Erkeklere yakışmayan şeyler

Bence parmak arası terlik ve kaş aldırmak.

sizce neler?

En İyi Kız Görüşü

• Ağlak olması, trip atması, aşırı kıskançlık sergilemesi, küfür etmesi, özgüvensizlik ya da özgüveninin tavan yapmış olması, kadınsı davranışlar sergilemesi, Türkçe'yi düzgün kullanmaması, birilerinin ardından konuşması, söylediğinin arkasında durmaması, yalan söylemesi vs vs uzar gider bu böyle. Sonlarda dediklerim kız/erkek kimseye yakışmıyor zaten.

Giyim olarak düşünürsek bu herkese göre değişir bence. Bana göre ne aşırı bol ne de dar pantolon yakışmıyor. Fazla rengarenk değil de sade giyinmek herkese yakışır. Ama pembe renk giyen birini yargılayamam çünkü renklerin cinsiyeti yoktur kanımca. Göğüs kılları fazlaysa derin yaka tişörtler yakışmıyor. Saç şekli konusunda fazla yaratıcı(!) olmalarına gerek yok zaten. Arkası uzun olup yanlar kısa falan... aman sakın. :D Fazla jöle sürmeleri, roll-on kullanmamaları, ayak kokusu ve ağız kokusu hoş değil. Ağdaya falan bi' şey demiyorum çünkü bazılarının gerçekten ihtiyacı oluyor. :D :D Aklıma geldikçe ekledim, anlam bütünlüğü bozuldu biraz. İdare edin artık :))

• güzel toplamışsın hayret ilk defa uzun bir yazıyı üşenmedim okudum :D

• Ben de ilk defa bu kadar uzun yazdım :D :D teşekkür ederim :))