah mesela yaşamıma yansıması olsa bile nasıl olur ki :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu sorunnu şöyle açıklık getireyim kardeş :) Burçlar Vardır Ya hani ben ikizler burcuyum ve bazı özellikleri varmış bu burcun mesela "hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket" özelliği varmış ama bende hiç böyle birşey yok senin sorunda böyle birşey var diyerek olayan şeyler var kardeş :)

• pek inanmıyorum =)

• A.M. bu mu beni yansıtacak la..? :/

• kısaltması demedik ismin kendisi dedik

• Ahahahah +1

• Alakasi yok ya. Benim ismimim anlami temiz, pak, aklanmiş, seçilmiş kimse. Ama gel gör ki her türlü üçkağit yalan dolan yasal olmayan şeyler bende.

• tonguç diye bir adamla rakı içmiştim.Adamı anlat desen Tonguç derim anlaşılır zaten o derece

• İzmirdeki tonguçmu bu tonguç ? :D :D

• tonguçun anlamı ne hakkat ya

• Tonguç abi işte.Direk tonguç. İzmiri bilmem

• bazen karşılaşılabiliyor doğrudur. kardeşimin adı eda gerçekten nazlıdır kendisi. bizim ad da mert elimiz açık mı bizim değerlendirmemiz doğru olmaz :)

• haklısın :) cevrene sormk lazım

• yani :) ben sizi meşgul etmeyeyim iyi geceler kolay gelsin :)

• bb :)

• Karekter değilde tipiyle uyumlu derler insan isimleri

• ben inanıyorum valla ama belırlı ısımlerde mesela buraklar ve yiğitler hep aynı karakteristik özellik gösteriolar kendılerı arasında

• Mustafalar alınmasın ama bana faydası zararından fazla olan tek Mustada, Mustafa Kemal'dir. Diğerleriyle ya hiç anlaşamam ya da bana zararı var ben çok takılıyorumdur belki

• eski isimler daha güzel bence mustafa, osman, ömer vs...

• Öncekileri Göster
    • Emrelere çok tilt olurum ben de

• emredende hayır gelmedi zaten :D ne hayırsız arkadaşım varmış

• Olmaz mı, tabikii de olmaz.

• Evet inanıyorum islamdada çocukalrınıza güzel isimelr koyun der ve peygamberimzi savaş adındaki birien kurban kestirtmemiştir falan..

• çok enteresan duymamıştm hiçç

• Araştırırsan görürsün..

• tamam araştrcam

Kızlar Ne Diyor 5

• kimi insan isminin özelliğini taşıyor kimisi taşımıyor kesin bir yargıya varamayız bu konuda

• ben inanmam sahsen .ismimin manasi sabah ruzgari eee ne anlam vercek bu? :D

• esin sen misin kızz :D ya da meltem :D

• Öncekileri Göster
    • inleyen neydi ya :D Allah iyiligini versin :)) senin isminin anlami ne peki?

• nalan mış inleyen :D gülşah; güllerin en güzeli die gecio bir de eski bir destanda Varaka'nın sevgilisi imiş her kimse artık :D

• İsmimden mi bilmiyorum ama duygusalım ya :(

• adı duygu olanlr genelde duygularını en ucta yaşayan insalar oluolar bizzat görüorum, bir de Ali olanlar çok yaramaz, hareketli, hırçın oluo

• Pek rastlamadım ben ama olabilir

• ismim olabilir

• İnanmıyorum.

Yükleniyor...