• Sor
  • Bence

Konuşacak konu bulamıyorum, nelerden muhabbet açabilirim?

Selam arkadaşlar, malum tatil girdi 3 haftadır konuştuğumuz bi kız vardı sadece mesaja kaldık tatil boyunca mesajdan konuşuyoruz ama bnde artık... Daha Fazla

En İyi Görüş

• aynı benm sevgilim gibisin demekki malesef oda senin gibi ve artık sıkılıyorm cidden hatta ayrılmayı bile düşündüm bu sebeple arar en fazla 2 dk konuşur naslsn ne yapıyosun iyiyim diyorm sıkıntı yokmu yok şıp kapatıyor ama yanyana gelince hiç b sorun yok. bu karşıdaki insanın kafasını kurcalar belli etmez kız sana ama bu benden sıkılıyormu neden konuşmuyor filan der. konuşmuyorsan bile hatırlatacak bişeler yap ne bileyim zaten yeni tanışmşssnz sürekli sorular sor nelerdne hoşlanırsn hangi takımsın snei tanımak istiyorm bana kendinden söz et filan de en azından seni samimi bulur. gerçi bende benimkini öyle kabul ettim yapacak bişey yok.

• evet durumlar aynı gibi bişey dışardayken falan çevrede gördüklerimizden falan konuşuyoruz yüz yüze olunca farklı tabi mutlaka bişeyler konuşuluyo ama eve gidince işler karışıyo nabıyosun diyortum iyiyim şunu yapıyorum sen nabıyosun bnde iyiyim şunu yapıyorum falan sonra ne mesaj atıcam bulamıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • haha teşkkürler ya saolun hepiniz

• rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 19

• Sinemaya davet et , çıkışta birşeyler yiyin ... muhabbet filmden açılır , konu konuyu açar , konuşurda konuşursunuz işte ...

• çevre edinin arkadaşlarınızla vakit geçirin daha çok şey paylaşın böylece biribirnize anlatacağınız şeyler çoğalır.Yeniliğe açık olun.

• yani gelecekten konuşun
    ne biliyim planlar kurun buluşunca şunları yapalım diye
    güncel olaylar
    aileler
    sen kızları anlat o erkekleri
    ilişkinizden konuşun
    aşkını ifade et
    ne biliyim konuşun da:))

• Onu tanımaya yönelik sorular sorabilirsin.

• Genelde senin gibi insanlar günlük haber,güncel her türlü konuya vakıf olursa konuşacak bir şey bulabilir.

• Güncel olaylardan bahsedin. Naptın ne ettin, nerelere gittin, günün nasıl geçti...
    Yada haberler, magazin, dünya, politika, hayvanlar, hobiler, fobiler.. Aslında konuşacak konu çok.
    Yoldan geçen birini bile çekiştirseniz laf lafı açar :)

• ayrıl konuşacak hiç işey kalmaz seninde böyle bi derdin olmaz :)

• kesin çözüm :))

• :)))

• ikinizde konuskan degilsiniz belkide:) eger öyleyse enazindan ikinizden biri konuskan olsa iyi olurdu! valla benim dil pabuc gibi konus konus 24 saat dursa yanimda farketmiyor:)

• pardon canım 4 5 aylıkmış :) dediğim gibi yorumda..

• kaç yaşında erkek arkadaşın ? ve sen ?

• -18

• Öncekileri Göster
    • Sene

• dakikasında hatamı anlayıp tekrar yorum attım zaten

• birlikte sinemaya gidelim mi filan de.yani birlikte bişeyler yapmak istediğini belli et.bi şekilde yakınlaşırsınız arkadaşcada olsa ve konu açılır elbet

• Off ya ne güzel çabalar bunlar...Helal olsun diyorum :) Espritüel kişiliğini kullan dostum . O da yoksa doğal ol içinden ne geliyorsa onu söyle ; ama önce düşün tabi . Doğal ol doğal :)

• hep yaşanıyo bunlar zaten (:özlediğini filan söyle öyle öyle açılır belkii ^^

• daha çok vakit geçirin o zaman bol bol konu bulursuz

• sinema. konuşulacak çok film var.

• gündelik hayattanda bahsedin illa birbirinize odaklı olmayabilir

• eğlenceli şeylerden konuş en son hangi filme gittin, hangi yazarları okursun, unutamadığın bir şiir. güncel şeylerden konuşun biraz kendini anlat

• bisi al yardim edermisinde bak bakalım nasıl konuşuluyor.

Erkekler Ne Diyor 24

• beraber sadece park bahçe kafeye gitmeyin, sinemayada gidin, konserede gidin. monutonluktan çıkın ve mümkünse diğer arkadaşlarınzla birlikteykende görüşün. sosyal olun

• bence sizin için herşey konu olmalı ben bu derdi hiç anlamıyorum

• Biraz kitap okursan, konuşacak çok şey bulabilrisin.
    bir sonraki aşamada da sevgilim beni anlamıyor çok dar diye soru soracaksın o ayrı :)

• Sana kalmış .

• Ortak noktanız olması lazım olmadan koyu bi muhabbet edemezsiniz.

• 7-24 görüşüyorsan normaldir.

• Öncelikle ilişkiniz ne kadardır var. Sizler kaç yaşındasınız? Haftada kaç gün görüşüyorsunuz? Aynı evde kalıyor musunuz? Bu detaylar çok önemli.

• 3 yıldır birlikteyiz iki haftada bir buluşuyoruz. ilşkimzde bir sorun yok sadece güzel konular bulmak istyrm

• İki haftada bir görüşüyorsunuz. Bu sürede kitap okuyun, film izleyin. Sonra onlardan bahsedin. Başınızdan geçen bir sürü şey olur 2 haftada. Dışarıda bir sürü deneyimlediğiniz şey vardır mutlaka. Onlardan söz açın.

• zamanla açılır ya :D

• Bir konu aç gerisi gelir

• konuşacak konu bulamıyorsanız ortak zevkleriniz yoktur,daha çok birlikde birşeyler yapın..

• Telefon ile çok görüşme yapıyorsanız biraz yüz yüze görüşmeyi deneyin. Sebebi ise çeneniz biraz sussun gözleriniz konuşsun aaaa :))

• tartışmayı deneyin , söylüyecek çok şeyiniz olur

• Memleket meselelerini konuşun.

• farklı mekanlara gidin daha cok yüz yüze vakit gecirinnn arada olur böle merak etmee

• sinemaya gidin, tiyatroya gidin, müzeleri gezin, konsere gidin karting yapmaya gidin, bowling oynamaya gidin,sosyal aktiviteler yapın konuşacak konular bulmanıza yardımcı olacaktır.Hiçbirisini yapmıyorsanız gözleriniz içine bakarak susun...

• Siz başka dünyaların insanlarısınız yavrum :)

• En güzeli sessizliği dinleyin... Sessiz kalmakta anlaşma türü değil midir ?

• :)) türkiyenin dış siyasetinden konuşun

• ben normal kızla bile geceyi devirebiliyorken... yok artık...
    ikiniz aynı dili mi konuşuyorsunuz?

• Hergün saatlerce konuşursan elbette konu biter. Eğer erkek arkadaş olsa konu tükenmez ama kızlarla her şey konuşulmuyor. Mesela siyaset , spor , terör konuşmayı denesene bi odunu geçirsin kafana =)

• arkadaşım geç otur bakalım şöyle karşıma. çekinme, çekinme gel şöyle bakayım.
    heeh, oldu şimdi.
    bak dinle beni. bir kızı etkilemek istiyorsan bir defa ondan daha çok şey bildiğini kanıtlayacaksın. o yüzden de bildiğin mecralarda yüzeceksin. tabi gidip de kızla bundesliga'dan tartışmalı maç pozisyonlarını kritize et demiyorum. bu birç
    ikincisi msn, telefon gibi araçlardan uzak duracaksın. bir hatunun gözünün içine bakmaz, yattığın yerden tavana bakarak konuşursan onu kırarsın da, üzersin de. yüzyüze görüş, hem özlersiniz birbirinizi. öyle çok sık iletişime girip de sıkma, ilgiye boğma. ama kendini sahipsiz de hissetmesin.
    daha çok hangi konuların onu eğlendirdiğini öğren ve konuşmadan önce küçük bir kaç araştırma yap. eğer sen girizgah yaparsan o zaten senden lafı almak ve çene çalmak için heyecanlanmaya başlayacaktır.
    berhudar ol evladım, selamlar...

• samimi yorumun için teşekkür ederim dediklerine dikkat edicem

• ne demek, ama dediklerimi yapmazsan üzülürüm bak. gözlerim kızarır, ağlarım sonra.

• hep erkek bişey yapmaya çalışır hep erkek çıkma teklif etmeli ilişkide hep erkek konuşacak konu yaratmalı kızlar siz ne yaparsınız konu mankeni falan mısınız?

• bnde öyle düşünüyorumda o yapmayınca bn yapmak durumunda kalıyorum

• 1)Sence Schrödinger'in kedisi yaşıyor mu ölü mü? diye sor
    2)Higgs bozonu bulunmuş diyorlar senin fikrin nedir?
    3)Planking yapmanın hayata karşı nasıl eleştirel bir duruş olduğunu sorgulayın
    4)13 yaşında bir çocuğun güneş panellerini fibonacci serisini ve ağaçları kullanarak nasıl %50 daha verimli hale getirdiğine bakın
    5)Altın oran'ın hayatımızın neresinde olduğunu,gündelik hayattan altın spiral yansımalarının örneklerini konuşun
    Bilmem konuşacak dünya kadar şey var.Bulun işte bir şeyler

• süper..

• uzun konu aç mesala ilerde evlenince mutfağın nasıl olurdu yatak odası ne renk olsun yatağımız yastığımız nasıl olsun diye konu aç vede bu tarz konular sıkıcı değildir hep bu konuları açabilirsin

• ya ama şimdiden de evlilik konusuna girmek istemiyorum :D

• sana evlen demiyorum evlilik konusuna gir hobileri fobileri hangi renkleri sever dinleği müzik türü sevdiği sanatçılar sorda sor hiç susmasın

Yükleniyor...