Bir erkeği tanımaya başlarken sorulabilecek sorular nelerdir?

yeni tanıştığınız birbirnizden hoşlanıyosunuz ama daha bi açılma veya buluşma olmadı internetten telefondan sms le muhabbet ediyosunuz ne gibi sorular sorarak onun hakkında doğru ve daha çok bilgi edinebilirim .:?:?:?

Güncellemeler:
bikaç bişey sormam lazım hep o soruyo ben cevaplıyom sonra bende aynısını soruyorum..olaya bu açıdan bakarsınız sevinirim siz olsaydınız ne sorardınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hobiler.

• klasik Türk erkeği işte futbol onunkide :d

• Öncekileri Göster
    • :):)

• :) teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 11

• sordugun sorulara doğru cevap vereceği ne malum..zamanla tanırsın ve çevreside önemli bi kriter..

• Aşk ve sevgi tabirlerini kullanmadan avına gizlice yaklaşacaksın ...ŞU an da mesajlaşıyorsun sanırım ?

• yok öğlen mesajlaştım ama hep o sordu ben hiç bişey soramadım

• Öncekileri Göster
    • çok çok teşekkürler :)

• çok çok rica ediyorum :D

• her kızın yaptığını yap.. Önce eski sevgililerini sor sonra neden ayrıldıklarını.. Tanışma aşamasında bu soruyu es geçene hiç denk gelmedim.. Bide kendinde anlat.. Sormasa da anlat. Sormadığım halde hepside anlattı =)

• Onunla konuşarak onu tanıyamazsın, onu ancak yaşayarak tanıyabilirsin.Yalan söyleme ihtimali çok yüksek çünkü üstelik yüz yüze de konuşmuyorsunuz.

• hangi takimlisin burcun ne :))))))) haha. soranlari gormustum, rahat ol ve istedigini sor.

• telefon,internet vs. olacak iş değil buluştuğun zaman bile anlayamassın kolay kolay biraz takılman lazım zamanla belli eder karakterini

• daha çok tanımak için yaşamak gerek ve kendine uygun bulduğun kişi seni yanıltana dek onu tanıyosundur zaten, yani bi kısmını biliyosun geri kalanı ise onu yaşaman...nasıl daha fazla bilirim dersen zamanla ve nekadar sevgi olursa o kadar tanıma olur...

• hangi takımlısın, bakiremisin :) nelerden hoşlanırsın, nelerden hoşlanmazsın, küfür ediyormusun, beni mutlu edebileceğine inasnmıyor musun.. aklına gelen ne varsa sor.

• ilk önce çevresini öğrencen reelde neler yapar flan sonra sanalda neler ypar bunları bildikten sonra gerisi zaten gelir

• daha önce kaç sevgilin oldu

• hiç

• Aklına gelenleri sor ama karşımdaki doğru söylüyormu önemli olan bu

Kızlar Ne Diyor 6

• bilgi edinirsinde doğru olmasının garantisi yok

• Doğruluğundan hiç bir zaman emin olamazsın. Onu sadece onun anlattığı kadar tanırsın üzgünüm ötesi yok.

• doğru diyosunuz ama bikaç bişey sormama lazım hep o soruyo ben cevaplıyom sonra bende aynısını soruyorum

• Hm. soru arıyorsunuz yani (:

• Ne tür müzikten hoşlanırsın? :)

• Tanıdıkça gerçkleri öğrenebilirsin.

• söyle özgeçmişini göndersin

• :D:D: CV sini istemek hiç gelmemişti bak aklıma alemsiniz ya :D::D:D:

• :))

• kimse şuraya kaç santim? yazmıyo, sonra fesat ben oluyorum:(

• çok iğrençsin batırdın forumu

• Güzel paylaşım. +rep

• açık sözlü olmak da kabahat olmuş, artılıyorum seni tuzluk

Yükleniyor...