Boğa burcu erkeği ciddi anlamda nasıl bayanlara aşık olurlar?

olgun bir boğa burcu erkeği ciddi bir ilişki düşünürse nasıl bayanlardan hoşalanır? yaş sorunu onun için çok büyük bir problem olur mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• Boğa geldi :D kesmeyeceksiniz gideyim :D

• Boga burcu erkegi duygusaldır, romantıkdir, evine sevdigine sadıktır, kollar onu sever herseyiyle ilgilenir, Çok ateşlidir. baglandımı zor bırakır. kincidir. Güzel bakımlı bayanlardan hoşlanırlar titizlige önem verirler, tutkuludurlar. yaş sorun degildir.

• en iyi anlaştığı burç nedir?

• Öncekileri Göster
    • ben kovayım sevgilim boğa burcu o zaman hiç şansımız yok sanırım burçlara göre :)

• Burçlara göre böyle, tabi ne kadar doğru bu uyum tartışılır.

• Yaş sorununu genelde takmazlar.

• Boğa burcuyum. Beni anlayabiliyorsa yaşı problem etmem. Kıskanç bayanlardan hoşlanırım, sahip çıkılmasını, sahip çıkmayı severim. Ki bunların haricinde kız arkadaşım da boğa burcu. Anlaşıyoruz genel olarak :)

• kaç yaşındasın peki

• 19

• 1ay

Bende boğa burcuyum yaşım 18 Genellikle cevreme en fazla 5 arkadas edinirim güvenli ve beni sevebilen.
    coğu erkekden farklıyızdır evcimenizdir genellikle zarif naif ve hoş bayanlardan hoşlanırız.
    Aile hayatına önem veririz yanlış anlama benim babam haklı benim annem haklı diye degil boğa olarak neyi haklı buluyorsam o taraf olurum. Kesin adım atarım ve hiç sekmem kararımdan babam bile caydıramaz..
    Romantik ve Sevgi tarafımız ağır basar ama karşı cinsin zor durumlarında biraz düzmantık düşünürüz..
    cok sessiz ve insanları süzen bir burca sahibiz maddiyata önem veren (birikim vb) kişiliğe sahip olurlar (tabi herkezde olamayabilir) En kötü tarafımız aşırı inatcı ve düşündügümüz olayı bitirmemiz bu bazen cok iyi bazen aşırı kötü olabiliyor asla vazgecmez hedefinden boğa bir kişiyi seviyorsa onla uzun bir ilişki ister.
    bakım ister saygı ister ve gösterir..
    yemek yapmayı sever evcimen yanları yüksektir diğer erkeklere göre sadık sakin ama sakın aşırı kızdırma
    Nasıl mutlu olurlar böyle saat ıvır zıvır almaktansa hediye konusunda kendilerini rahatlatıcı şeyler alınmasını ister mesela spor salonu masaj masaja bayılırız :DD tv bilgisayar cok severler dedigim gibi onu mutlu olan şeyleri etrafımıza alırız. Rengi: Yeşil, toprak renkleri
    Metali: Bakır
    Taşı: Zümrüt ( ben bunu sevmem ama değişiklik gösterebilir)
    giyimleri her zaman kendi kafasına göredir yani uyumsuz degil hep bir yolumuzu buluruz güzel gözükmek için daha spor ya da daha sade giyiniriz. Doğayı seven burcuz aklıma şimdilik bukadar geldi eminim yararlı şeyler yazmışımdır en azından ben böyleyim diğer boğa burcu erkeklerde değişiklilik gösterebilir :(

• BOĞA BURCU ERKEĞİ Boğa erkekleri, sadık bir dost, iyi bir eş ve şefkatli bir baba olurlar. İnsan ilişkilerinde orta çizgide yürürler.Yeni tanıştıkları insanlarla dostluk kurmaları biraz zaman alabilir. Güvenilir dost olurlar. İşe çok önem verirler ve diğerlerinin dayanamayacağı kadar çok çalışırlar. Patron olmayı birisinin yanında çalışmaya tercih ederler. Meşgul oldukları her işte son derece dikkatlidirler. İşlerine karışılmasına ve tenkit edilmelerine dayanamazlar. Çünkü bir anda saldırıya hazır korkunç bir boğa olabilirler. Bazıları kendine hakim olabilirken, bazılarının da çok sert çıkışları vardır. Çok iştahlıdırlar, bu yüzden ileri yaşlarda kiloları vermek için uğraşabilirler. Çok sağlam ve sağlıklı olmalarına rağmen, hastalandıklarında tüm dirençlerini kaybederler. Hastayken kendilerini çok yalnız ve aciz hissederler. Boğaz ve boyunları oldukça hassastır. Boğa erkeği yaşamı boyunca gerçek aşkı arar. Bir kere sevdi mi o kadından vazgeçemez. Ünlü aşk hikayeleri boğa burcu erkeklerinden çıkar. Sevdiği kadını elde edip evlenen boğa erkeği yaşamında çok mutlu olur.

• valla boğa burcu olarak diyeceğim şu ki ;bulmuşsan kaçırma : ))nasıl bayanlara dersen eğer kendine benzeyen romantik espriden anlayacak güldürecek gülecek ne diim ya direk burç yorumlarından oku kendin gibi davran işte şekle şekile girmene gerek yok : ))

• boğa burcu erkeği çok konuşmayı sevmez mi yada konuşması için biraz alışması mı gerek ortama

• Öncekileri Göster
    • hayırlısı olsun : ))
      ne diim ?,

• :))

• burçların ilişkiler üzerinde bir etkisi yoktur.

• Boğa burcundan olduğuna göre..Muhtemelen İnek burcundakilere...öyle bir buç da vardır mutlaka, yükselen, düşen, Sağa kaçan, sola kaçanlardan birtane vardır mutlaka...

• Bir boğa burcu erkeği olarak; kültürlü ve çekici olması yeterli. bir de siyah saçlı, yeşil gözlü ise...

• kültürlü derken eğitim mi mesela üniversite mezunu olsun illaki diyenlerden misin yoksa sadece akıllı zeki olgun bu mudur?

• Öncekileri Göster
    • yani eğitimle öğretime alakası yok diyosunuz kısacası nice okumamış insanlar var ama okuyanlara taş çıkartır o bakımdan herhalde

• kesinlikle. üstelik diplomalı cahiller daha tehlikelidir.

Kızlar Ne Diyor 5

• erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer derler ya hani boğa erkeği için yemek yapmak ve yemek sanattır:)ve senin midesiyle kalbi arasına çift şeritli otoban döşemen gerek:)))

• Çok ses çıkarmayan bayanlara heralde :)

• Hotdog'u cagirin buraya gelsin :-DDDD

• burcun makbulu boğadır :D ben demiyorum, astroloji diyor :D

• senin burcun ne

• kova

• kusura bakma sorunun cevabını bende merak ediyorum

• boğa burcunun sakin bi yapısı vardır ama neşeli bayanlardan hoşlanır sevgilimle ben öyleyiz mesela o sakindir ama benim hareketli cıvıl cıvıl oluşum onu etkiliyor diyebilirim. bide onlar için sadakat dürüstlük çok önemli. onun güvenini ve sevgisini kazanırsan çok mutlu sorunsuz bi ilişkiniz olucaktır. he bide biraz inatcı oluolar :)

Yükleniyor...