Asyalı bir kızla evlenir misiniz?

Yıllardır asyalı tercihen kore veya çinli genç güzel bir kızla evlenmenin hayalini kuruyorum çünkü asyalı kızlar yaş 30 - 35 olsa dahi en fazla 20 - 21 gösteriyolar, eşlerine çok bağlılar, çoğu fit, kaliteliler ve eğlenceliler. Siz olsanız asyalı bir kızla evlenir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu Asya kızları modasını bi anlayamadım.Hayır saf değilim :)) Araştıracağım şimdi.

Kızlar Ne Diyor 4

• panpa bende aynı düşünüyom. yıllardır asyalı tercihen koreli veya çinli genç yakışıklı bi erkekle evlenme hayali kurarım. daş gibiler. g.koreli erkekler eşine çk baglılar kizlari da erkeklere nazaran daha az ama yinede baglilar:D

• süper kadinlar bence ya..dünyanin en güzelleridir onlar, bunu bir rus kökenli insan olarak söylüyorum. onlarin yumusasik kilsiz derilerine,simsiyah kalin uzun saclarina ,cekik gözlerine ve nazik düsünceli davranislarina hayranim !o ülkelerdede müslüma gruplar var, olmasa bile destekliyorum seni :D kesin kap bir asya güzeli

• Sevdikten sonra nereli olduğunun bir önemi yok.

• Bence eğer seviyorsan evlen sevmiyorsan bu söylediklerinin hiç biri bir işe yaramamz!

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocuğun adı sıkıntılı ilkokulda dalga geçerler..

• örn: atıyorum çocugun adı Choi Lee gülverdi oluyomuş:D okulda ezik olurdu:D

• sanırım bende seviyorum

• Dil engeli var önumde... Seni Seviyorum demekten başka bişi bilmiyorum.

• Yerli malı yurdum malı diyorum :D ben herhangi bir ırktan düşünmüyorum. Türk olsun.

• Genelde cekik gozluleri ve zencileri pek cekici bulmuyorum o yuzden tervihim olma ihtimali zayif.Ayrica uzun boylu sevmem de ayri bir eksi asyalilar icin

• Kısmet ama ben türklerden hoşlanıyorum daha doğrusu tek bir türkten

• Neden böyle düşündüğünü anlayabiliyorum da detaya girmeyeyim :) Fantezi istiyorsan uzakdoğuya turlar düzenleniyor atla git bi masaj yaptır ovdur, sevdir kendini. İyi gelirse devam edersin. Ha ben Serdar Ortaç kilıklı bir adamım memlekette tipime uygun çekik gözlü, tatar görünümlü bulamadım dersen o ayrı :)

• Ben evlenirim çok çekici buluyorum hoşuma gidiyor.

Yükleniyor...