Erkek sevdiği kızdan neden kaçar?

erkek bi kızı seviyor ancak kızın ailesi kendi ailesinden daha zengin, kız biraz lüks içinde yaşamış, kız ile çocuk aynı meslekten fakat kız çocuktan bir adım ilerde, örneğin çocuk lisans mezunu kız masterini yapmış falan, kız çocuktan da bir yaş büyük. çocuğun sevdiği her halinden belli. hatta kızı enbaşta fazla tanımadığı ilk zamanlarda ciddi düşündüğünü belli edebilecek şekilde sadakatten evlilikten falan bahsediyor. ama bu çocuk sevdiğini bile söylemiyor. zamanla uzaklaşıyor. sizce bu çocuk denk olmadığı, birbirlerine uygun olmadıkları için mi bu kızı kendinden uzaklaştırıyor, fazla samimi olmak istemiyor, erkeklerin düşüncesini anlamak gerçekten zor..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mutlaka bi sebebi vardır..ben bu kızla mutlu olamam diyebileceği birşey..yaşayış tarzı,giyim,takıldığı mekanlar..

Erkekler Ne Diyor 3

• Neden uzaklaştığını bilemeyiz, sadece maddiyat ya da eğitim düzeyi farkından değildir, ilk zamanlarda maddiyat ve eğitim durumunu bilmiyor muydu?

• eğitimi biliyor fakat maddi konular hiç konuşulmamış ilk tanışıldığında

• çünkü kaçan kovalanırda ondan

• bak arkadaş erkekler madden ve tahsil olarak flörtözlerinin kendinden ilerde olmasını istemez. sebebi gayet acık. düşün evlendi bu şekilde bi çift.erkek eve sahip çıkmak ister. ben eve bakıyorum demez. ama kadının durumu iyi olursa ufak bi cızırtıda eve para getiriyorum da sende ne vardı da benim sayemde adam oldun falan der. birsürü zırvalar. ben bunun örneğini çok gördüm. sonuç bu. e neden adam kendi şu anda özgürken secme hakkı varken böyle bişeye girsin. bence gayet mantıklı.

Kızlar Ne Diyor 2

• aradaki farklılıkların ileride sorun olarak karşısına çıkmasından korkuyordur. eğitim ve yaş olarak aranızda sorun olmasa da maddi fark düşündürücü. ciddi birliktelik düşünen bir erkek için sorundur kızın maddi üstünlüğü. belki kız önem vermiyordur ama attan inip eşşeğe binme söz konusudur kız ve kızın ailesi için sorun olmayacak mı bilinmez. gururlu bir erkekse ve aileside gururyluysa onların ve kendinin zengin kız ailesi karşısında horlanma düşüncesi kafada soru işaretleri bırakır.

• bence kendini ezik hised,o

Yükleniyor...