Erkeklere yakışmayan şeyler

Bence parmak arası terlik ve kaş aldırmak.sizce neler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ağlak olması, trip atması, aşırı kıskançlık sergilemesi, küfür etmesi, özgüvensizlik ya da özgüveninin tavan yapmış olması, kadınsı davranışlar sergilemesi, Türkçe'yi düzgün kullanmaması, birilerinin ardından konuşması, söylediğinin arkasında durmaması, yalan söylemesi vs vs uzar gider bu böyle. Sonlarda dediklerim kız/erkek kimseye yakışmıyor zaten. Giyim olarak düşünürsek bu herkese göre değişir bence. Bana göre ne aşırı bol ne de dar pantolon yakışmıyor. Fazla rengarenk değil de sade giyinmek herkese yakışır. Ama pembe renk giyen birini yargılayamam çünkü renklerin cinsiyeti yoktur kanımca. Göğüs kılları fazlaysa derin yaka tişörtler yakışmıyor. Saç şekli konusunda fazla yaratıcı(!) olmalarına gerek yok zaten. Arkası uzun olup yanlar kısa falan... aman sakın. :D Fazla jöle sürmeleri, roll-on kullanmamaları, ayak kokusu ve ağız kokusu hoş değil. Ağdaya falan bi' şey demiyorum çünkü bazılarının gerçekten ihtiyacı oluyor. :D :D Aklıma geldikçe ekledim, anlam bütünlüğü bozuldu biraz. İdare edin artık :))

• güzel toplamışsın hayret ilk defa uzun bir yazıyı üşenmedim okudum :D

• Ben de ilk defa bu kadar uzun yazdım :D :D teşekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 37

• Aşırı düşük bel pantolonlar,parmak arası terlik..

• Parmak arasi terlik, bacak agdasi, apaci olmak

• Çatal gösterecek kadar giyilen düşük bel pantolonlarSaçlarını boyamalarıBakımlı olacağız diye kıza benzemeleri,kaş almaları vs.

• sakızı çiğnemek.kadın gibi narin,zarif hareket etmek kırıtmak.dedikodu yapmak,orasıyla burasıyla oynamak.TRİP ATMAKK

• Sakiz cignemek agzini acarak. Fazla laubali olmak. Yalan söylemek. Her seye yemin etmek.

• beyaz çorap :D

• kıro:D

• az kalır :D

• 1- dişleri temiz olsun 2 - ter kokmasın adam gibi parfüm kullansın3- renkli tişörtler giymesin 4-alaca bulaca pantolonlarda giymesin düzgün kot ya da keten giysin daha iyi :)5- salak salak kolyeler takmasın en iyisi güzel bir saat taksın tek aksesuar :) 6- ayakkabılara diikat etsin kro işi kundura giymesin herşeyin altına 7-saçlarıda bkımlı olsun çok abartmasın 8- yerine göre davransın cıvık yavşak olmasın :):)

• aa bu benim.

• Aşırı zayıflık.Gerekirse aşırı kilolu olun da bir sempatikliğiniz bir şekerliğiniz iletişiminiz olsun.ama 1.80 boyunda çöp çöp adamlar gibi gezmeyin. zombi gibi dolanıyorsunuz. spor yapın kilo alın. giydiğiniz şey üzerinizde dursun. siz onun içinde durmayın.

• :(((( Sen tek mi böyle düşünüyorsun yoksa genel düşünce mi bu. moralim bozuldu bak yaa.
      boyum 1.81 falan kilom 62 :S:S:S:S:S

• Öncekileri Göster
    • Aynen hem kilo almak daha kolay,zayflamak daha zor :)

Bol bol abur cubura davet ediyorum seni :) Boyuna göre zayıfsın oluum

• 184/68 im kilo alınca direk göbek oluşuyo o yüzden böyle sev beni:D

• dislerini temizlememesi , dedikodu, cok asiri bakimli olmasi , ve sevgilisinden cok futbolu sevmesi -.-

• sen ne kadar seviyosun futbolu?

• Askılı tsrtler kocaman kemerler tahammulum yok :)

• pembe gömlek,tişört falan filan.

• bi tane pembe tişort üm var o sayılır mı?

• kadın gibi yürümeleri

• nası yürür ki kadınlar.

• kadınlar yürüken daha narin daha güzel yürür ama erkekler farklı anlıyormusun böyle kıvırtan erkekler var işte onlar gibi yürümelri hiç ama hiç yakışmıyor

• yere tükürmek,küfür etmek,yalan söylemek.

• can burger yalan sölüyo ama:(

• Küfür ve sigara içmek

• dar pantolon veya renkli pantolon gyen erkekten iğrenirim

• Trip atmak

• Gereksiz yersiz ve çok konuşmak. Trip atmak.Karı gibi kaşını sırtını göğsünü aldırmak. ........

• Kaş aldırsın erkek ya benim kötü kaşlara midem kalkıyo

• sadece arası olsun hadi ama kenarlardan alınca olmaz.

• Kız gibi konuşanlar varya . . .

• bir fikrim yok ve neden cevap veresim geldi de bilmiyorum

• olsun arada olur böyle.

• :)

• kaş aldırmak hiç yakısmıyor bir de trip atmak

• çok derin v yaka tişörtler

• link bunun gibi mi ? :D

• Öncekileri Göster
    • link
      bu olmaz mesela hadi o içine bir şey giymiş

• evet gerçekten çok kötü görünüyo.

• laf atmak, apaçi gibi giyinmek, saçlara uzaylı gibi şekiller vermek, cıvık cıvık konuşmak

• TRİP ATMAK, TRİP ATMAK, TRİP ATMAK, TRİP ATMAK, TRİP ATMAK

• hep siz atın zaten:D

• TABİKİ :D

• Renkli kıyafet

• kumandanım +1 :D

• Erkek adama renkli giyinmek ve renkli takım tutmak hiç yakışmıyor.

• Sağ olun canlar :)

• link Gerçi, giyin giyin...Farkınız hemen belli oluyor: link

• converse erkeğe yakışmıyo bir tarzı olması lazım insanın.

• sakız çiğnemek

• dar kıyafetler giymek,piercing takmak

• orasını burasını kaşımak :S

• göbek kaşımak favorim:DD

• aynen hiç yakışmıyor bide düşük bel ve sivri burun ayakkabı aman aman gözüm görmesin

• düşük bel modası geçti artık cidden yakışmıyo:D

• geçtiğine sevindim :)

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 26

• sayılanlardan hiçbir özellik bende yok iyi bari

• ideal erkeksin:D

• aşırı küfür konuşmaksokak ortasında herkesin önünde şeyini kaşımakbi hatunun yanındayken kasım kasım kasılmalar abuk sabuk hareket yapmalarkarı gibi ağlamalargeğirmekkarıya kıza laf atmakyolda yürümesini bilmemekherşeye şikayet etmekgüçlü olmamak zayıf olmak kötüdür.Kaş aldırmaya gelince bende kaşımı alıyorum cok kalın kaşlarım var. napayım ?

• - Slip giymek- Dar giyinmek- Kuş yuvası gibi saç yapmak

• erkek adama pembe,kırmızı,yeşil vsvs pantolon giymek yakışmaz.öylesinden ev direği değil;ev panjuru olur...

• küfürli konuşan kız ve sigara içen kız

• teşekkürler :))

• evet bir kız küfürlü konuşmamalı.

• hiç haz etmem bro

• sokak duvarina isemek.. One layynnn kopek gibi ahahaya

• gördüm böyle birini.caminin yakınındaydı.çocuk garip hareketler yapıyodu.en son inanmıcaksın dön dü cami duvarına işedi iyimi:D

• Eceline susamis kopek dedikleri o olsa gerek ahuhaha

• Parmak arası terlik giyince havuza veya denize ayakkabiylami gidecegizTakım elbise kıroKumas pantolon kıro iphone la dolasmak kiroKuru fasulye kiroBen sadece parmak arasi terlik haric hic birini kullanmiyorumHer yerim tisort keten pantolon kot pantalon kullaniyorum

• naz yapmak trip atmak

• kaşlarını almasın da tek kaş mı dolaşsın? heralde senin bahsettiğin kaşa şekil vermektir.

• Gostersene.

• ben mi? ne gösteriyim

• evet arasını alsında bazıları şekil vermeye kalkıyo:D

• sinek kaydı traş

• kaşlara fazla dokunmayın , kırmızı pembe pantolonlar , fazla abartılmış küpeler , şal...

• bacak kıllarını biçmeleri

• Kaş ortasını alabilir. Parmak arası bende yakıştırmıyorum. şort dediğin diz altı olur erkekte. öyle sağa sola omuzunu sallaya sallaya artist artist yürüyen bebelerede gıcık oluyorum. Renkli renkli pantalon giyenler. öküz gibi tüm parfümü üstüne boşaltmalar. Bide sesini inceltenler var töbe yarabbi.

• parmak arasi terlikte ne var la

• plajda giy panpa pantalon altına olmuyo:D

• Olur olur isteyen çok zaten.

• Heaaa öyle desene one la öyle pantolonun altına sda:das:SAD

• Vereni yapmamak. :)

• :D

• düşük bel pantolonlar v yaka tişörtler garip garip kemerler at kuyruğu saçlar vs vs

• parmak arası terlik aynen bende buna hem fikirim ama kaş falan konusu saçma insan bakımlı olmalı kendimden değil gerçeği savunuyorum sen soru soran tek kaş olsan almıcakmısın kardeşim illaki alıcaksın yanağındaki kıl ağdanıda yapıcaksın ense kılın onuda kestiriceksin erkek belli bir hizada bakımlı olmalı sakız ve terlik bana göre erkeğe ters kalıyo yakışmıyo

• yüürrüü bee arkandayım

• Öncekileri Göster
    • garsonum ben dakik adamım :D

• o zaman kolay gelsin sana kardeşim:D

• Sakız filan hepsi yazılmış. Bunların dışında, kabadayı gibi dolaşan, hele hele aşırı kas yapıp gerile gerile yürüyen erkekler de gözüme hiç hoş görünmüyor.

• Başkaları için giyinmek erkek dediğin kendi için giyinir

• parmak arası terlik kıroca geliyor

• karı gibi sac uzatanlar yokmu hele bide kupe takanlar gırtlaklayasım geliyor bide bölee sakal uzatıyorlar ya kıl oluyorum yakısıyormu yahu:)

• şöyle burnunu okkalı bir şekilde çekipte tüm içindekileri kusmaları ulan ben erkek halimde tiksindim ya

• bunu yapanlar genelde göbekli oluyo:D

• hakkaten de öyle birde burnun tek deliğini kapatıp öne eğilerek aniden sümkürenlerde var

• süs köpeği gibi özenti saç uzatmak link link link link link Prezarvatif reklamı burdan yapılmalı...

• geçen gün böyle birini gördüm ense bırakmış.fön çekmiş.üstüne bide sarıya boyatmış.tavuz kuşu gibi geziyodu ortalarda.yazık kimin çocuğuysa artık:D

• döveydin hacı sevaba girerdin bak, bana denk gelmezki bölesi :)

• kuafördeydi arkadaşları vardı yanında şimdi hepsini dövüp zaman harcamıyım nasıl olsa tek çıkar karşıma diye bıraktım.

• erkekliğe yakışmayan hususlar var evet bir erkeğin küpe takması saçlarını değişik renklere boyatması düşük bel pantolon giyinmesi

• hayırlı akşamlar arkadaşım. yolun ortasında pipisini kaşımak yakışmıyor bence

• sizede hayırlı akşamlar.evet bahsettiğiniz şey bir gelenek olmuş çoğu kişide o kilot tutup çekmeler felan:D

• parmak arası terlik çok rahat, kaşları berberde de düzeltmek lazım hacı, peeling yaptıran ameleler gördüm sanayi mahallesi berberinde utandım kendimden :D

Yükleniyor...