Gerçekten seven erkek ne yapar?

cidden seven bir erkek ne yapar sevdiğine karşı ne yapar nasıl davranır ne gibi fedakarlıklar yapar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• korur ( işe veya okula vs. gidiş geliş saatlerinde alır , bırakır )sever ( hiçbirşey beklemez , beklentisizdir . yaptığın herşey hoşuna gider )dinler ( sürekli gözlerinin içine bakar ve hep senden bişeyler kapmaya çalışır )saygı ( hastasındır veyada kronikleşmiş bir rahatsızlığın vardır , yaklaşmaz , kasmaz )açıktır ( telefonunu istediğin zaman görebilirsin , hayatındaki değişikliklerden söz eder )düşünür ( hangi tarz espri sevdiğini ne tür şaka kaldırdığını iyi analiz edip sevmediğini yapmaz )kaygılıdır ( seni kaybetmekten köpek gibi tırsar , ne zaman karamsarlaşsan peşinde gölgedir )direnir ( zorluklar ve dış etkenler seni veya sizi zorlamaktaysa 'o kız benim' der , diretir )sadakat ( asla küsmez , darılmaz . sanki tüm hisleri alınmış içine sen yerleştirilmişsindir )ruh ( ruh birliği en önemlisidir . bir araya geldiğinizde gülücükler bitmiyorsa harika bir ilişki )güven ( işte bir kızın hayatını cennetede cehennemede çevirecek en büyük etken . güven verir )cinsellik ( seven insanlar arasında sexi asla reel bulmuyorum ama yüzeysellik yaşanmalı )normalde hiçkimse için bu kadar uğraşmazdım ama çok güzel soru sormuşsun . iyi geceler . . .

Erkekler Ne Diyor 17

• banka soyarım.. :)ya böyle olmuyor şunu yaparmısın deseydin.. yani aklıma bişey gelmiyor..

• herhalde en büyük fedakarlık evlenip ölene kadar aldatmamaktır..saçma tabii..

• tabularını yıkar.

• Ne yapmaz ki ?

• Aklı fikri senin vücunda da değilde, seni her zaman mutlu etmeye çalışan,kırmayan, laflarını ölçülü bir biçimde söyleyen, kavga ettiğinizde bile ilk adımı atan, kısaca seni umursayan biri seni seviyodur fakat bazı kızlar sevgiyi bulunca kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp kapris ve tripleriyle naz yaptıklarını zannedip elinde ki serveti kaybedebiliyor.Dikkat et derim...

• Bunu kanıtlamaya çalışmaz,doğal olur. İnan bu soruyu soruyorsun ya anlamak için önce sevmek lazım. Sen sevseydin ne yapardın,kendini tanıyor musun? ..Kendini tanıyorsan,cidden seven erkeği anlarsın.Ben seviyorsam,kızarım.

• Kadına Seni seviyorum lafını 1 kere söyler .1 daha sorarsa güvenini kaybeder .Kadına Benimle gel dediginde 1 kere sorar .1 daha sorarsa güvenini kaybeder.Kadına Anlat diye 1 kere sorar .1 daha sorarsa güvenini kaybeder.Kadına 1 defa hata yapma şansı verir .2 incisi oldugunda affetmez.1 kere kırılır erkek 1 kalbi vardır .daha önce birisi kırdıysa bunu başkası düzeltir .Bunu asla anlatmaz .Erkegin kalbi 1 kere kazanılır .Erkegin kalbi taştan dır .Ama Çok kırılmaktan taşlaşmıştır .Erkek Sever . Gerçekten . Ama Asla söyleyemez. Çekinmeden söyleyen . Daha önce kırılmıştır çünkü .Hiç utanmayanlar var diceksiniz . Daha önce utanmıştır çünkü .Evet erkek Sever . Erkek sever ama Taştan sever . Kadınlar Gibi her defasında Baştan sevmez ... Yazdıgım bu yazının bir parçasını yazmak istedim . Soruyla bire bir alakalıydı .Tam üstüne bastıgım için . Katılan katılmayan herkeze .Teşşekkürler ..

• neler yapmazki diyeceksin bir kere ger.ek seven sevdigi icin gerekirse canini bile verir

• seven kıskanır ve sahiplenir sevdiğini

• Onu incitmez,ilgili olur,ona karşı sorumlu olduğunu bilir ona göre davranır.Iyiliğini ister her haliyle belli olur.

• "ne yapar" diye sınıflandırmamak lazım. ilişkinin iyi yönde ilerlemesi için elinden gelenin en iyisini yapar.

• Dağ delmekten falan bahsediyorsan onu salaklar yapar :)

• sevgi fedakarlık değildir ama yeri geldimide yapılmalıdır..eğer öyle olsaydı ((ki çoğu kadın öyle görüyor maalesef))mutlaka birileri o fedakarlığı kullanma yoluna giderdi...

• sevildiğine inanıyor ise emin ol maşukunun bir tebessümü için herşeyi yapar.

• Herşeyi yapar

• Onun uzulmemesi icin kendi uzulur. Gozlerinin icinde bir mutluluk gorur gormez ici gider goz goze geldiklerinde gozlerinde kaybolup daha cok asik olur. onu asla uzmez uzulmesine izin vermez

• gerçekten seven erkek sevdiğine cinsel yoldan bakmaz. gerçekten seviyorsa sevdiği kız için herşeyi yapar. gerçekten seviyorsa erkek sevdiği kız onu terkeder. :(

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...