Oğlak erkeği İkizler kadını ilişkisi nasıl olur ?

cevrenizde var mı böyle birileri nasıllar anlaşıyorlar mı ? sık kavga ederler mi ? bilgisi olan var mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İkizler Kadını ile Oğlak Erkeği arasındaki uyum:

Bu çekingen ve duygulu erkek sizi cezbederken, hemen arkasındaki sert ve ters insanı fark edeceksiniz. Sizin yaşam biçiminiz için fazla içine dönük, serinkanlı ve soğuktur. Kendisini nadiren zaptedemez, ama böyle birşey olursa, olay çok ani ve pahalıya mal olacaktır. Güvensizlik, reddedilme korkusu, tanınma ve hayranlık duyulmaya gizli özlem, bu tür davranışları engelleyecek içgüdüsel sebepler olabilir.

İşi, onun için çok önemlidir. Genelde de önemli ve sorumluluk gerektiren pozisyonlarda olacaktır. Titia, iradeli, becerikli ve kesinlikle güvenilirdir. Bu yüzden iş onun hayatında her zaman en başta gelir. Yaşlandığında ise bu, bir parça değişebilir. Aranızdaki ilişki, hemen hemen otuzların yarısında, daha iyi bir hale gelecektir. Başka erkekler baş aşağı giderken, o hayatının baharında olacaktır.

Baştan çıkarılma ona zevk vermez. Ayrıca aşkta da aktif değildir.

Geleneksel değerler, aile, güvenlik ve yaşamındaki ufak değişiklikler, onun için çok önemlidir. Düzenli bir evi, iyi yemekleri sever. Parayı tedbirli harcayacaktır, asla darda kalmayacaksınız.

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

• annemle babam:)sonuç ayrılar:)

• Deneyimledim, yemedi. 2 haftadan sonra ayrılmak istedim adamın yapışkanlığı buna en erken 3 ayda müsaade etti. Başlarda eğlenceli gibi gelebilir, ama sonradan hakikatten can sıkıcı oluyor.

• Bu iliskinin yürüyebilmesi icin ikizler burcunun flört etmekten vazgecip, oglak erkegine sadik kalmasi lazim. Oglak erkekleri cok tutumludur.. Ikizler kadini hayatini yasamadan bu erkege baglanirsa ilerde pisman olabilir. Ikizler gezmek tozmak eglenmek isteyebilir ama bu erkek is gücten baska bir sey düsünmez.. Duygularini pek göstermez. Ikizler kadini onu soguk bulur ve odun oldugunu düsünür. Oglak erkeginin gözünde ikizler kadini cok havai olur ve evlilik icin ideal kadin olmadigina karar verip, ikizler kadinini terk edebilir. Oglak erkegi ayrica tam bir ev kadini arar ama ikizler burcu kadinlari özgürlükcü ve bagimsiz olmayi tercih eder...Öyle hizmetci gibi yasamak istemez.

• kendim yazdim malum tecrübeliyim oglak-ikizler iliskisine 3 yilimi verdim ben kardesim sen ne diyorsun

• Ne güzel copy paste yapmışsın öyle...

• ben bir oğlak olarak ikizler erkeği ile anlaşamam

Yükleniyor...