Kore dizisi önerileri

arkadaşlar bu aralar kore dizilerine merak saldım izleyipte çok beğendiğiniz bir dizi var mı önerebileceğiniz playfull kissi izlemiştim çok güzel ona benzer var mı bildiğiniz dizi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iris i izle ozaman amerıkan dızılerınden bıle daha kalıtelı bır dızı

• teşekkürler link için

• tamam bakıcam şimdi :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• burdan izleyebilirsin link

• kuzey guneyin orjinli kore dizisi zaten onu bul onu izle.Kuzey kore dizisi..adıda aynıydı

• Ben geçen bir aralar bikaç bölümünü izlemiştim bir dizi vardı adını unutum bilen varsa bir söyleyiversin bana kaldığım yerden izleyeyim

bitane kız vardı babasının kurutemizlemecisi falan vardı bunu çok kaliteli özel bir okula alıyolardı ve herkes zengindi ordada 4 tane çocuk vardı bilmem bişey 4 diyolardı bunlar çok yakışıklıydı herkes hayran kalıyodu sonra o fakir kız biriyle sevgili oluyodu falan neydi onun adı ?

• bilmiyorum onlar ayrı bir ırk olduğu için bize garip gelebilir ama babyface oldukları kesin bir şey :)

• bendede sakal yok ama nedense ben öyle değilim onlar daha bambaşka

• rica ederim :) yok ya yakışıklılar sakalları olmadığı için öyle gelmiş olabilir

• Öncekileri Göster
  • Seoul'e sarı kar yağdı

• "herşey yolunda kore "

• Kore dizisi :D Yaş kaçtı? Yaşla alakası yok sadece merak ettim.

• Hahaha :D benmi kore dizileri sayfalarında takılcam Allah korusn. Arada dalgasına bakıyorum

• sende gördüğüne göre kore sayfalarına kadar takılıyosun galba :) ben daha hiç girmedim öyle forumlarına 1-2 dizi izledim hoşuma gitti böyle önyargılı olma

• yooo gördüm facede kore sayfalarında gezenlerin yaşını görüyorum ergen kezban takımı. Sen öyle değilsen alaa

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• Love Rain, Personal Taste, You're Beatiful sana önerebileceğim diziler. Özellikle Love Rain kesinlikle bu üçünü izlemelisin

• Düşlerimin Prensi çok güzel :)

• onuda izledim güzel evet :)

• Bir aşk hikayesinin kore versiyonu varmış, onu izle :)

• Bende daha önce izlemedim ama güzel diyorlardı. Google'ye 'bir aşk hikayesi kore versiyonu izle' yaz çıkar :D

• aa ismi ne

• boys over flowers kesinlikle izlemelisin.

• onu izledim bitirdim müthiş bir dizi gerçekten :) bakıcam 49dayse

• 49 days varmış onuda çok methettiler.

• Boys over folevers diye bişey vardı arkadaşım dilinden düşürmüyordu.

• evet çok güzel izledim onu :)

• You re Beautiful, Love Rain, Dating Agency: Cyrano, Heartstrings, My Girl, Secret Garden, Princess Hours, Mary Stayed Out All Night, Panda And Hedgehog, Personal Taste, Flower Boy Next Door hepsini izle hepsi çok güzel.

• tamam bakıcam merak ettim şimdi

• Ayrıca Shut Up: Flower Boy Band , Skip Beat (animesi acayip keyifli dizisi de öyle), Coffee Prince, K-Pop The Ultimate Audition ve Japon dizilerine de bak çok güzel olanlar var.

• çok teşekkür ederim işte böyle öneri istiyorum :)

Yükleniyor...