Türk kızı ile yabancı kızlar arasındaki farklar?

Arkadaşlar uzun zaman sevgilim olsun diye didindim durdum.Elimden gelen herşeyi yapmama rağmen sonuca varamadım.Beni çok derinden yaraladı.Bu kaçıncı hüzün bu kaçıncı hayalkırıklığı bu kaçıncı aşk acısı derken bir gün birisi çıktı karşıma.Çok güzel bir ingiliz kız.Ne desem gülüyor ne desem yapıyor, ne süpriz yapsam çok beğeniyor.Bu da beni çok mutlu ediyor kendimi çok iyi hisettiriyor.Oysa ben bir türk kızı için neler yapmamıştım ama hiç oralı olmadı beni hep yoksaydı.Sonunda çekti gitti.Oysa bu ingiliz kız beni ne kadar memnun ediyor hayretler içindeyim.Meğer o ne kadar ilgiye muhtaç biz ne kadar sevgiye hasretmişiz.Bizim kızlar biraz daha böyle giderse Türk erkekleri dünyaya açılacak.Tek sıkıntı yabancı dil.Benim dilim fransızca kızlada fransızca konuşuyorum.Erkeklerimiz ingilizce veya fransızca öğrendiğinde dünyaya açılır.Kızlarda dil öğrenip dünyaya açılabilir elbette ama çok sıkıntı çekerler.Ne erkekleri türk erkekleri gibi kıskanç ne dinleri din onların.Ben benim kızı türkiyeye getirtirim ama kızlarımız gidebilir mi bilmiyorum.Çok uzun oldu kusura bakmayın.İyi niyetli yorumlarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yabancı kızlar güzel.Türk kızlarının çoğu kezban(hepsi değil tabi)bide bir link atardımda boşver hesabımı falan kaptırlar.

• aynen :)

• Boşver kardeşim mal meydan zatende neyse.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir bayan olarak kesinlile katiliyorum soyledigine ne bayanina ne erkegine yaraniliyor bu ulkede

• Evet haklisim Turk kizi cok sorunlu trip atmaktan başka daha iyi yaptiklari birşey yok ayrica çok güzel falan da degller ama bir konuda haksizsin Turk kizlarida dunyaya acilabilir.

• Giderler sen merak etme

• Giderlerse işte kapı işte sapı.

• Kizlarda paralarini ceplerine kor gider merak etme ornek ben yurt disindayim.

• Öncekileri Göster
  • Yabancı kızlar daha geniş oluyor çoğu Türk kızı aşırı tutucu.

• Bende teşekkür ediyorum :)

• Bu inancında da seni destekliyorum :)

• Onların düşüncesi bir şey diyemem ama en azından ben doğru olan şeyi düşündüğüme inanıyorum.

• Öncekileri Göster
  • Tamam abi düğününüzde o yalancı bebek gibi her istediğini yapan İngiliz bacıyla karşılıklı Ankara havası oynarken görürüm seniİngiliz miş Rus muş sizin genellemenizin taa..

• Ben kendimden örenk verdim benimki ingiliz.Rus seven var asyalı seven var.arap seven var.Senin rus deyip aşağıladığın millet kadar eşine sadık millet yok..

• Birinin yaşadığı ülkede ürünler 1. Kalite diğerinin değil.

• Haklısın desem susmana yeterm mi?

• Sen koyun, ben çoban.Anlatabildim mi?

• Ben edep adap örf adet gelenek din ahlak derken sen tam karşı taraftasın.Buna bakış açısı denmez.Şaşı bakış denir.

• Öncekileri Göster
  • Bir gun iki ayri milletten alacagim hatunlari karsima sevip sevisip anlatacagim, soz.

• çok üzüldüm

• Sana kalmadi.

• Benim için tek mühim olan şey insanlık o da sende var mı bilemem.Ne de olsa senn için mühim değil.

• Öncekileri Göster
  • ya sen denk gelmemişsin yoksa sevinecek çok:)

• herkes aynı hayatta kendini bir şey sanma ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa

• evet çok haklısın

• yok sinirlenmedim ki :) sadece bu kadar aşırıcı olmaya gerek sakınan göze çöp batar.Herşeyi hakkıyla yapmak lazım.Kıskanmanında bir sınırı var karşı tarafı sıkarsın herkes insan sonuçta..

• Öncekileri Göster
  • türk kızı her zaman öndedir!

• eyvallah kardeşim ben bu yabancı dili afrikada öğrendim de :D bana ırkçılık milliyetçilik çok uzak kelimeler.

• türk öndedir demek ırkçı bir yaklaşımdır

• Kızlarımız çok nazlı çok tripli çok hastalıklı düşüncelere sahip.Sevdiği çocuk mesajda seni seviyorum yazsa bile gelip burdan teyit alıyor gerçekten seviyormudur diye hiç güveni yok.Kıskanmayı kavga çıkarmak sanıyorlar.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• bu kavga bitmez.not = el-amin maalesef haklı.

• Kendimi tam ifade edememiş olduğumu bilmeme rağmen dilim döndüğünce yazdım.Kızlarımızda elbette hepsi öyle değil ama genel itibarıyla durum bu maalesef kardeşim.Teşekkürler yorumun için

• Türk kızları doğal olarak ciddi ve herkese sırnaşmaz bazen yol bile zor sorabilirsiniz..yabancı kızlar tersi

• Türkkızı herkese merhaba sana elveda der.Sana bana müslüman olur anladın sen..
      Doğal felan değil hepsi egosu uçuk

• bence sen Türkiyeyi terk et ingilterede yaşa orada insanlarda daha insandır. Biliyorum biz biraz cahil bir toplum oluşumuz yüzünden sevgi denen şeyide bilmiyoruz Ayrıca din konusuna saplanıp kalmak bana göre yanlış. Bir insan iyi biri olabiliyorsa neye inandığının anlamı yok

• Aynen kardeşim yakında bu dediklerinde olur.

• bizimkiler yediği naneleri çok güzel saklarlar yabancılar direkt yüzüne söylerler karakter meselesi :

• Zihniyet farkı var bir kere. Batı zihniyetiyle türkiye zihniyeti arasında dağlar kadar fark var. Bende asyalılara hayranım mesela :D batıdan da iyiler bence

• Kardeş ben kendi arakdaşımdan örnek verdim sen nerden istersen takılabilirsin.

• Düğününe davet edersin artık :)

• Boşverdim gitti hadi bakalım :D

• Boş ver onları ya.

• çok çok iyi niyetli oldu bu kadarını beklemiyordum.Teşekkür ederim.
      Farkettiysen kızların çoğunun yüzü ekşidi bu konuda.Hala trip hala trip

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...