• Sor
  • Bence

Ya savaş çıkarsa! Savaş beni korkutuyor...Benim durumumda olan var mı ?

Ya savaş çıkarsa! günlerdir bu yüzden uyuyamıyorum. Terör'den ve Savaşlardan her daim korkmuşumdur... çok endişeliyim. Şu an benim durumumda olan var... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bir savaş söz konusu olursa Suriyedeki ve Türkiyedeki müslümanlar ölecek, Abd ve İsrail bu ölümleri keyifle izleyip zevkten dört köşe olacak. Amaç Müslüman ülkeleri birbirine kırdırıp bizi bitirmek ki asıl hedef Türkiye. Esad zulüm yapıyor diyorsunuz, (ki buna inanmıyorum oyun içinde oyun var çünkü) Suriye'yi bombalayınca Esad'ı mı yokedeceğinizi sanıyorsunuz? ilk önce yine masumlar ölecek. Acıya acı katacaklar. Şu an dış mihrakların oyunu içindeyiz ve Kesinlikle bu savaş bizim savaşımız değil.
Bir gerçek daha var, sözde islami terör örgütlerinin Abd ile elele olması! Şu an bu adamlar (El Kaide, El Nusra, Öso) ülkemizde çok rahat cirit atıyor, Ülke parçalanırsa Pkk belasından sonra bunlarla da uğraşıcaz. Akp zihniyeti bu ülkenin başını yedi. Sınır kapılarını sonuna kadar bu canavarlara açtı. Şimdi bizi savaşa sürüklüyor ve Ak seçmeni bunu şakşaklıyor. Cehalet savaşı getirir , ne yazık ki ülkemizde yaşayan cahil bir %50 var.
Korku'ya gelince, korkularım sadece kendim için değil, sevdiklerim için, insanlık, için, Amerika yüzünden pisi pisine vurulacak Askerimiz için. Savaşlar karanlık ve soğuktur. Savaşı, özellikle bizim savaşımız olmayan haksız bir savaşı, isteyen adam kör cahildir.

En İyi Görüş

• savastan korkmuyorum ama pisi pisine bir piyon olarak olmekten korkarim ve bu savas benim savasim degil aslada olamaz, seferberlik ilan edilirde askere alirlarsa beni hapse atmak ya da oldurmek zorunda kalirlar. tayyip ve tayfasi icin adam degil sinek bile oldurmem gitsinler kendileri savassinlar.

• +1 aynı kesinlikle aynı fikirdeyim.

• Öncekileri Göster
    • seni bu tiple ülkede tuttuklarına şükret

• Careks sktr git

Erkekler Ne Diyor 58

• 3üncü dünya savaşının çıkması gecikti bile savaş çıkacak er ya da geç ama sen türkiyedeysen korkmana gerek yok ;)

• Neden ? buraya da sıçrayacak illaki.

• Öncekileri Göster
    • sen durma o zaman ya soran git sen biz iyiyiz akp ile.

• Oyy nedeeen

• savaş çıkarsa kım savaşacak kı benı sılah altına alsalar ceza evıne gırmek pahasına savaşa katılmam. ak gençlik de zaten totosundan korkuyor gidemezler savaşa tayip oğlunu askere göndermek zorunda kalır.

• Çıkarsa sadece sanamı çıkıyo ne bu telaş :D

• can tatlı

• Savaş çıksa da dost düşman belli olsa.

• o korkuyu herkesin sandıkta yaşaması dileğiyle... iş işten gectikten sonra faydası yok

• Allah aşkına ne boş insanlar var. Yok gidelim asalım keselim. Ulan bahsettiğin devlet Suriye. Müslümana'mı kurşun sıkacakşın ? "Esad devrilsin" gibi saçma bir kelime söyleyebilen aptal insanlar var. Devrilmesi gereken Tayyip'tir!

• Müslüman ülkeler hala aptalca-salakca davranmaya devam ettikçe daha çok savaşlar görürüz.biz birbirimizi yiyoruz-kaymağını abd-rusya-fransa-ingiltere...

• Üç yıl içinde savaşın başlayacağını düşünüyorum. Silahlanma taraftarıyım

• Allaha dayan sa'ye sarıl hikmete ram ol !Yol varsa budur bilmiyorum başka çıkar yol !

• akp chp mhp deyip ben savaşa katılmam diyenler vatanın için savaşa gireceksin akp mhp chp için degil.ölüme gelince hani intihar edip bunalıma girip vb şeylerden ölmek istiyorum diyen kişileri gördüm de savaş cıkmasın ölmek istemiyorum diyor.ayrılık için canına kast edecek kişiler ülkesi ve müslüman kardeşleri için canını veremiyor ne garip bir durum.ve de akp geçligi savaşsın diyenler zafer alınırsa meydanlara cıkıp zafer kutlarlar utanmadan birde.burada vurguladım şey savaş parti adına yapılmaz ülkesi için yapılır.chp mhp akp diye ayrım yapan kişiler o zaman neden akp yönetiminde yaşıyorsunuz gidin burdan seçimlerde gelin oy kullanın neden olsa akp yönetiyor demiyor kimse.

• Ne vatanı lan ? bizi yok yere ateşe atıyorlar. Mert ve haklı bir savaş olduğunu mu düşünüyorsun bunun ? Bizim Suriye ile ne sorunumuz var? biz orayı bombalayacaz, daha çok insanın ölümüne sebebiyet vericez, israil'de Suriye'yi büyük İsrail için parselleyecek.

• Öncekileri Göster
    • Istemeyen kesim sizin galeyana getirdiginiz radikal sunni kesim, bir coguda turkiyeye kacti zaten heryer suriyeli kayniyor, ev fiyatlari kiralari artti, ekonomiye buyuk yuk bindi bunlarin yuzunden, simdi batislardayiz, bekleyin bakalim guvendiginiz musluman kardesleriniz cebinde parasi kalmayinca ne yapacak sizlere.
      Cumhurbaşkanı Beşşar Esat da seçimle gelmiş bir liderdir ve liderliği gayet meşrudur.
      ben ne komunist ne kapitalistim kendine ait bir ideolojisi olan bir insandan fazlasi degilim.

• o zaman onlardan biri gibi ölürüm bende.

• Savaş çıkarsa ak gençliği mısıra suriyeye yollarız, cihat için savaşsınlar.

• Pyd güçlenince daha az mı Türk genci ölecek?

• Öncekileri Göster
    • Önümüzdeki seçimlerde ne yazık ki hileyle gelecek! İlk etap'ta ülkeye topladığı Suriye vatadaşlarını Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yaptığı için oyları öyle alacak.

• Toplam Mülteci sayısı 350 bin olsun. Seçmen nüfusu yaklaşık 20 milyon.

350 bin 20m'in kaçta kaçıdır?yaklaşık %0,7'sidir. bu fark ile mi Chp ve diğer partilere fark atacak. Adam %20 fark atıyor.

• Korkma biz varız.Türk Silahlı Kuvvetleri.

• Korkma Biz Seni Koruruz

• yokta,dunya uzerındekı yonetıcılerın hepsı dusuk bılınclı ve tecrubesız hersey olabılır savas cıkarsa yurt dısına gıdersın canım bız savunuruz vatanı

• çıkıcak zaten korkunun ecele faydası yok az kaldı eli silah tutan herkes sınıra gidicek

• sana % 90 katılıyorum ama Erdoğan masum bunu sana kanıtlayabilirim . Bende çok şüphelendim ondan bir ara ama adam eli kolu bağlı istersen anlatayim sor ...

• Hayır

• Oysa'ki bu dünya hepimize yeter... Gözünü para bürümüş bir kaç şerefsizin haince planları için çocuklar ölüyor kadınlara tecavüz ediliyor... Sınırlar olmamalı, Askerlik diye bir meslek olmamalı, Polislik diye bir meslek olmamalı, Yeryüzünde silah olmamalı. ( Sapan dahil ) Balık tuttuğum oltam bana yeter.O zaman savaşlar biter, İnsanlar kardeş gibi yaşarlar. Bu dünya hepimizin !

• konuna gıcık oldum siteye her girişte başta çıkıyor korkma birşey olmaz :D

• umarım :)

• ortalık çok karışık orası bir gerçek tabi herşey olacağına varır birşey olmaz diye umuyorum bende :D

• savaş olsada bizde çıksak :o

• Bu gidişle 3. dünya savaşı çıkar gibi..Evelallah savunuruz vatanımızı canım feda olsun şehitlik mertebesi gururdur benim için..

• çıkarsa çıksın gebermicez mi

• Allah ölümün hayırlısını versin. Dış mihrakların oyunu yüzünden gebermek istemem

• link o zaman bu

• Geberem ml savaşta sivil halka saldırıma z ama saldıran eşde olmuşsa ..

• adamların kafayı kesiolar cigerlerini yiyorlar tabi korkucan ama emin ol sana bişi olmicak kzuucuk senin için ölecek gençöler var sen rahat uyu :)

• ne savaşı yaa. okadar kolaymı savaşmak. bir savaş türkiyeyi kaç yıl geriye atar haberiniz var mı.

• Evet Suriye o kadar mı güçlü ?

• suriyenin gücünden degil. türkiye askeri çıkartma jet uçakları roketler derken milyarlarca dolar geri düşücek.

• boş ver takma kafana çıkarsa da herşeyin hayırlısı bunun için dua et korkutma kendini öyle kolay olmaz türkiyeyke savaşmak

• İnşAllah

• :D Türk ulusu savaşçı bir ulustur. Korkma, bizim erkeğimiz de kızımız da cesur ve yiğittir. Yarın bir gün savaş çıksa sen de o aşk ile cepheye mermi taşıyacaksın.

• Haklı bir savaş çıksa eyvallah. Ama dış mihrakların oyunu içindeyiz şuan ve nerde o eski adil savaşlar

• he savasci atsinlar tepene iki atom bombasida gorelim su milletin savasciligini aptal olmayin savaslarda olan halka olur, kodamanlara hicbirsey olmaz.

• Sen adam olaydın da sen atom bombasını üreteydin ülkene.

• ben neden korkim benim düşmanlarım korksun hiç acımam yakaladığım düşmanın kafasını keserim

• kıyametin alametlerinden biri ortadoğuda çok büyük savaş çıkacak

• Herşey olacagına varır.. korkular yersizdir.. herşeyi akışına bırakacaksın

• Savaş çıkacak dolar 2 lira olmuş euro uçmuş silah kaçakçıları savaşı hızlandırmak için adımlara başladı dünya savaşı için henüz erken Rusya ve Çinin müdahil olmadığı bir yerde savaş çıkmaz Rusya şu süreçte Abd veya İsraili vuramaz BOP hayata geçicek ne yazık ki son muhalif Esad kaldı oda devrilirse asıl olaylar ozaman başlayacak.Bu arada Abdye şuan tek karşılık vericek ülke İran oda bunu göze alabilicekmi?

• Dolar daha da artacak savaşlarda hep artmıştır. Malum silah sanayi geniş p**evenklerin

• Sen korkma dünya savaşı öyle kolay çıkmaz.

• Bizler Türk Milliyetçileri olarak Bu VATAN bizimdir... Bizim kalacakkk.. Hedefimiz. büyük türkiye büyük turan devletii Ya allah Bismillah... Hodri meydannnn... Mücadelemiz son nefes son damla kana kadar olacaktır... Ay yıldızlı bayrağımız gökte dalgalanak ... Vur denildiğinde Vurucağız...

• Sen ne diyosun amk ya ? Vur denildiğinde vuracağız.. senin gibi boş beyinliler yüzünden bu haldeyiz. Suriyeyemi vuracaksın ? Tayyip istedi diye! Sanal delikanlısı seni.

• Öncekileri Göster
    • 1980 öncesi darbeler yaz araştır oku sonra gel burdan bana istediğini de...

• Yalnız biz Suriye'den bahsediyoruz. Pkk belasına her türlü zulüm mübahtır zaten

• SAVAŞLARI KAPİTALİSTLER PLANLAR,SİLAH TÜCCARLARI ORGANİZE EDER,APTALLAR BAŞLATIR...VE...SADECE MASUMLAR ÖLÜR...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 19

• Şimdiden kafana takıp kendi içinde savaş çıkarma. Kesinlikle savaş çıkması taraftarı değilim ama çıkarsada bizlere korkmak değil vatanımıza sahip çıkmak düşer.

• tarihe tanık oluyoruz korkunun ecele faydası yok tatlım

• İsrail'in yardım gemimizde ki 11 türkü öldürmesi savaş sebebiydi ama bu fırsatı değerlendiremedik istersek yıkardık israil'i 8milyon nüfuslu bir ülke savaş sebebin hazır hiçbir ülke karışamaz ne ab ne nato çünkü 11 masun katledildi ama korkak başbakan ve ergenekoncu başbuğ yüzünden kaçırdık büyük fırsatı.

• İstersen İsrail'i mi yıkardın? (: Nüfusa bakmayacaksın. Teknolojiye, askeri güce, arkandaki devletlere bakacaksın.

• bende endişliymmm hatta türkiye mısırın şuanki durumundan daha kötü olucaktıı ama halk uyanıklık yaptı ve sustu diyorlarr ALLAH korusunn

• inan savaş olsa vatanim diye savaşa gidecek o kadar kuzu varki.. adamlar savaş çikarir, onlar güç kazansin diye başkalari canini verir. bunu milliyetçilik duygusunu aşilayarak yaparlar. hala şu insanoğlu savaş denen zirvayi yapiyosa daha çoook yolu var "olmak" için. çok aptal ve ilkel bir çağda yaşiyorum ne yazikki.

• Daha az haber izle. Kafanı başka şeylerle yor.

• en korkunç yanı müslumanın muslumanla savaşması.. Allah korusun

• Bırakın şu müslümanın müslümana muhabbetini.Hepsi korkunç savaşın.Hiçbiyerde olmasın

• Aynen şu din kardeşimiz ayaklarını bırakalım savaşta düşman devletler aynı dinden olsa nolcak olmasa nolcak hertürlü siviller çekicek acıyı her savaş korkunç

• bende çok korkuyorum ... şu andan pasaport çıkarttım . avusturalyaya göç etmek gibi geldi bana

• heefmüsliman ülkeleri ! merak etme bizi vurmazlar tabi bizi vuracak olan esed olmasa !

• korkunuz ecele faydası yok ne yazık ki bende bu durumdayım ://

• öleceksek bir korkak olarak sıcak yatağımızda değil, gavurlara bozgunculara karşı savaşarak ölmek her şeyden daha iyidir...ve gavurlara savaştan kaçan müslüman cennetten kaçmıştır...

• Sorun gavurlarla savaşmamak zaten !

• türkiyenin lideri bir yahudi ajanı şuan da..ne bekliyorsunuz ki

• Her insan korkar.Zaten öleceğiz bu Allahın takdiri ne zmana olduğunu da Allah bilir.Ancak kafana takarsan daha kötü olur.Düşünmemeye çalış.Sonucta savasta insanlar ölecek bir sürü masum insan 10 15 kişiyi tatmin etmek için ölecek benzin falan malum.Ancak bu savasta sen öleceksin şu ölecek bu ölecek değildir.Hadi allaha emanet

• Savaş çıksın eğitim versinler bna savaşmazsam namerdim.

• heheyt be güzelim:)

• Çıkacak çıkacak ama ne zaman az kaldı yalnız bunu biliyorum.

• nerden bılıyon şatifilli:)

• O kadar yorumdan geldin beni mi buldun. Tövbe allahım ya

• Savaşları her zaman aptalca bulmuşumdur.Birileri birilerine rest çekiyor, birileri bir toprağa göz dikiyor diye neden canımdan olayım?Başka bir ülke için asla savaşa gitmezdim özellikle.

• Aynen bende korkuyorum. Bugün hatta ailemle o konuyu konustuk. Dünya savasi falan cikcak diyolar ne kadar dogru bilemiyorum tabi..

• yalnız değilsin.. :( umarım o noktaya gelmeyiz

• İnşallah arkadaşım

• Allah korusun .

• görceksiniz hepimiz abdnin köpeği olacağız ! bu yorumu ağlayark yazıyorum ! göreceksiniz o küçücük abd yüzünedn biz masumlar olecegiz !

• Hep bu Akp'nin yüzünden

• yuh yani 1 ay olmuş be :S

• Abd ortadoguda en büyük müttefik türkiye abd nin en son lokmasi. Iran bile abd ye kafa tutiyo derken şimdi dostluk ilişkileri içinde. Maalesef savaş suriyeyle çıkacak. Ve bütün ortadoguya yayılacak.

• boşver yaa sonuçta endişelensen de elinden ne gelcek watsonda indirim var bu arada :(

• :(

• hayır .

Yükleniyor...