Sevgiliyle sinemaya gidince illa farklı şeyler mi oluyo

Gizli Üye
yarın sevgilimle sinemaya gidicez ramazan ayı ya gündüz insan olur mu sinemada ya öpmeye falan kalkarsa tamam oruclu olcazda nefs sonuçta korkuyorum bide daha yeni cıkmaya basladık farklı şeyler olmaz dimi
Güncellemeler
+1 yıl
peki gitmek istemediğimi uygun bir dille nasıl söyleyebilirim sevgilime
Güncellemeler
+1 yıl
sana güvendiğimi biliyosun biliyorsun mesele güvenmemek değil öncelikle bunu bil..ama ben daha öncede söylediğim gibi kimseyle el ele tutuşmadım demiştin bana yavaş yavaş alış diye ilişkinin başındayken sinemaya gtmek fikri alışkn olmadığım için kendimi kötü hissettiriyo her hangi sıkıntı olursa söyle dediğin için söylüyorum söz verdm ama hmn sinemaya gitmek beni senin göznde düşürür mü bilmiyorm ve bu bni tedrngn ediyo sana olan güvensizlk değl mesele ama dha snra gitsk daha iyi olur...desem ?
Güncellemeler
+1 yıl
gittik arkadaşlar sadece kısa bir an elimi tuttu bir şey olmadı
Sevgiliyle sinemaya gidince illa farklı şeyler mi oluyo