Akrep burcu kadınında aşk belirtilerini nasıl anlarız?

Sevdiğim kız akrep burcu.Bu yüzden biraz farklı.Benden etkilendiğine dair sinyaller alıyorum ondan.Ama aşık mı daha çözemedim.Çünkü akrep kadını.... Daha Fazla

Güncellemeler:
Soru sordum ama ne sorumu cevaplayan oldu ne de bir öneri getiren.Herkes kafasına göre birşeyler yazıyor.

Sorum şu : " " " Akrep burcu kadınında aşk belirtilerini nasıl anlarız? " " " mutlaka etrafınızda vardır akrep burcu olan kız arkadaşlar.

En İyi Görüş

• Sen biraz uzaklaşmayı dene,yani ilgini biraz geri çek,bakalım tepkisi ne olacak?

Eğer bunu sorgulamaya çalışıyosa hoşlanıyodur,bu sefer o senin peşinden koşuyorsa seviyodur,ha eğer hiçç oralı değilse sana karşı tamamen boştur ;)

• Böyle bir olay yaşamış mıydın hiç? Teşekkürler ayrıca :) Herkes yorum yapmış bi Allahın kuluda şunu bunu yap dememiş.Ne sordum bakan yokki.Aklına ilk geleni yazıyo adamlar

• Bizzat tecrübe edindim güvenebilirsin ;) Denemeye değer diye düşünüyorum :)

• Haklısın.Aramızda samimilik var ama çok değil.İlk başlarda yanına sık sık giderdim sınıfta.Son 1 aydır falan pek uğramıyorum.Uğruyorumda günde 1-2 kez eskiden 6-7 kez olurdu.

Dediğini yaparsan iyice soğuma riski var.