Çocuklar yanınıza gelince ağlamaya başlıyorsa güvenilmez biri olabilirsiniz! Çocuklarla aranız nasıl?

DenizArin
Çocuklar genellikle güvenilir olmayan kişilerin kucağına gitmiyor, zorla götürülürse ağlıyormuş.
Tabii çocuğun o anda başka bir sorunu olmadan ağlaması için geçerli bir durum.
Çocuklar yanınıza gelince ağlamaya başlıyorsa güvenilmez biri olabilirsiniz! Çocuklarla aranız nasıl?
Çocuklarla iyi anlaşabiliyor musunuz? Yoksa sizi gören çocuk kaçıyor mu? 😑
Çocuklar yanınıza gelince ağlamaya başlıyorsa güvenilmez biri olabilirsiniz! Çocuklarla aranız nasıl?