Türk kızı ile yabancı kızlar arasındaki farklar?

Arkadaşlar uzun zaman sevgilim olsun diye didindim durdum.Elimden gelen herşeyi yapmama rağmen sonuca varamadım.Beni çok derinden yaraladı.Bu kaçıncı hüzün bu kaçıncı hayalkırıklığı bu kaçıncı aşk acısı derken bir gün birisi çıktı karşıma.Çok güzel bir ingiliz kız.Ne desem gülüyor ne desem yapıyor, ne süpriz yapsam çok beğeniyor.Bu da beni çok mutlu ediyor kendimi çok iyi hisettiriyor.Oysa ben bir türk kızı için neler yapmamıştım ama hiç oralı olmadı beni hep yoksaydı.Sonunda çekti gitti.Oysa bu ingiliz kız beni ne kadar memnun ediyor hayretler içindeyim.Meğer o ne kadar ilgiye muhtaç biz ne kadar sevgiye hasretmişiz.Bizim kızlar biraz daha böyle giderse Türk erkekleri dünyaya açılacak.Tek sıkıntı yabancı dil.Benim dilim fransızca kızlada fransızca konuşuyorum.Erkeklerimiz ingilizce veya fransızca öğrendiğinde dünyaya açılır.Kızlarda dil öğrenip dünyaya açılabilir elbette ama çok sıkıntı çekerler.Ne erkekleri türk erkekleri gibi kıskanç ne dinleri din onların.Ben benim kızı türkiyeye getirtirim ama kızlarımız gidebilir mi bilmiyorum.Çok uzun oldu kusura bakmayın.İyi niyetli yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı kızlar güzel.

Türk kızlarının çoğu kezban(hepsi değil tabi)

bide bir link atardımda boşver hesabımı falan kaptırlar.

0|1
    • Şikayet

Boşver kardeşim mal meydan zatende neyse.

• Şikayet

aynen :)