İlginç hamilelik testleri ve batıl inanışlar :)

Bayanlar daha çok duymuşlardır .ben yeni duydum eski usül hamilelik testleri varmış.mesela çok tuhaf olanı.İdrarı yapıyon dolaba koyuyon diye başlıyor ben devamını okumadan bir yorum dikkatimi çekti altta : Kadın demiş ki kocam meraklıdır .dolaba bakar sürekli yer içer herşeyi.benim idrarıda içmesin :) soruya gelince bu konu şart değil ,duyduğunuz veya uyguladığınız batıl inançlar var mı ? neler anlatırmısınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eskiden koltuğun altına bıcak vs koyarlarmış hangisinin üstüne oturursa cinsiyeti o derlermiş e saçma benim koltukta oturduğm yerler bellidir yani

Kızlar Ne Diyor 2

• batıl değilde eski uygarlıklarda hamile şüphesi olanla olmayan kadını tohumlara idrarını yaptırtırlarmış. ikiside aynı boyda ise hamile değil ama biri daha hızlı büyürse o kadın hamile imiş.

• bir yakınım terlikler ters dönünce uğursuzluk geleceğine inanıyor. ona her gidişimde bütün terlikleri bulup ters çeviriyorum. kıyameti koparıyor :)

• evet ben de duymuştum :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...