Gerçekten seven erkek ne yapar?

cidden seven bir erkek ne yapar sevdiğine karşı ne yapar nasıl davranır ne gibi fedakarlıklar yapar

En İyi Görüş

• korur ( işe veya okula vs. gidiş geliş saatlerinde alır , bırakır )

sever ( hiçbirşey beklemez , beklentisizdir . yaptığın herşey hoşuna gider )

dinler ( sürekli gözlerinin içine bakar ve hep senden bişeyler kapmaya çalışır )

saygı ( hastasındır veyada kronikleşmiş bir rahatsızlığın vardır , yaklaşmaz , kasmaz )

açıktır ( telefonunu istediğin zaman görebilirsin , hayatındaki değişikliklerden söz eder )

düşünür ( hangi tarz espri sevdiğini ne tür şaka kaldırdığını iyi analiz edip sevmediğini yapmaz )

kaygılıdır ( seni kaybetmekten köpek gibi tırsar , ne zaman karamsarlaşsan peşinde gölgedir )

direnir ( zorluklar ve dış etkenler seni veya sizi zorlamaktaysa 'o kız benim' der , diretir )

sadakat ( asla küsmez , darılmaz . sanki tüm hisleri alınmış içine sen yerleştirilmişsindir )

ruh ( ruh birliği en önemlisidir . bir araya geldiğinizde gülücükler bitmiyorsa harika bir ilişki )

güven ( işte bir kızın hayatını cennetede cehennemede çevirecek en büyük etken . güven verir )

cinsellik ( seven insanlar arasında sexi asla reel bulmuyorum ama yüzeysellik yaşanmalı )

normalde hiçkimse için bu kadar uğraşmazdım ama çok güzel soru sormuşsun . iyi geceler . . .