Sevgilisi olan kızların başka erkeklerle sıkı fıkı olmasına karşıyım. Ben eski kafa mıyım?

Tabiki değilim! Hatta bugüne kadar bana eski kafalışın diyen bikaç şanssız insanı kültürel bilgi silahıyla adeta foseptik çukurundan çıkmış hale soktum! Varsa böyle zihn-i sinirler buyursun! :))) Herneyse..Bir kızın sevggilisi var ise ben arkadaşları da dahil erkeklerle olan beşeri münasebetlerinde dikaktlı olması gerektiğini düşünüyorum...Sizin düşünceleriniz nedir?

Güncellemeler:
Tabi bu erkekler icinde gecerli!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgilisi olsun veya olmasın bir bayan veya erkek her ortamda hareketlerine dikkat etmeli, sıkı fıkı ilişkiler içine girmemelidir, bu kişinin karakterini gösterir diye düşünüyorum. zaten biri istemiyor diye bir şeyi yapmanın yaptırımı çok olmaz ancak kendimiz isteyip otokontrol yaparsak tam manasında işe yarar diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 11

• Vermişsin ayarı :)

Her iki taraf için de geçerli bu. Ne o öyle ahtapot gibi vıcık vıcık, gıcık olurum arıza çıkartırım.

Herkes sınırını edebini bildiği sürece tabi ki görüşebilir arkadaşlık edebilirler :)

• aynen haklısın! :):):)

• hahaha :))) Medeniyetle Peşkeş çekmeyi karıştırmamak lazım :)

• :):) "vermissin ayarı" :=:):):):) ya ne biliyim bence bu tüm insanlar için önemli bi konu...ne biliyim bence kıskanmayan erkek bildiğin g...ttır.. diye düülünüyorum...yada kızlar içinde aynı şey geçerli...Neler görüyoruz sosyal hayatta...kız arkadaşına kendi arkadaşı tarafından "makas" atılmasına bile sessiz kalan tipler var günümüzde...Bunun "medeniyet" olarak adlandırılmasına tahammül edemiyorum. "medeniyet" nedir diye sorduğumda cevap vermeyen tipler! Kafayı yicem :):):):)

• geçmişten beri görüştüğü yakın erkek arkadaşları olabilir kızların. kızların sadece kız arkadaşları olacak diye bir kaide yok. samimi erkek arkadaşları da vardır ve sırf sevgilisi oldu diye herkesle birden muhabbeti kesmesi onun karaktersizliğini, acizliğini gösteririr. Sevgili gelip geçebilir ama arkadaşlıklar bakidir. Tabi ki çok yakın arkadaşı olduğu için el şakaları, sürekli iltifat falan etmeler olmaz. Sen o kızla çıkıyosan zaten karakterine güveniyor olmalısın ve nasıl davranacağını da az çok bilirsin. Gerisini de ona bırakmalısın...

• Kişinin hayallerindeki profille alakalı bi durum...O zaman erkek,sıkı fıkı erkek arkadaşları olan bi kızla birlikte olmayacak arkadaş! En azından ben böyle düşünüyorum! Ama bazısı vardır ilgilendiği kız erkek arkadaşları ile el şakası gibi durumlar bile sözkonusu olsa birlikte olmayı kabul ederler! Ne diyim saygım var! İster "davul bile dengi dengine" deyin ister başka şekilde eleştirin! "mide genişliği" derler halk dilinde...Bence bununla alakalı bi durum! :)

• Ben aynı zamanda sevgilisi olan erkeklerin kızlarla sıkı fıkı olmasına karşıyım.

• tabiki...soruma eklemeyi unttum! erkekler icinde gecerli ayni sey

• Yok değilsin de sanki kıskançsın biraz ...

• Tabikii ayarında ... :)

• :) biraz kiskanmakda lazim ama dimi... onemli olan abartmamak :)

• sevgili bulduktan sonra arkadaşlarına tutumu değişenleri sevmem. ben de onlardan değilim. sevgilim de öyle olmasın mümkünse.

• o insan ilişkilerine girer...Konuları karştırmamak lazım! seninde dediğin gibi bu şekilde bi yaşam tarzı "yabani" bir yaşam tarzına dönüşür...Mesela bir erkeğin okul hayatından olsun yada iş hayatından olsun hukuku olan kız arkadaşları olabilir..Bu son derece normal bi durum.

• karma okullarda okuyup da bi tane bile kız arkadaşı olmayan adamdan tırsarım ben.

• O zaman ilgilendiğin insanın arkadaş ortamına dikkat edeceksin! :) yani kız arkadaşları olan bi arkadaş ise bunu kabul edeceksin! eğer bu sana ters geliyorsa bu arkadaştan vazgeçeceksin :)

• Dogru...aynisini erkekte yapmali

• Evet. :)

• kesinlikle!

• kusura bakma ama tek dünyası sen olamazsın tabiki arkadaşları olacak seninde olacak karşılıklı güven sağlayacaksınız birbirinize kısıtlama getirerek yaşayamazsınız zaten kişiler cidden birbirlerini seviyor ve değer veriyorlarsa başka hiçkimseyi gözleri görmez unutma ve ona güvenmeyi dene zaten kız arkadaşın sınırlarını çizmiştir diğer erkeklere karşı rahat ol..

• esmer dansci - ``sevgilinin olmamasına şaşırmamak gerek sana katlanmak zor çünkü ilerde birgün sevgilin olacak o şanssız için üzüldüm..`` mesaj alindi! bu sanssiz kiz sen OLAMAZSIN!..Bosuna kasma kendini! :):)

• hani okumuyordun çocuk gibi davranan kim senmi benmi sana söylenecek o kadar söz varki ama sadece noktalıyorum uğraşamayacağım..

• kucuk kiz cok sinirlenmis belliki :D ukala kizlari sinirlendip EZMEYI cooookkk seviyorummmmmm :):):)

• Öncekileri Göster
  • Eger bana ters bunlar diyorsan eski kafalisin,eger ya biraz daha dikkat edilsin yani diyorsan eski kafali degilsin.Ayrica bence eski kafalilik ahlak ile ilgili konularda tavrini belli etmendir.Bunun kulturle alakasi yok.

Not:Betimlemen de guzelmis.

• saygi duyarim.cevabin icin tesekkurederim sexxxxyyyyygarter :):)

• Eski kafali oldugumu dusunmuyorum cunku ikisi cok farki seyler bana ters bunlar daha onyargili bir davranistir bence tabiki bu benim dusuncem .

• `bana ters bunlar` ile `biraz daha dikkat edilsin` soylemlerini ayri birer algilama bicimi olarak gorecek kadar eski kafalisin :) kusura bakma... Ahlak ile ilgili konularda tavrini belli etmek eski kafalilikmi! himmmm sexygarterrrrr... neyse cebain icin tesekkurederim...

• tansu diye bi arkadaşım vardı, biraz argo ama, en güzel sözü "dost aya götünü yiyim ayağı" derdi..

• eğer karşı tarafta buna dikkat ediyorsa bende dikkat ederim.

• eklemeyi unutmustum...muhakkak!

• doğru diyosun ama bazı kızların mizacı öyle sevgilisi de dahil tüm erkeklere aynı yaklaşırlar yapcak bişi yok

• ergen davranışları diyelim

• tabiki zaten erkeklerde, hayallerindeki profili bu duruma gore sekillendirmeliler.. ornegin ben bu mizaca sahip olan bi bayanla hayat arkadasi olmam! ama olmak isteyen erkeklerde olabilir saygim var... :) aslinda kisiden kisiye kulturden kulture degisen bi durum...

• "Aynı" mı... Mümkünatı yok böyle bir şeyin mantık olarak. Sınır iyi çizilmemiştir, toyluk vardır...

Erkekler Ne Diyor 5

• bende karşıyım sevgilin varsa sorumluluğun oluyo öyle davranmaması gerekiyo uzak durmalı.sorduğun zaman o benim arkadşım eee ben ne yapayım bananee rahatsız oluyorum kardeşim.

• karşılıklı olucaksa lokum gibi olur, tadından yinmez ;)

ama güzel vatanımdaki kızlar pek söz tutmazlar gözlemlerime göre, yiceği b.ku her halukarda yerler.

ağzına bi parmak balı çalar, sen bulutlarda uçarken o işi halleder.

gerçekten, %100 düzgün olarak olucaksa bu, iki tarafta uyucaksa kurallara, dediğim gibi tadından yinmez, süper.

• Haklısın sınır olmalı hem kız hem erkek için

• Dusunmeye ne gerek varki guvensizlikle alakasi yok..sevgili erkek veya bayan musabetlerine dikkat edecek..dikkatli olmasi gerekiyor...cunku,

Beşer şaşar...

• geri kafalılıkla bir alaka kuramadım. en fazla kıskanç denilebilir kanımca. neyse, bizim de düşüncelerimizi sormuşsun cevaplayayım;

ben, keyfim ve kahyası hemen her konuda olduğu gibi bu konuda da sevdicek, keyfi ve kahyasına bulaşmamayı tercih ediyoruz. hatuna duyulan güvensizlik belirtisi gibime geliyor. ha ben sevdiceğime güveniyorum, diğer erkekler beni rahatsız ediyor gibi bir yaklaşım ise kendine duyulan güvensizlik gibime geliyor. aslında gibime gelmiyor, eminim de işte yuvarlıyorum kimseyi kırmamak için.

• öylemı oldu :(

• @pink o kadar şey yazdım bunu çıkardın ya helal olsun xD doğru çıkarmış olsan neyse...

• sevdiceği varmış

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...