Utangaç erkek tavırları nasıl olur?

Utangaç erkek sevdiği kıza karşı nasıldır? Ona nasıl davranır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Utangaç erkek kıza yaklaşamaz, onunla konuşamaz, en fazla uzaktan uzağa bakar durur. Bakışları da ürkek olur..Gelip teklif edemez..Reddedileceğini düşünür..(Genellikle böyle olur..Başka bir soruda tartışılmıştı ve kızların çoğu reddedeceğini söylemişti) Gururunun kırılacağını düşünür..Bunu göze alamaz..Çünkü yavşaklık, yüzsüzlük yoktur onda..Düzgün bir çocuk olduğu için hiç azar işitmemiştir ne anasından babasında ne öğretmeninden ne patronundan..Azar yeme ve küçük düşme ihtimalini düşünür, kıza yaklaşamaz..Bu tür çocuklara yeteri kadar cesaret verimeli eğer kız hoşlanıyorsa..Önce arkadaş ol. Onun rahat hissetmesini sağla..Sonra cesaret verici birkaç söz ve hareketle mesajını ilet..Sabırlı olman gerekebilir..Acele etme..Sonuç hoşuna gidecektir..Sadık, duygu dolu bir aşık..! Not: Bu arada serserilerden uzak dur, aklını çelmesinler..

• ya arkadaş olmak için iş işten geçtiyse yani biz bu saatten sonra arkadaş olamayız başka çaremiz yok mu

Erkekler Ne Diyor 18

• sevdiği kıza asla ama asla açılamaz.arada bir seni keser sen ona bakar bakmaz ışık hızıyla kafasını cevirirsenin teklif etmeni yada cesaretlendirmeni bekler (bence böyle yap ölmezsin)ve onlar asla aldatmaz..sevdimmi adam gibi sever ...ilişkilerine diğer kişilerden 10 kat daha fazla değer verir..

• Sevmesini bilen erkek tipdir adam gibi sever cesaret edemez teklif etmeye konuşmaya cesareti olmaz , sevdiği için herşeyini verir. Sevgisi platoniktir çok sağlam sever ilk adımın karşıdan gelmesini bekler :)

• erkek utanmasa her kızla konuşur sonrada aa aldatıyormu beni aaa o kız kimdi ne işin var yanında felan utanınca yok çok itici bilmem tercih edilmez erkekler kızlara ne yapsa haklılar yapamazlar yaa kız milleti işte

• Utangaç erkek hep kızın adım atmasını bekler adımlarını kızın tavrına göre belirler. Kolay kolay ağzından laf alamazsın sevgi sözcüğü duyamazsın duyman için baya uğraşıp açman lazım. Utangaç erkeğin güvenini sarsarsan geri kazanması çok zordur o nedenle dikkat edilmeli. Utangaç erkek seçmez genelde seçilir ve seçen kız onun bu huyuna sabırlı olmalıdır lakin çileden çıkartıcı derecelere gelebilir.

• Bilmem hiç utanmadım ama çok utandırdım peh peh peh :)

• bende utangaç bir erkeğimdir fakat gözlerine bakarım kızın ama teklif edemem oraya kdr gidemem yani :)

• Bu tip durumlarda klasik kız tavırları sökmez.Herşeyi erkekten beklemeyin.Sizde cesaretlendirin onu.Onun açılmasını beklerseniz daha çok beklersiniz.

• aylarca teklif edemez etsede öpemez

• yanına bile yaklaşmaz

• Biri beni sormuş :) yüzüne falan bakamam o baktığı anda kafamı ceviririm çok kötü bir görüntü olur falan vs.vs

• Bi erkek arkadaş olduğu bi kızdan hoşlandığı zaman bile onla konuşurken yüzü kızarır... yani kızın kız arkadaşı olmasına yada elini tutmasına gerek yok... ;)

• gözlerinde fatal eror yazar

• uzun süreli göz teması kuramaz ve buluştuğunuz ilk anlarda heyecandan yüzüne bile bakmayabilir...gergin kişilerin genel özelliği ellerini bağlar..sürekli mekana bakar etrafı inceler falan...yani anlarsın illa ki..ve ilk adımı karşıdan bekler..

• Gözlerine bakamaz mesela

• Herşeyi söyleyemez rahat hareket edemez.Şaşırıp eli ayağı dolaşır.

• okuluna bak

• bakıyorum ve okulumda hoşlandığım utangaç çocuğu görüyorum.
      bu cevaplardan sıkıldım

• yüz mimiklerin den anlarsınız

• anlıyorum ama itiraf etmiyor.

• Bi ay elini tutamaz bi ay sonrada ilk tuttuğunda kıpkırmızı kesilir heyecanlanır =)

• Sen tut o zaman..

• 21gün oldu hala elimi tutmadı benimki :D

Kızlar Ne Diyor 8

• çekinirr, eli ayağı birbirinee dolanırr

• Seviyorsa gidip konuşmaz.

• Alakasız konular açar başbaşa kalınca.

• elini tutmaya dahi çekinen erkektr , yaptgı seylerde kız tarafndan ya kötü bsey olursa dye öekinir her daimm

• gülmekle gülmemek arasındaki salakça ifadeetrafa bakınmakkarşıdaki kişinin yüzüne bakamamakelleri nereye koyacağını bilememe komik birşey söylemediğiniz halde konuşma süresince sabit kalan gülümsemegözlerini kaçırmakelimeleri yanlış anlamaelini tutarsın elleri terler. sokakta dudağına bir buse kondurmaya çalışırsın, ya dudaklarını kaçırır ya da kıpkırmızı kesilir. kapkaranlık sinemada bile rahat edemezsiniz. öff ki ne öff...

• İlk etaplarda gözlerine bakmaktan sakınır. Duydur yere sırıtır vs.

• utanır, rahat olamaz, rahat konuşamaz,pek tercih edilmez.

• gözlerni kacırır kızarır bozarır

Yükleniyor...