Çok kıskançlık aşkı öldürür mü ?

Çok kıskancım :( :( :(sevdiğime kıskançlığım yüzünden kaybettm çok kıskançlık aşkı öldürür mü :( :( :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kıskanacaksın ama basit kıskançlıkları içinde tutacaksın, herşeyi söylersen karşı tarafı sıkar, soğutur.

• herseyin hayırlısı olsun..

• Şimdi böyle düşünüyorsun, büyük konuşma. Herşeyin hayırlısı olsun deyip geçmek gerek.

• benim bir daha ki ilşkim olmayacak artk kimseyi istemiyorum

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• mevlana ne demiş..? "Biz sevdik mi yer oluruz Biz sevdik mi sel oluruz Biz sevdik mi lal oluruz Biz sevdik mi can oluruz. " işte böyle sev ama.. güveneceksin.. acaba..? diye ikilemde kalmayacan.. aşırıya kaçmadan dozunda bir kıskançlık.. sevginin çekirdeğidir.. tabiki yaptığı her hareketi, her sözünü kıskanmak ve sözle bunu pekiştirmek.. aşka zarar verir..

• :)

• tskler saolasn

• tamam şimdi sevindim.. dirayetli bir kızsın.. kolay gelsin.. :)

• Öncekileri Göster
  • tabikide öldürmez

• çok kıskanç insan çekilmez valla :)

• kiskanlik norman insanlarda güvensizikten kaynaklanir bence.karsindakine güvenmeyi ve söylediklerine inanmaya calismalisin bence

• inanmak istiyorum ama yalan çıkıyo

• ekledim seni

• :(((((

• Öncekileri Göster
  • aslında o seni sevmediğinden sen onu kaybettin çünkü kıskanılmak çok güzel birşeydir bana göre ve kıskançlık aşkı öldürmez kesinlikle hata daha tutkulu yapar

• belli ...

• safımmmm doğru

• ya siz bazı kızlar çok saf oluyonuz hayır sevmiyodu bende bir erkek olarak diyorumki eğer o seni severek senden ayrılmşsa kesin eşcinsel olmaya karar verdiğin den ayrılmıştır

• Öncekileri Göster
  • kıskanmaya devam edersen çok sevgiliden olursun tabii kıs kancan kıskanmak insanoğlunun geninde var kıskanmasan sen neden kıskanmıyorsun beni sevmiyorsun demeye başlarlar bundan eminim ama sen gene abartmadan kıskanmaya devam ben mesela kıskanılmaktan hoşlanırım ama herkez bir değildir iyi günler

• rica ederim

• tskler :(

• Kesinlikle öldürür nokta.

• haklısın bende çok kıskancım genellikle ayrıldığım kişiler şu cümleyi söylediler " senle mi uğraşcam ben " bu

• :((

• seni çok ii anlıyorum :(

• Soğutur öldürmez

• bncede soğutması lazım gerçek aşklar kolay bitmemeli

• Hayır öldürmez...

• evet kıskançlık öldürüyor bende yıllar önce kaybetmiştim. şimdi kıskansan bir türlü kıskanmasan bir türlü anlamıyommkii

• neden kafayı yiyceksin

• kafayı yemek üzereym :(

• takma yaa boşver.. bende çok yaşadım emin ol o duyguyu insanın beynin kemirir.

• Öncekileri Göster
  • Hıı bizim 9 aylık ilişkimiz bu yüzden bitti.

• sinirinden yapmıssın herseyi aşkta gurur olmaz bir gün tamamen kaybedersen onu bu sana çok koyar pişman olursun fırsat ayağına gelmiş elinin tersi ile cevirme ama gercekten seviyorsan derim

• Hayır vermedm. Sms bitmişti bugün sms yaptırıcaktım ama hep bekledim mesaj atmasını. Fakat benden ayrılırken hiç yapmadıgım şeyi yaptım yalvardım resmen ona cünkü beni sevdigini biliyodum fakat üzme beni diye hep söyledi itiraz etti geri cevirdi beni. Başkası ile cıkıyodu cünkü bana inat cıktı ayrıldılar sonra zaten 5 gün içinde. Bende çıldırıyodum tabi sonra kızdım bagırdım bu da zoruna gitti atma mesaj istemiyorm seni diyerek bitirdik konuşmayı ve hiç atmadım sence ne yapmalıyım cok da seviyorum

• cewap werdn mi

• Öncekileri Göster
  • çok aşırı kıskançlık bıktırır ilişkiyi bitirmeye sebep olur

• öldürür valla nefes alamaz karsıdaki insan

• öyle zatenn

• dikkat et kendine yalnızlk yarin olur

• bnde nefes aldırmadğmdan bitti ya off :/

Kızlar Ne Diyor 6

• geregınden fazla olma

• kesinlikle aşkı öldürür dozunda olursa sorun yok ama aşırısı kötü yani sevdiğinize güvenin biraz

• bak sende bana hak verdn

• doğru güven tek kullanımlık ve bir kere güven kaybedilince kolay kazanılmaz güvensen bile içinde az da olsa bir şüphe kalır hep... güvenini daha önce sarstıysa bilemem o zaman işler ddeğişir tabi

• güwen tek kullanımlık bir şey öyle dildeki gibi kolay güvenilmiyo

• Akrep burcumusun yoksa boğamı?

• bende yasadm aynı duyguyu beni çok sıkıyodu ama bn bırakmamstm vazgecmemiştim

• Hımm kıskançlık yaparken bence sni kıskansa ne düşünürsün ona göre yap .Yada belli etmeden halletmeye çalış

• yay

• bende oyleyim :( :( :(

• gecti artk belli edilecek ilişki mi kaldı ki :(

• cokta belli etme

• kıskanıyorum ama çokta seviyorum nasıl elimde tutacam bn böle :(

• Öncekileri Göster
  • asırısı iyi degil bunaltıyor

• Herşeyin fazlası zarar

Yükleniyor...