• Sor
  • Bence

Akrep burcu kadınında aşk belirtilerini nasıl anlarız?

Sevdiğim kız akrep burcu.Bu yüzden biraz farklı.Benden etkilendiğine dair sinyaller alıyorum ondan.Ama aşık mı daha çözemedim.Çünkü akrep kadını. Anlamak için neler yapabilirim benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için?

Güncellemeler:
Soru sordum ama ne sorumu cevaplayan oldu ne de bir öneri getiren.Herkes kafasına göre birşeyler yazıyor.

Sorum şu : " " " Akrep burcu kadınında aşk belirtilerini nasıl anlarız? " " " mutlaka etrafınızda vardır akrep burcu olan kız arkadaşlar.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sen biraz uzaklaşmayı dene,yani ilgini biraz geri çek,bakalım tepkisi ne olacak?Eğer bunu sorgulamaya çalışıyosa hoşlanıyodur,bu sefer o senin peşinden koşuyorsa seviyodur,ha eğer hiçç oralı değilse sana karşı tamamen boştur ;)

• Böyle bir olay yaşamış mıydın hiç? Teşekkürler ayrıca :) Herkes yorum yapmış bi Allahın kuluda şunu bunu yap dememiş.Ne sordum bakan yokki.Aklına ilk geleni yazıyo adamlar

• Bizzat tecrübe edindim güvenebilirsin ;) Denemeye değer diye düşünüyorum :)

• Haklısın.Aramızda samimilik var ama çok değil.İlk başlarda yanına sık sık giderdim sınıfta.Son 1 aydır falan pek uğramıyorum.Uğruyorumda günde 1-2 kez eskiden 6-7 kez olurdu.

Dediğini yaparsan iyice soğuma riski var.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hadi yaa .. Çok mu farklı uzaydanmı gelmiş meğersem .. :)) Gözünde pek büyütme desem yeridir ..

• burca göre yönelme duygularını açık açık söyle oda tepki verecektir

• erkenden söylemek olmaz.Daha yeni yeni tanışıyoruz.3 ay oldu.

• senin burcun ne

• Anladık sevdiğin kız akrep burcu. Seviyorsan gidip konuşsana. Olsun bitsin.

• sana derin derin bakiyorsasakalsiyorsa cabuk aliyniyorsa ask

• sen belli etmek için ne yapıyosun biraz da ona bağlı ?

• Bana iltifat ediyor arada sırada dersteyken gülümseyip el sallıyor kalbim seninle diyor.Ben gülümsüyorum ve uzun uzun bakıyorum konuşurken onunla sarhoş olmuş gibi.

• bence senden etkileniyo :)

• Lafı ağzımdan aldın desem yeridir.Bunları diyo ama davranışlarına pek yansıtamıyo :) 2-3 tane daha samimi arkadaşı var sınıfta kalbim seninle lafını sadece bana diyo.Gözlerime uzunca bakabiliyo kaçırmıo yani.

Ne bileyim hala ikna olamadım gibi :)

• yanındayken senle ilgilenmiyosa, yokmuşsun gibi davranıyosa ama uzaktayken kaçamak bakışlar atıyosa

• Dediğin olay biraz karışık ya :S

• en yakın arkadaşım akrep burcu. ben daha anlayamadım beni seviyo mu sevmiyo mu.

• Demi .Akrep burcu olanlar duygularını belli etmiyolar sanki

Erkekler Ne Diyor 2

• Akrep kadınları çok tırt kadınlardır bir kere.

• Tırt?

• bu gizemi hiç bir zaman çözemiyeceksin kardeşim..en iyisi bunlara takılmayı bırak ,açıkca senden hoşlanıyor,bir akrep genelde bakışırken gözlerini kaçırmaz,ama uzun uzun ve davetkar bakıyorsa seni çoktan gözüne kesitirmiş yani ondan kurtuluşun yok:)

• :) Kurtulmak isteyen kim dostum.Alsın saklasın beni kalbine hiç çıkarmasın

• dediğim gibi sen onu çözmeye çalışma ,tamamen çözmen imkansız çünkü..kız senden hoşlanıyor rahat ol ve atağa geç:)

• Tamam kardeş ama benden hoşlandığı kanısına nerden vardın :)

Yükleniyor...