• Sor
  • Bence

Sevmek mi yoksa sadece alışkanlık mı?

İlişkide bir ikileme düşseniz.. onu seviyo musunuz yoksa sadece bir alışkanlık mı ? bunu nasıl ayırt ederdiniz ?

En İyi Görüş

• Güzel soru, çaktım puanı.Eğer insan alıştığı bir şeyi yapıyorsa mesela okula gitmek işe gitmek gibi.Alışkanlığını yapar ama yaptıklarını sevmez.Fakat sevdiği bir işi yaparsa oyun oynamak gibi, hobilerini yapmak gibi o işten zevk alır, zamanın nasıl geçtiğini anlamaz.Aynısı bunun içinde geçerlidir, onunla konuşurken zevk alıyorsan, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsan sen onu seviyorsun tam tersinde ise onunla sadece konuşmak için konuşuyorsan, sadece bir boşluğu doldurmak için onunla takılıyorsan o ilişkide sevgi bitmiş, alışkanlığa dönmüştür.

• çok iyiydi sağol :)

Erkekler Ne Diyor 9

• sevmek ve sonrasında ikisi birlikte devam eder...

• severse alışırsın ikisi bir arada yürür

• Bu gerçekten zor olurdu hem seviyorum hem alışkanlık var.Ama ayrılık olursa bu iyi anlaşılır.

• sevgi olmadan birliktelik olmaz...mutlaka hır-gür olur..birinin yaptığı diğerinin gözüne batar...alışkanlıkta olsa mutlaka sevgi vardır...

• bunu ilişki bittiğinde anlarsın cektiğin sancının siddetine göre:))

• Insan aşık olduğunu anlamazmi yahu

• eger asiksan onu bi gun gormeden bile yapamassin. onun sesini duymadan uyuyamassin. hep aklinda olur onu dusunup guc alirsin. Sana sarilinca yaninda oldugunu bilip kendini onun sicacik kollariba birakirsin. Gozlerinin icine baktiginda o sicakligi samimiyeti gorup kaybolursun saha cok asik olursun. Ellerini tuttugunda butun sicakligini hissedersin ve bidaha birakmak.istemessin. Onsuz nefes alamassin ask budur bence

• çok kolay hem sever hem alışırım:)

Kızlar Ne Diyor 1

• ya onu herzaman özlüyorsam, evde disarda okulda isde aklimda daima o bulunuyorsa, konusmadigim zaman hüzünlü oldugumda ozaman seviyorum demektir.. bütün bunlar olmasa sadece hergün onunla konusmaya alistiysam onun disinda onu fazla düsünmüyorsam aliskanlik demektir bence hani herseye daha biraz soguk yönden bakmak gibi.. o heycan kalmaz insanin icinde böyle durumlarda..

Yükleniyor...