Sevgılıye söylenıcek gönlunu alıcak güzel sözler ?

merhaba arkdaşlar

sevgılımle 1 haftadır fılan aramıdakı bır gerkesız bı konu yüzünden darıldık oda ınat yaptı bendee sonucunda barıştık tabıı ama bıraz soğukluk oldu aramzıda farkındayım... ona güzel cümleler kurmak istiyorum aramız bırazda olsa yumuşasın istiyorum sız olsanız sevgılnıze neler yazardın tavsıye gıbı değilde sevgılınze yazar gıbı yorumlara yazarsanız daha samımı cevaplar gelıcekdır ınanıyorum şimdıen teşekkürler ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Onu özlediğini söyle ve müsait bir gününde birlikte vakit geçirebileceğini söyle sevdiği bir yer varsa oraya gidelim de yani ona hitaben bişeyler yap senin ona değer verdiğini anlasın bunu hissettir ona bide saygıyı sakın kaybetmeyin aranızda :)

• Rica ederim en mantıklısı yaşadığın güzel günlerden konular açmaktır unutma sadece sevgilin için değil her insan için geçerli bu ;)

• Rica ederim ne demek en mantklı yol yasadıgın güzel günlerden konular acmaktır unutma ;)

• evet oldun ıyı bır fıkır verdın ama ılk günden buyana güzel şeylerı yazcıcam teşekkür ederımmmmm:D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha once hıc bır erkek sevgılım olmadı.. bana olsa nasıl olsun ısterdım?

Güzel bir şiir ya da yazı ya da bir mektup ile gönlümü feth edebilirdi..

Zamanında 10 gun konusmadık dıye ılıskı bıtıren bırıyım.. Iletısıme onem verırı9m. eger karsımdakı bana ulasmaya calısmıyorsa.. zaten benım onun ıcın yapacak bırseyım kalmamıstır...

Durum boyle olunca ;) AYrılık akcınılmaz..

Bence Kalkbırgun opan bır suprız yap.. Bır mektup yaz.. ya da gıt yanagından bı op.. şirinlik yap.. la kız olan sensin :) ilişkinizin boyutunu da bılen sensın.. Ona gore yap bsıeyler..

• seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum biliyormusun şimdi kaç yıldızım var benm bir gökyüzüm var.

• Bende sana ait birşeyler varmış almaya geldim haydi verde gideyim :D

• hayatım :) kalbim ağrıyordu geçen, doktora gideyim dedim. Doktor bana kalbimin yerinde olmadığını söyledi. Onu biri almış galiba dedi. Hadi nereye sakladıysan ver bana kalbimi :)

• güzel :)

• Mesajlarda göz kırpma aplacım. Gerilimin sebebi kesin bu ben sana diyim ;) hanyyyyy

• tamam ona bunu yazarım.

Kızlar Ne Diyor 1

• şşş barışsak nolur ki? allaaşkına bir öpimmi?

• Seni yerim aplacım. Yakşamlar efenim.

• di aplacım ama kötü bişeyse dime bari :)

• Sana bişi diyim mi aplacım

Yükleniyor...