Saf bir kız nasıl akıllanır?

Çok saf bir sevgilim var. Yolda gördüğü dilenciye insan 50 TL verir mi? Beni çileden çıkarıyor, bazen dayanamayıp tokat attığım oluyor. Sonra çok üzülüyorum tabi. Böyle biri nasıl akıllanır? Ne yapmam lazım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tokat attığın için sen gerizekalısın..

Kızın huyunu değiştirmenden vazgeç git kendine göre birisini bul.

Kızlar Ne Diyor 14

• ne güzel gönlü zengin bir kız Allah korur onu merak etme sen :)

• sana tokat atasım var.gerçekten akıllansın ya çekilirmi bu

• 50 lıramı :( 50 lırayı sadaka kutusuna atsa daha ıyıymış dılencıler hepımızden zengin. baya baya ıyı nıyetlı ve saf. duzelmez. ama kazık yedıkçe duzelebılır. kendımden bılıyom

• evet en azından ölümsüzlüğünü ilan etmiş olurdu :D

link

• niye tokatlıyorsun hayırda ? kotu bsy yapmıyor ki. Yerinde olsam bn snı tokatlardm

• :D ne değişk bir kz

• Keşke tokatlasa da ödeşsek. Onu da yapmaz ki

• Saf değil, iyi niyetli. Kötülükten uzak tut yeter. Bırak melek kalsın.

• Ay çok tatliymis. :)) cin gibi kizi napcan niye tokat atiyorsun bence cok sevimli

• :( haklisin ama unutkanlikda varmis bunu sen nasil duzeltebilirsinki... zorlar seni

• Öyle deme, beni bazen çok sıkıntıya sokuyor. Aslında iyi niyetli biri. Ondan kaynaklanıyor. O tokat işi vallahi öyle şiddetli bir şey değildi. Öyle biri de değilim ama bir kez oldu işte. Yavaştı. Çok büyük pişmanlık duydum. O bana atsa, hiç sesimi çıkarmam vallahi.

• konuşmayı dene bunu onunla bnce saflıktan değil iyi niyetlikten bence.

• aslında iyi birşey öyle insanlar çok azaldı ama bu dünyaya fazla iyilik yaramıyor siz düzelticeksiniz işte konuşark hayatı anlatarak.

• Teşhisiniz doğru. Çok iyi niyetli biri. Sırtına vur, ekmeğini al

• sen kimsin ki o kıza tokat atıyosun? kızı bilmem de senin akıllanman şart!

• 50 lirada verilir mi yahu :D dilenciler hepimizden daha zengin

• aynen

• Sen bunu sevgilime anlatsan keşke :( Bu arada kızlar beni linç edecek burada. Keşke tokat mevzusunu yazmasaydım.

• tokat atmak mı! saçmalama..

istemiyorsan bırak kızı o kendi öğrenir kendine göre de bulur.

• Seni çok seviyor mu? Eğer seviyorsa seni dinler. Onu sakın rencide etme yok tokatmış falan onunla dikkatli bir şekilde konuşmalısın bu arada 50 Tl çok komik :d

• Tokat mı atıyosun ? Caniiii :@

• Nasil kiyarsin sen.. Vicdansiz.

• Haklısınız. Çok üzgünüm. Zaten sevdiğimden de çok özür dilemiştim. Affetti beni.

• Ama vurma.. Yakismaz bir erkege gucunuzu kizlara gostermeyin..

Ona acikca soyle iste hosnut olmuyorum bu hareketlerinden soyle sonusta karsindaki bir insan hayvan degil..

• Televizyonlardaki gibi öyle tekme tokat dövme değil. Bunun yavaşı şiddetlisi olmaz kabul ediyorum ama bazen dayanamıyorum. Çantasını otobüste unutuyor, evin anahtarını almayı unutur, dediğim gibi en son dilenciye 50 TL para vermiş.

Erkekler Ne Diyor 5

• yol yakınken ayrıl çocuk zekasını anneden alıyor

• Saf kız belkide saf görünmeye çalışıyordur

• onu sev birader anlat en büyük destekçisi sensin onun

• Çok sağol kardeşim.

• olsun çok güzel bir şey sen onu korumaya ve kollamaya devam et ama kendinede alıştır yanii sakın korkma korktuğun başına gelir... ne güzel Allah tamamını erdirsin kardeşim inşallah çok daha mutlu olursunuz

• 89 doğumlu. 24 yaşında, üniversite mezunu bir kız. Okumamış, köylü kızı filan değil yani.

• Öncekileri Göster
  • Tokat atmamalısın yaptığın yanlış. Konuş onunla. Konuşarak halledebilirsiniz.

• Bak şimdi bir arkadaşını dilenci yerine sokcan sora bu kız bu arkadaşa acıyıp para verecek sonra ...anladın sen artık onu:D

Yükleniyor...