Sen, arkadaş edinme konusunda seçici biri misin?

-kabirAzabı-1
İnsan herkesle arkadaş olamaz, yakın hissedemez elektrik tutmaz olmaz bir türlü nihayetinde.
Kimi insanlar birileri ile kolayca arkadaş olabilirken kimi insanlarda bu konuda oldukça seçicidirler.
Arkadaş edinme konusunda seçici olmak, insanları iyi tanımaya çalışmak çözümlemek ve o kişinin karakterini yaşantısını analiz etmek sonrasında ise bu kişi bize uyuyorsa hayatımıza arkadaş olarak almak en mantıklısıdır.
Peki sen;
Arkadaş edinme konusunda seçici biri misin?
Sen, arkadaş edinme konusunda seçici biri misin?