Ya savaş çıkarsa! Savaş beni korkutuyor...Benim durumumda olan var mı ?

Ya savaş çıkarsa! günlerdir bu yüzden uyuyamıyorum. Terör'den ve Savaşlardan her daim korkmuşumdur... çok endişeliyim. Şu an benim durumumda olan var... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bir savaş söz konusu olursa Suriyedeki ve Türkiyedeki müslümanlar ölecek, Abd ve İsrail bu ölümleri keyifle izleyip zevkten dört köşe olacak. Amaç Müslüman ülkeleri birbirine kırdırıp bizi bitirmek ki asıl hedef Türkiye. Esad zulüm yapıyor diyorsunuz, (ki buna inanmıyorum oyun içinde oyun var çünkü) Suriye'yi bombalayınca Esad'ı mı yokedeceğinizi sanıyorsunuz? ilk önce yine masumlar ölecek. Acıya acı katacaklar. Şu an dış mihrakların oyunu içindeyiz ve Kesinlikle bu savaş bizim savaşımız değil.
Bir gerçek daha var, sözde islami terör örgütlerinin Abd ile elele olması! Şu an bu adamlar (El Kaide, El Nusra, Öso) ülkemizde çok rahat cirit atıyor, Ülke parçalanırsa Pkk belasından sonra bunlarla da uğraşıcaz. Akp zihniyeti bu ülkenin başını yedi. Sınır kapılarını sonuna kadar bu canavarlara açtı. Şimdi bizi savaşa sürüklüyor ve Ak seçmeni bunu şakşaklıyor. Cehalet savaşı getirir , ne yazık ki ülkemizde yaşayan cahil bir %50 var.
Korku'ya gelince, korkularım sadece kendim için değil, sevdiklerim için, insanlık, için, Amerika yüzünden pisi pisine vurulacak Askerimiz için. Savaşlar karanlık ve soğuktur. Savaşı, özellikle bizim savaşımız olmayan haksız bir savaşı, isteyen adam kör cahildir.

En İyi Erkek Görüşü

• savastan korkmuyorum ama pisi pisine bir piyon olarak olmekten korkarim ve bu savas benim savasim degil aslada olamaz, seferberlik ilan edilirde askere alirlarsa beni hapse atmak ya da oldurmek zorunda kalirlar. tayyip ve tayfasi icin adam degil sinek bile oldurmem gitsinler kendileri savassinlar.

Soran beğendi
    • +1 aynı kesinlikle aynı fikirdeyim.

• Öncekileri Göster
    • seni bu tiple ülkede tuttuklarına şükret

• Careks sktr git