Bir kız bir erkeğin mesajlarına cevap vermiyorsa ağır kız midir?

bir kız bir erkeğin mesajlarına cevap vermiyorsa ağır kız midir? (ondan hoşlandığı halde)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• küçük şeylere çok takan kızdır. bu ''kendince ağır havası''nı karşıdaki görmez bile.

• 1.saygısızlık 2. anlamsızlık(ne yaptığını bilmiyor)3.aptallık (hoşlandığı halde)

• uyuzdur

• Ağır kız değildir, erkeği bi süre sonra soğutacak olan kızdır. Şayet hoşlanıyorsa adabıyla ve yavaş yavaş mesaj atmalı

• evet agır kız'dır baslarda... sureklı boyle yapmaya devam ederse! yanlız kız'dır artik :)))))

• Terkedilmesi gereken bir kızdır

• Kaprislidir.bkz. burnu kaf dağında olmak

• hafiftir

• Agirdir1)Zeka olarak karsi taraftan hoslandigini anlamasi ve cevap yazmasi uzun suruyordur2)Asiri kiloludur mesaj yazana kadar saatler geciyordur.Yuksek efor3)Dandik toplum kurallarina fazla takacak kadar agir isleuen bir gorenek kurallari vardir.Seviyorsan git konus.Kim ne derse desin.Sevdigini soylemek kimseyi dusurmez,basitlestirmez

• bence salaklıktan başka bir şey değil hoşlanıyorsa ne diye cevap vermiyor ki kız ?

• Tam bir türk kezbanıdır

• ahahah :D

• kezzy stayla

• Kendini bir halt sanan kasintidir, uzak dururum.

• Ağır ruhsal hasta bir kızdır.

• :)) o ağır kız değil naz yapma işidir ama fazla naz aşık usandırır :)) ağır kız sonradan olunmaz başta öyle doğulur

• ağır değil ahır kızdırAhır kız = öküz gibi davranan

• aşktan doğutan kızdır karsı tarafı bezdıren kızdır eşşekliğine eşşeklik katan kızdır kısacası bu yanı ne var cevap verınce ne oluyor susunca cokmu seyelr oluyor hayatı yaşamak varken o anın tadını çıkarmak varken işin b..ookunu çıkartmakta üstüne yok dıyorum bu tıp kızların ve hayatta bu kısılerın sevgıyı hakkettıgıne ınanmıyorum ben olsam depıgı vurrum gıder seven adam gıbı sevecek bu resmen eşşekce bır sevgı

Kızlar Ne Diyor 13

• Dogru duzgun edebince yazinca sorun olmaz sanirim ama suyunu cikarmamak lazim..

• Hayır ağır falan değildir. İticidir aksine.

• O kız olmamış.

• ne biçim kızdır bu.

• nasıl istiyosan içinden geldiği gibi davran bu tür şeylerle sınırlama kendini ...sonra böyle yapmasaydım keşke dersin ...o yüzden hayatın her evresinde keşke dememek kendini yememek için nasıl isityosan öyle davran fazla sınırları aşmadan :)

• Biri mesaj atmış başlık okuma ne yapim okuma demiş suç bende mi şimdi.

• tam tersidir bana göre

• Agirlik hiç konusmamakla degil, ne konustugunu bilmekle alakali bi kavram.

• Meşgul süsü vermek istiyor olabilir kendince. Kaçan kovalanır hesabı.

• Çoğu erkek bunu naz yapıyor olarak algılar :D

• saygısızlık bence

• kaba bir kızdır tabiki mesajın içeriğine de bağlı

• höyf. bayat taktik yapan kızdır. zor kızı oynayan kızdır. öyle kız olmaz olsun.

Yükleniyor...