• Sor
  • Bence

Kabul olması için nasıl dua edilmelidir?

makaraya alınmasın sorum lütfen ciddi soruyorum, dua edip birşeyin çok olmasını istiyorsak benm için hayırsızda da hayırlıya cevir Allahım diyorum, bu doğru mudur? gercekten cok kalpten istiyorum öyle böyle değil , namaz da kılıyorum hatta önce bu dileğm sayesinde namaza başladım, sonra gerisi geldi alıştm bırakmam artık... sonra içimden geldiği gbi dua edip yakarıyorum Allah'a, bazen yüz tane ayetel kürsi okursanız kabul olur ya da bin tane ihlas okursanızz... gibi şeyler görüyorum ama bunlr ne derece samimi geliyor sizE?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 5

• yürekten içten et olcaksa olur

• ben öyle şeylere inanmam.şu kadar oku bu kadar oku.duanın sayısımı olur.bence içten temiz kalple istemeye bağlı

• Ne istiyorsun ki ?

• erkek arkadaşımn dönmesini istiorum, benm hatalarm yüzünden ayrıldık o yüzden istiorum bunu; o sıkıldıgından ya da sacma bir sebeple defolup gtmiş olsaydı umrumda ble olmazdı

• Bu dua kabul olmaz. Çünkü iradesini degiştiremezsin duayla birinin.. Fakat allah zorla yaptırabilir isterse bir şeyi yinede yaptırmaz bunu çünkü başak bir kulunu üzmüş olur..

• Rabbim gönlündekının hayrlısını hayırlı olanı da gönlüne razı eylesin inş...

• Allah razı olsun, inşaallah

• amin ecmein inşallah

• yüzünü güneşe dönüp dua edeceksin kıblemiz güneş neticede

Kızlar Ne Diyor 2

• doğru değil hayırlısını dile sen.

• dua ya hiçbir halta yaramıyor ya da ben içten değilim.

• ne için dua ediyorsun?

• Öncekileri Göster
    • eder tabiki, hayırlı bişey için mi yani? hani bunun hayrını belki biz bilemeyiz sadece Allah bilir ama başka birinin zararına olacak bişey için ediyor da olabilişrsn seni tanımıorum sonucta

• bedduadan söz etmiyorum neyse.

Yükleniyor...