Sevgilim sünnet olucak bir bakar mısınız?

Gizli Üye
link

linkte anlattığım gibi ama aklımda bir sürü soru var:

1 sünnet tam olarak nedir?

2 daha önce ilişkiye girmiş olması sünne tolmasıyla ilgili bir sorun çıkarır mı?

3 sünneti müslüman olmadan önce mi sonra mı olmalı?

4 üroloji uzmanına mı yoksa genel cerrahi ya da başka bir bölüme mi gitmeliyiz?

ben ondan daha endişeliyim.bana sürekli sorular soruyo ama benimde bir bilgim yok öğrenip onada anlatmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
bi de şu var sünnetten sonra pansuman yapılmıyo mu,pansuman varken idrar nasıl yapılıyo?
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar yarın sabah 11 de sünnet olucak sevgilim.bize şans dileyin .)
Güncellemeler
+1 yıl
sevgilim sünnet oldu da ereksiyon olursa bişey olur mu? soktora sormayı unuttum bir fikriniz var mı?
Sevgilim sünnet olucak bir bakar mısınız?