Konuşacak konu bulamıyorum, nelerden muhabbet açabilirim?

Selam arkadaşlar, malum tatil girdi 3 haftadır konuştuğumuz bi kız vardı sadece mesaja kaldık tatil boyunca mesajdan konuşuyoruz ama bnde artık... Daha Fazla

En İyi Görüş

• aynı benm sevgilim gibisin demekki malesef oda senin gibi ve artık sıkılıyorm cidden hatta ayrılmayı bile düşündüm bu sebeple arar en fazla 2 dk konuşur naslsn ne yapıyosun iyiyim diyorm sıkıntı yokmu yok şıp kapatıyor ama yanyana gelince hiç b sorun yok. bu karşıdaki insanın kafasını kurcalar belli etmez kız sana ama bu benden sıkılıyormu neden konuşmuyor filan der. konuşmuyorsan bile hatırlatacak bişeler yap ne bileyim zaten yeni tanışmşssnz sürekli sorular sor nelerdne hoşlanırsn hangi takımsın snei tanımak istiyorm bana kendinden söz et filan de en azından seni samimi bulur. gerçi bende benimkini öyle kabul ettim yapacak bişey yok.

• evet durumlar aynı gibi bişey dışardayken falan çevrede gördüklerimizden falan konuşuyoruz yüz yüze olunca farklı tabi mutlaka bişeyler konuşuluyo ama eve gidince işler karışıyo nabıyosun diyortum iyiyim şunu yapıyorum sen nabıyosun bnde iyiyim şunu yapıyorum falan sonra ne mesaj atıcam bulamıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • haha teşkkürler ya saolun hepiniz

• rica ederim:)