Kore dizisi önerileri

arkadaşlar bu aralar kore dizilerine merak saldım izleyipte çok beğendiğiniz bir dizi var mı önerebileceğiniz playfull kissi izlemiştim çok güzel ona benzer var mı bildiğiniz dizi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iris i izle ozaman amerıkan dızılerınden bıle daha kalıtelı bır dızı

• hadi ya o kadar iyi yani izleyeceğim

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler link için

Erkekler Ne Diyor 6

• Seoul'e sarı kar yağdı

• burdan izleyebilirsin link

• kuzey guneyin orjinli kore dizisi zaten onu bul onu izle.Kuzey kore dizisi..adıda aynıydı

• Kore dizisi :D Yaş kaçtı? Yaşla alakası yok sadece merak ettim.

• uzak doğunun kültürü hoşuma gidiyor,ayrıca yaşla ilgisi yok

• Öncekileri Göster
    • sende gördüğüne göre kore sayfalarına kadar takılıyosun galba :) ben daha hiç girmedim öyle forumlarına 1-2 dizi izledim hoşuma gitti böyle önyargılı olma

• Hahaha :D benmi kore dizileri sayfalarında takılcam Allah korusn. Arada dalgasına bakıyorum

• "herşey yolunda kore "

• Ben geçen bir aralar bikaç bölümünü izlemiştim bir dizi vardı adını unutum bilen varsa bir söyleyiversin bana kaldığım yerden izleyeyim bitane kız vardı babasının kurutemizlemecisi falan vardı bunu çok kaliteli özel bir okula alıyolardı ve herkes zengindi ordada 4 tane çocuk vardı bilmem bişey 4 diyolardı bunlar çok yakışıklıydı herkes hayran kalıyodu sonra o fakir kız biriyle sevgili oluyodu falan neydi onun adı ?

• boy over flowers izledim onu çok güzel bir dizi :)

• Öncekileri Göster
    • bendede sakal yok ama nedense ben öyle değilim onlar daha bambaşka

• bilmiyorum onlar ayrı bir ırk olduğu için bize garip gelebilir ama babyface oldukları kesin bir şey :)

Kızlar Ne Diyor 6

• boys over flowers kesinlikle izlemelisin.

• 49 days varmış onuda çok methettiler.

• onu izledim bitirdim müthiş bir dizi gerçekten :) bakıcam 49dayse

• Boys over folevers diye bişey vardı arkadaşım dilinden düşürmüyordu.

• evet çok güzel izledim onu :)

• Love Rain, Personal Taste, You're Beatiful sana önerebileceğim diziler. Özellikle Love Rain kesinlikle bu üçünü izlemelisin

• Bir aşk hikayesinin kore versiyonu varmış, onu izle :)

• aa ismi ne

• Bende daha önce izlemedim ama güzel diyorlardı. Google'ye 'bir aşk hikayesi kore versiyonu izle' yaz çıkar :D

• Düşlerimin Prensi çok güzel :)

• onuda izledim güzel evet :)

• You re Beautiful, Love Rain, Dating Agency: Cyrano, Heartstrings, My Girl, Secret Garden, Princess Hours, Mary Stayed Out All Night, Panda And Hedgehog, Personal Taste, Flower Boy Next Door hepsini izle hepsi çok güzel.

• çok teşekkür ederim işte böyle öneri istiyorum :)

• Ayrıca Shut Up: Flower Boy Band , Skip Beat (animesi acayip keyifli dizisi de öyle), Coffee Prince, K-Pop The Ultimate Audition ve Japon dizilerine de bak çok güzel olanlar var.

• tamam bakıcam merak ettim şimdi

Yükleniyor...