Takıntıdan kurtulma yolları nelerdir?

ben çok takıntılıyım herşeyi kafama takıyorum uzatıyorum en basit şeyleri bile bundan nasıl kurtulabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• namaz kılmıyosan 5 vakite başla yararı olacak şüpesiz dünyanın gecici bir yer olduğunu daha iyi anlıyosun takıntılar kurtulur ibadet yaparsın bide vakit gecirecek iş çalış boş zamanın olursa spor yap git bir yere yazıl orda arkadaşlar tanışırsın kurtulursun inanki

• doğru söze ne söylenir

• Öncekileri Göster
    • ben namaz spor yapmazsam herşeyi kafama takıyorum bunalıma giriyorum takılmayacak namaz spor başladığımda hiç bir sıkıntım olmuyor yalnız bıraktığımda oluyor yapmadığımda takıntıların yüzünden kendimi öldürecek gibi oluyorum bide işin olması lazım para kazanmıyınca oluyor bunlar iş spor namaz bide banyo çok rahatlıyorum banyo yaparak güne başlarsan stres olmuyor gergin olmuyorum

• peki inşallah işe yarar teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• kafana tokadan başka bişe takmayacaksın..

• Yok öyle bir ilaç, varsa beni de haberdar et.Bak bakalım çevrene kaç kişi aynı şeyi yaşıyor.Hayat bu, illa insanın beynini neyse atılmayalım siteden :D

• bu dünyada tokadan başka bişey takmıcan kafana:) rahat insan olucan. boşver kasma kendini rahat ol bir süre sonra takmazsın. içinden kendi kendine istemelsin ama ben kendimi rahat hissediyorum , ufak şeyleri kafama takmıyorum, öenmsemiyorum, ufak şeyler beni üzemez gibisinden bunşarı kendine söylersen bir süre sonra bir bakmışsın daha rahat insan olmuşsun:)

• amannnnnnnnnnnnnnnnn de ve geç

• geçemiyorum öyle kafama takılıyor

• elindekileri henuz kaybetmeye baslamamıssın demek ki...

• düşünmemeye çalış

• olmuyor kafama takılıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• kendine uğraş bul el işi falan yap

• yinede kafamda hep o konu oluyor bişyle uğraşsam bile deliricem bu gidişlee

• Hayatını hısbırseyın zından etmesıne ızın verme bu senın hayatın ve bır kere gelıyorsun unutma . Zamanla gecıcek bu kuruntuların emın ol yasayıp göruceksın :)

• bende öyleydim ama taka taka kafayı yiyorsun :D sana sorunlu gözü ile bakıyorlar...oluruna bırakıyorum de ve hakikaten bırak...

• nasıl bıraktın pekii yaa bide ben bırakabilsem kafayı yicem gerçekten takılıyor kafama rahat edemiyorum

• aman banane demek bile birşeydir :) kendini böyle böyle telkin et..

Yükleniyor...