• Sor
  • Bence

"Yalan söyledim, seni kandırdım" dedim, tahmin ediyordum dedi. Böyle tepki vermesi normal mi?

Ben hiçbirşey anlayamadım sevse yalan söylemiş olmama kızardı ama tepki yok.sSevdiğim çocuğa bir konuda yalan söyledim sonra baktım olmuyor böyle gerçeği açıkladım sana yalan söyledim seni kandırdım dedim.Sonra ilk kez telefonda konuştuk olayların üstüne ve o hiçbirşey olmamış gibi davrandı tepki vermedi ben sordum ne hissediyorsun diye hiçbirşey dedi zaten tahmin ediyordum dedi Sizce böyle tepki vermesi normal mi? bu beni umursamadığı takmadığı anlamınamı taşımazmı sizce napmalıyım bu durumda?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sen yalan söyleyerek kendine yenilmişsin. Zaten biliyormuş yalanını ve ne kadar sürecek diye bekliyormuş. Birşey yapmana gerek yok yalanın cok agırsa zaten senle ilgilenmez artık.Cok agır gelmezse o yalan ona birşey demez cok fazla üstüne düşmez

• hayır yalanı bilme ihtimalini geç tahmin etme ihtimali bile yok aksine keşke ilgilenmese dicem tepki gösteriyor ama adam arıyor sıcak davranıyor hiçbirşey yokmuş gibi devam etmek istiyor garip olan bu

• Öncekileri Göster
    • sence lendi etrafında yok mudur? extralar bu tip kişiler icin önemli olabiliyor. kafası estiginde başka sehire gider orada yapar ne yapacksa . sence de öyle degil mi?
      Yanlış düşünüyorsun bence. Neden ugraşsın dedigin kişi daha yeni sevgili aşamasında oldugun biri. ve yalan söyledigin birisi. Sen bilirsin yine de.iyişanslar

• senin düşüncen buda saygılıyım benim o konuda gram şüphem yok kendisinden öyle biri değil saol

Erkekler Ne Diyor 6

• demekki o gerceği biliyor ve seni deniyormuş nereye kadar yalan söyleyecek diye

• sanmam ama öyle olsa gerçeği söylediğim anda oda yüzüme vururdu yapmadı buda beni zerre kadar takmadığının kanıtı bence...

• Öncekileri Göster
    • yürekten sevgisi yok o zaman

• evet bende öyle düşünüyorum

• Onun hayatında bir hiçsin artık

• o zaman ayrılır ben böyle şeyleri takmam affederim demez keşke bir tepki versede dediğin gibi olsa böyle hiçbirşey yokmuş gibi devam etmesi beni deli ediyor

• ne bekliyordun, hak etmissin bu tepkiyi.

• ortada bir tepki varda benmi göremiyorum yaa.s

• Öncekileri Göster
    • ortalığı yıkmasınada gerek yok zaten bir neden diyecekti açıklayacaktım konuşup halledecektik şimdi ise devam edemiyoruz işte

• etmemeniz daha iyi.

• hayır,""" senin yalan söylediğini, onun tahmin ettiği anlamı taşır."""" başka bir anlam taşımaz. senin bu farklı, başka anlam arayışın tipik bir kadın yaklaşımı sadece. ayrıca daha ne istiyorsun yalanını yüzüne vurmamış, anlayışlı davranmış, seni idare etmiş işte.

• böyle anlayış seni takmıyorum bana ihanet etsende olur onuda yutarım ben demek gibi umursamaz tavırdan başka bişey değil malesef

• peki :)

• Kadın milletine anlayış göstermiyeceksin abi,buldun mu fırsatını ezeceksin yoksa sevmediğiini düşünüyorlar

• sence hiç tepki vermiyor olması garip değilmi anlayışmı göstermiş oluyor görmemezlikten gelmek gibi birşey şuan onun yaptığı ben ona sana yalan söylemedim dememişim gibi davranıyor diyorum.. bu nasıl bir anlayış göstermektir yaa.s

• Öncekileri Göster
    • banker bilo gibi
      "yaptım ama niye yaptım bi sor" :)

• kendine dalga geçicek başka bir konu başlığı bul

• hiçbişey hissetmiyorsa zorlama yol vericeksin bukadar basit işte

• ayrılmı diyosun yani?

Kızlar Ne Diyor 3

• birininin yalancı olduğunu bile bile kabul etmek ve tepki vermeye bile gerek duymamak onun için değersiz olduğunu gösterir

• gerçekten tahmin ettiği bir konuysa şaşırmamış, tepki vermemiştir.doğrudur.umursamamakla alakalı değil bence

• bilmiyorum böyle davranması bana normal gibi gelmedi

• Öncekileri Göster
    • yalanın büyüğü küçüğü olmaz diosun ama ben eğer seviyorsam küçük bi yalanı yada gizlemeyi affedebilir,tepki göstermeyebilirim.o yüzden sordum önemli bir konu mu diye

• önemli öyle masum bir yalan değil..

• bence yalanın onu üzmüş ve sana da acı çektirmek, hatta seni artık önemsemediği hissini anlatmak için zaten biliyordum demiş. bence gönlünü al, telafi et. bi de yalanının üzerine nie bana böyle davranıyorsun, önemsemiyor musun diye sorma..

Yükleniyor...