Sevmediğiniz biriyle evlenip sonradan sevebilir misiniz?

Sevmediğiniz biriyle evlendiniz diyelim. Çocuk yaptınız. Sevmediğiniz erkek/kadın sırf sizin çocuğunu sevdiği için onu sevmeye başlar mısınız?

• İmkansız.
    A seç
  • Olabilir.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
öyle zorla evlendirme değil. sevdiğiniz kişiyle olmadığını olmayacağını anladınız, görücü usülü evlendiniz diyelim demek istedim.

0|1
3627

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk baslarda sevmesende ya da ne kadar sevmesende o seni seviyosa onun sana ettigi kucucuk bir iltifat bile hosuna gidecek okuz degiliz heralde o iltifat edince bizde edecez zamanla boyle gelise gelise o seni mutlu etmeye basliycak bilki onun adini duydugun an mutlu olmaya basliyosan ya da eve gittigine mutlu oluyosan ona baglanmaya baslamissin buda gelise gelise ask olacak zaten olmaz diye birsey yok herseyzamanla olur ama bunun tam tersi durumuda var tabiki o kavga edip bosanma ihtimalin iki ihtimalde var ama gorucu usuluyse olumlu olabilir ask olabilir:))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Sevmedigim bir insandan cocuk yapmam
    ama evlendikden sonra sevebilirim sonucta ayni ortamdasin surekli goruyorsun konusuyorsunuz
    yani yeterki o sevsin gerisi hal olur

0|1
    0|0
  • sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevilebilir bence ama her iki tarafın da sevmeye ve sevilmeye ihtiyacı, isteği olmalı.

1|0
    0|0
  • kişiye göre değişir karakter meselesi alışmaya çalışırım oluyosa olur olmasada ALIŞTIK zaten der geçerim yani zorlaysa öyle zorla değilse alışamazsam çocuğumu alırım kendi üstüme onu da babasız bırakmasın okulda falan dalga geçmesinler diye haftada bir görüştürmeye götürürüm yad o gelir yani şartlar ve koşullar yaşamadan bilemezsin ki şart ve koşullara bağlı...

0|0
    0|0
  • Severim ya

0|1
    0|0
  • Sevmiykrsan cocukta olursa daha kötü hersey

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Sevmediğim biriyle evlenemem..

0|0
    0|0
  • Baştan isteksiz olunca tam bir sevgi oluşmaya bilir

0|0
    0|0
  • Zorla evlendirmde zaten sevemezsim görücü usulü iyi değil bence tanıdıkça seversin o insani sonradan sevemezsin bence o insanı

0|0
    0|0
  • aşk başka bir şey işte tam bu noktadaki çelişkideyim şu an. karakterini sevdiğim, aşık olmadığım, güzel bir insanla bir yola çıktım. aşk bir kere gelir bir daha gelemz düşüncesiyle yaşıyorum şu an. ama umudum yok. belki biter düşüncesiyle yaşıyorum ya da saldım durumu belki olur diyorum. hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Sevebilirsin ama sevmesende alişir ve kabullenirsin en fazla

0|0
    0|0
  • Yok sevemem

0|0
    0|0
  • Kabullenir sevgi duyarım ancak asık olamam

0|0
    0|0
  • Sevilebilir

0|0
    0|0
  • hic evlenmem daha iyi...

0|0
    0|0
  • zor imkansız ya

0|0
    0|0
  • Zor gibi

0|0
    0|0
  • ben severimde aşık olur muyum zannetmem..

0|0
    0|0
  • Hayatta her şey mümkün tıpkı severek evlenilen insandan nefret ederek boşanmak gibi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 26

• Artık maneviyatın anahtarı maddiyat... Aşk meşk hikaye kafanız uyuşuyorsa karakterleriniz çok fazla zıt değilse ve yaşamınız rahatsa gider bir ömür...

0|0
    0|0
  • Tüm ilişkilerde bu durum geçerli zaten. Saygı sevgiye, sevgi de aşka dönüşür. Görücü usulüyle evlendiğin zaman ilk etapta yabancı olduğu için saygı duyarsan, sonra tanıdıkça saygı sevgiye ve Sevgi de aşka dönüşür.

0|0
    0|0
  • Sana şöyle söyleyeyim eğer sevdiğin bir kız varda başkasıyla evlenirsen mutlu olursun. fakat yoksa bu kızın sana davranışına göre senin de alışmana göre zaten en az 1-2 sene geçecek aşık olabilirsin. bazı sevgililer sonrada bağlanıyor birbirine fakat herkes için geçerli olmayabilir. bana kalırsa boşver bulursun zamanla

0|0
    0|0
  • sevemedim.. sevdırmedıkı:(

0|0
    0|0
  • bu durumu yasayan arkadaşım , zamanla Allah onun sevgısını senın kalbıne koyuyor dedı , bir anlık sinirle evlendıgınden sonra !!!

0|0
    0|0
  • insanın kalbindeki kişi farklı evlendiği kişi farklıdır

1|0
    0|0
  • Hayır yapamam.

0|0
    0|0
  • Oluyoyor onve kadersizligini isyan sonra kabul etme sonra baglsnma ve sevgi ksrsindaki adaminadamligina bagli olarak bir iki sene ya da bes alti zene suruyor sure

0|0
    0|0
  • Evet olabilir

0|0
    0|0
  • Hoşlanmadığım biriyle niye evleneyim ki

0|0
    0|0
  • Zor beya

0|0
    0|0
  • Sevmedigimle evlenmem ki

0|0
    0|0
  • ihtimal dahilinde değil hocam..
    böylesine önemli bir karar da sevgisiz olmaz..

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • Hemde daha saglikli olur

0|0
    0|0
  • Olabiliyormuş nikahta keramet var derler ya doğruymuş