Baklava kaslar belli oluyo ne yapmalıyım?

Bi senedir fit olmak ve sağlıklı bir yaşam için spor yapıyordum ama bugün banyoda farkettim ki benim baklava kaslarım oluşmuş ve baya da belli oluyo özellikle karnımı sıkınca sizce ne yapmalıyım kaslı kız seven erkek yok mudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• severim tabıkı sorun olmaz ayrıca daha sexy oluyorsundur :)

• ben teşekkür ederim :) :) tanımak isterdim

• teşekkür ederim :)

• rica ederim 5 yıldız verdim başka sorularınıda görmek isterdim :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 26

• spor iyidir ama kas bilemedim yani

tabi bu benim yorumum

• benin hoşuma gidiyor

• Yoo bence gayet güzel durur ve özgüven verir sana onun yerine sarkan bir göbeğin olmasını istermiydin :)

• soruda acaba kaslı kız seven erkek yok mudur diyıosun begenmeyenlere sen merak etme begenenler var falan diyosun :D

• kız dediğin balık yağlı olur :D

• of balık yağından nefret ederim

• Geçen gün konuştuk arkadaşlarla bunu maalesef kimse sevmiyor kaslı kız nerede olursa olsun kol, bacak, karın hiç farketmiyor

• Önemli değil

• tamam ben de seni şikayet ettiğim için üyeliğin giderse kusura bakma

• Tamam özür dilerim

• Öncekileri Göster
  • maleseef sevmem aynı yatakta bile yatmam o nedirya az yağlanda kaybolsunlar bare.

• o zaman olur gel sadghrfn :D

• herkes sevicek diye bir kural yok zaten abartılı da diil :D

• walla benki tam oluşuor yine öküz gbi yiyorum:D hepsi gidior 1 haftada :D

• arkadşım seni kandırıyo millet kaslı kız hiç iyi kapiş erkkelrin isttediği tipler genelde büyük göğüslü büyük kalçalı ince belli tiplerdir kaslı karınlar değil ama sıkıntı olmaz fakat çekiciliği yok biraz itici kadın dedğin hatun gibi olucak sporcu gibi değil

• tamam ya sensin ne kadar astın :D

• burada bahsettiğim abartılı diil ve senin de bilmen gerekiyor çekici bulanlar var zevkler ve renkler tartışılmaz inanmıyorsan da youtube girls with six pack yazıp çıkan videolardaki yorumlara bakabilirsin :D

• arkadaşım sana obez ol demiyorum ama baklavalara gerek yok yani itici nasıl çekici buluyorlar anlamıyorum ya en iyi cevap seçilmek için yapıyolar :D

• Öncekileri Göster
  • güzel olur işte

• kaslı kadın mı

öğğğğğghhh

• of bu iyi oldu zaten param da yoktu

• ülen desene zayıfım diye :D korkacak bişiy yok az bişey kilo al yeter :D

• ya çok fazla bir kas yok zaten zayıfıım biraz belki barfiksi o yüzden kolay çekiyor olabilirim

• Öncekileri Göster
  • Sağlam akciğerle ilgilenen erkeklerin dolu olduğu bir sitede sorulacak soru mu bu?

Objektif bir yorum yapmam gerekirse de, aşırı olmamakla birlikte itici.

• Nefes alsın yeter meselesi işte.

• akciğerle ilgilenmek noluyo?

• Bıngıl olmasından iyidir

• canım baklava çekti yeminle gidiyorum kaldıysa yiyicem :D

• aynen :)

• sağlık olsun

• sorma yokmuş ya :((( gittim bende kaşar ekmek yedim :(

• Öncekileri Göster
  • çöp kovası nerde? öööğğk.. şaka şaka fazla abartılmadığı sürece olabilir. hatta bir yerde çok çekici de sayabilirim..

• Süper birşey daha ne istiyorsun.

• teşekkürler

• İyi olurdu aslında, beraber antreman on numara :)

• Daha ben yapamadım sen nasıl yaptın asdasd

• gerçek olan nedir

• yok bu gerçek

• bu da şaka galiba

• Öncekileri Göster
  • sporcu adamın hoşuna gidersin elbet ama gerektiği gibi çalıştıysan o kasları :)

• bende memnunum bu boyu seviyorum :) tabi insan öncelikle kendisiyle barışık olması lazım boy konusunda çünkü ona bir çözüm getiremeyiz fakat şu var kiloya getirebiliriz bu yüzden ne zaman kilolu bir barışık insan görsem nefret ederim insan bu konuda barışık olmaması lazım spor yap kendine bak spor sağlık her şeydir...

• ben memnunum boyumdan önemli olan boy kilo oranı bence ama tabi herkesin beğenisi farklıdır bişey diyemem ama ben memnunum :D

• bir bayanın en güzel boyu benim için sanırım 1.75 ve üzeri olsa gerek tabi ben 1.85 olunca çok kısa geliyorlar :P

• Öncekileri Göster
  • Ben severim farketmez.

• vardırda baklava yapana kadar soyle victoria's secret mankenleri gibi hafif belli olan karın kasları daha cekici ne yalan soyleyım :D

• Bence bir kızda baklava itici duruyor.Karnı dümdüz olsun yeterli.Bazıları abartıp adonis baklava çıkartıyor bombok ediyor vücudunu

• hahah peki tamam senin tercihin :D

• beğenenler daha çok hem fazla olup olmaması önemli diil onlarla da kanka oluruz sıkıntı yok :D

• çekici bulan da var itici bulanda.Ya itici bulanlar daha fazlaysa ?

• Öncekileri Göster
  • Elbette kas yapabilir bayanlar ama bir bayanda baklava dilimi karın kası pek estetik durmaz.

• herkes beğenicek diye bir kural yok zaten merak etme :D

• hahahahahaha koptuım ya resmen yerlerdeyim kıza bak hele :DA:WDA:D

• olabilir neden olmasın ;)

• bende uğraşıyorum yapamıyorum nasıl yaptın bacım

• düzenli çalışma ve sabır kanka :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...