Nişanlıyken veya sevgiliyken ya da evlenmeye az zaman kalmışken;

ilk geceyi konuştunuz mu ? konuştuysanız nasıl açtınız konuyu ilk karşı taraf mı dedi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öpüşürken falan açılıyo işte nasıl yapacağımı anlattım..

• ben öpüşmeyeceğim için merak edriyorum nasıl konu açılacağını

• Öncekileri Göster
    • prnsiplerine saygı duyuyorum ama evlenecek dindar bir kızla başka bir ortamda karşılaşamam

• öpüşürken falan açılıyo işte nasıl yapacağımı anlattım.. Demişsin Belli Dindar olduğun 2.side istemiyorum eklemem tanışmak istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• İşimiz Gücümüz Fcuk

• ilk gecemi konusulmaz kendılıgınden yasanır heyecan bu anıden lıder yapar senı ve suruklersın sevdıgını

• cinsellik hayatın bir parçası öyle veya böyle açılır o konu.

• Hiç sevgilim olmadığı için konuşmadım ama konuşurdum elbet.

• ilk gece ne olacağı tahmin edilemez.önceden konuşulmaz.Çünkü erkek kendini tüm hayvanlığıyla odunluğula 25 yılın vermiş olduğu azgınlıkla o geceye hazırlamıştır.Ergenlikten bu yana erotik filmler izlerken öğrendiği tüm fantazileri,mast yaparken kurduğu tüm hayalleri tüm pozisyonları o geceye saklamıştır.o yüzden erkeğin o gece kadına nasıl patlayacağı ne yapacağını tahmin etmek pek de mümkün değildir :D.Kızlar olarak sizin yapabileceğiniz kendinizi her duruma hazırlamanızdır yoksa sıkıntı çekersiniz :D.

Kızlar Ne Diyor 2

• biz ikinci geceyi konuştukk ...çünküü maç gece yarısı olduğu için sonuççlarr 2.güne kaldıı..:DDDDDDDD:S:SD:S:DSSS

• Sevgiliyken konusmustuk biz taaa, valla bir sure sonra o konu aciliyo zaten ask bu atesle barut yanyana durmuyo :):):)

• ne dedi ilk nasıl açtı konuyu ?

Yükleniyor...