Kendimi cok zorluyorum her konuda gelismek istiyorum sonrada bunalima giriyorum bu kafadan nasil kurtulabilirim?

Gizli Üye
Meraba arkadaslar direk konuya girem de uzatmayam ben ozguveni cok cok dusuk bir insanim arada bir cesaret geliyo yapcami yapiyom onun disinda hep silik kaliodum dedim ki artik bele vaziyet pek hos degil. Bende kendimi gelistirmeye karar verdim kilo vercem geek bir insan olcam cok guzel sohbet edecegim her konuda bilgili olcam iste cok guzel olcam falan feslegen sonra tam işleme basliyorum hedefimede o derece odakliyim ama yok icime bir sıkıntı çöküyor canim sıkılıyor bir ara kimse beni sevmiyo diye tiribe girdim sonra şöyle bir baktim gecmise abi benim sevenim cok da benim onlara ilgim yok dedim galiba şizofrenim herkes benle ilgilensin istiyom. Cok gereksiz sylere uzuluyorum kendimi gelistircem diye cok zorluyorum bir gecede bir kitapp mi bitirili bir filmi izliycen diye uykusuz mu kalinir hem konuscam bir ortamda olmuyo hic bir arkadasim marvel hayrani degil gibi yani sıkıyor o sohbetler beni ya herseyden sikilirmisin be kizim. Bu aptalligim yuzunden surekli bunalima giriyom hep bir ilgi alaka istiyom ama cirkinimde galiba cok sik iltifat almiyom aynada guzelim telefonda b** gibi yani bu konuda bile bir takinti yaptim vee wn buyuk problemimde RAHAT OLAMAMAK!. rahat bir oturusum yok tam bir kasintiyim ozguven kazancam diye yirtiniyorum ama onuda yapamiyrum bide arkadaslarim biseylerden bajsedincr kiskanclik zimbirtim ortaya cikti kiskaniyorum herşeyi kiz guzel bana talipleini anlatiyo benimde var bende anlatiyom ama cok salakca geliyo bana. Yargilaniyomus gibi hissediyorum nazilarinin yaninda kendimi bir ara cok yanloz hissediyodum arkadaslarim olsada sonra durduk yere herkesle iletisimimi kescem dedim bu neyin kafasi herneyse ya ben ne yapcam lutfen buraya kadar okuduysan burdan sonra bir fikir veriver
Kendimi cok zorluyorum her konuda gelismek istiyorum sonrada bunalima giriyorum bu kafadan nasil kurtulabilirim?