Kızlarla nasıl konuşmalı, davranma şekli nasıl olmalı?

Selam KizlarSoruyor üyeleri öncelikle şimdi şöyle diyim kızlarla konuşamıyorum bildiğiniz yontulmamış odunum :D yani bunu biliorum kızlara karşı nasıl konuşmalıyım bi yol gösterin :) arkadaş benm telden konuşurken kız ne güzel konusuyo telefonu ben alınca birden konuşmayı kesiö böle. Fazla konuşturamıyorum kızları sizce neden?

Kız arkadaşım hiç yok çevremde ondan olabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• önce gizli kullanıcı yapma arkadaşım :) sonra dinlediğin müiziği giydiğin kıyafetleri yaptıın sosyal etkinlikleri ve takıldığın ortamı arkadaşları değiştir zamanla değişirsin ve bir bakmışsın o yeni ve hareketli ortamlara istemesende alışırsın ve insanlarla iletişimine geçersin. birde birisiyle konuşurken hep gözüne bak yere sakın bakma ve düzgün cümle kur, kızlar içinse kasma kendini rahat ol ama fazla kaptırma küçük şapşallıklar yap onların hoşuna gider ve sakın utanma şimdiden iyi şanslar :)

• sen bilirsin dediklerim işe yarar birde bol bol kitap oku :)

• prestijimizi bozmayalım dedik :P

Kızlar Ne Diyor 5

• Çevrenı gelıstır hareketlı ortamlarda bulun

• ilgi alanlarını geliştir.

• Pratik yap biraz. Ayna karşısında tek başına konuş.

• Orasına bir itirazım yok ki, pratik yapacaksa gerçek manada pratik yapmalı, dışarı çıkıp kızlarla konuşmalı, ayna karşısında olacak iş değil.

• Evet. Hepimiz insanız

• Di mi aynanın karşısına da Angelina Jolie resmini koysun, o konuşsun Angelina dinlesin :D

• biraz ağzın laf yapmalı yoksa sen susarsan karşıdaki de susar

• Ya ben susmuyorum ama dıkkatını cekmıyorum sanırsam. bu kibar olma konusunda. yani nasıl ıletişim kurarım onu merak ediyorum soruyorum sizlere :)

• evet birkaç kız arkadaş edin yakın ol öğrenirsin nasıl konuşman gerektiğini

Erkekler Ne Diyor 5

• eee haliyle odun gibi durursan cevrende kızmız goremezsin git konuş her konuşmanın başlangıcını da flört gibi algılama...

• hmmm...

• Yolda git yanağını kopartırcasına sık ooff nbr yavrum de

• Ağzın laf yapmıyosa en fazla 1 ya da 2 kız arkadaşın olur. onlardan biriyle de evlenemezsen bekar kalırsın...

• Sakın bozma...

Yükleniyor...