• Sor
  • Bence

Çok zor, yürek yanarken nasip deyip susmak. .

İnsanın çaresiz kalması çok zormuş. Beni kullanıp atan simdi cok mutlu bense hergün hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Bedeli yok mu benim göz yaslarimin ? Beni hem kullandı hem de aşşagladi . Simdi asalak gibi zamanı dolduruyorum. Ne yapsam unuturum ne desem de avunsam ? Teşekkür ederim cevap veren herkese

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Öncelikle yeterince ağladıysan ağlamayı bırak.Gülmek için kendine bahaneler ara, seni bu düşüncelerden uzaklaştıracak işler yap, gez kafa dağıt. . .Sonra bir dahaki sefere daha dikkatli ol, bir insanı tam olarak tanımadan onunla birlikte olma, ve herkese de tam manasıyla güvenme, bu kim olursa olsun. . . Bu devirde durum bu. . .Aç dini kitaplar oku, ya da PC başındaysan internetten dini yazılar falan oku. Bu seni bir nebze rahatlatır ve bu düşüncelerden uzaklaştırır. Allah'tan başka kimseden fayda yok, bunu düşünerek hareket et ve ona yönel, boyun eğ ve dua et. . .Bir de sakın onu unutmak için ya da ona inat etmek için başka biriyle birlikte olma. . . Bu çok önemli, çünkü birlikte olduğun kişinin gururunu hiçe saymış olursun, hem de kendi kalbine zarar verirsin tam manasıyla sevmediğin bir insanla birlikte olacağın için. . . . . .Umarım yardımcı olmuşumdur. . . Allah yardımcın olsun. . . . . .

• Çok teşekkür ederim. Ben onunla birlikte olmadım yani öyle bir şey degil olmadı yani o kısım olmadı geriye kalanın çoğu zorla oldu. Bundan sonra kimseye olmaz. Hayattan soğudum

• Öncekileri Göster
    • İşte bu çok güzeldi :)

• İşte bu :) :)

Erkekler Ne Diyor 5

• nasip demeyeceksin hakkında hayırlısı buymus diyeceksin

• De ki alma mazlumun ahını çıkar aheste... Kullanıp atmak derken anladığım şeyi kastediyorsan senin de hatan yok değil. Tüm gençler keşke kendiyle evlenmeden böyle talepte bulunan insanlarla koparsalar bağlarını da bu risklerden uzak olsalar.

• zamana ırakacaksın ve bu olaydanda ders çıkartacaksın kendiniir daha kullandırmayacaksın o densizlere

• Ahh ahh her zaman derim işte biri çıkar karşına herşey güzel iken hiçbirşey yokken gelir s*çar hayatına. Geçmiş olsun. İlahi adalet var derler. Kimine tecelli eder kimine etmez. Bekliceksin yapabilcek birşey yok. Hayat bu kadar adi işte.

• valla gülüm geçmiş geçmişte kalmıştır geleceğe bakacaksın olmuşla ölmüşe çare yok ve hiç ah yersiz kalmaz muhakkak ondan fitil fitil çıkar buna emin ol seni koskoca mutlu huzurlu sağlıklı günler bekliyor emin ol

Kızlar Ne Diyor 2

• kullanılma demeyelim bence ona çünkü onla birlikteyken sende zevk aldın . bir nevi sende onu kullandın böyle düşün. aşağılama konusuna gelincede keşke olmasaydı ama olmuş nasıl bir insan olduğunu görmüş oldun. şuan bitmeseydi belki daha kötü bişey yapacaktı . şükret sağlıklısın . kanma bundan sonrada her güzel söze . inan böyle bir insanı ne hatırlamaya değer ne de ugruna gözyaşı dökmeye . İnşallah Allah'ım gözlerinin buğusuna ölen birini çıkarır karşına . BOLŞANS

• kendini kullanılmış gibi hissetme bacım sen sevdin ve bu şekilde ilişkini yaşamayı uygun gördün. seni istemeyeni sen hiç isteme. emin ol karşına adam gibi biri çıkar. ama önce ayağa kalkma zamanı

Yükleniyor...