Biri size sesini yükselttiği zaman o kişiye sesinizi yükselterek mi yoksa alçak bir ses tonu ile mi karşılık verirsiniz?

BirTutamAşkk
Ben bu konularda oldukça hassasımdır. Karşımdaki insanın bana sesini yükseltmesi ile birlikte gerilebiliyorum. Ve istemeden de olsa sesimi yükselterek karşılık verebiliyorum. Çevremdeki insanlar bu konudaki hassasiyetimi bildikleri için bana bu konuda oldukça temkinli yaklaşıyorlar. Peki siz bu konuda ne kadar hassassınız?
Biri size sesini yükselttiği zaman o kişiye sesinizi yükselterek mi yoksa alçak bir ses tonu ile mi    karşılık verirsiniz ?
#BirTutamAşkk
#Sesyükselmesi

Biri size sesini yükselttiği zaman o kişiye sesinizi yükselterek mi yoksa alçak bir ses tonu ile mi karşılık verirsiniz?