Yengeç burcu erkeği ayrılık sonrası nasıl olur?

yine mi burç diyiceksiniz ama sorucam .. yengeç burcu ayrılık sonrası nasıl davranır ? bu bitmesin diye ölüp bitn çocuk ayrılığı çok zor kabul eden çocuk artık başka biri sanki .. umursamıyor sanki hiç ? bu unuttu demek mi ? bana hep içimi bilemezsin unutamam ben kolay kolay derdi .. ama şimdi unutmuş .. 3 ay oldu ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her şeyden yengeç burcu erkeğinin duygusal hafızası çok iyidir. Asla ama asla unutmaz yapılanları ve söylenenleri. Ama gururludur, aşkının bitmemesi çin yapanayacağı bir şey yoktur ama buna rağmen bittiyse de yapabileceği bir şey yoktur ve bu nedenle ağlama seansları bittikten sonra - ki genellikle mutlaka ağlar- kendini toplama süreci başlar. Ayrılığın ilk zamanları yanına yaklaşılmaz. Her şeyi tersinden anlamak ister, kabuğuna çekilir, aşkının bilanöosunu çıkatır ve artıları ile eksilerini hesaplar. Artıları çoksa o iş onun için bitmiştir ama eksileri çoksa üzüntüsü sürer ama gene de geri dönmsi düşük ihtimal. Ama ayrıntıları ne olursa olsun yıkılır yengeç erkeği eriyen her aşkının ardından ve hepsini gömer kalbinin ve aklının erişilmez bir köşesine.

• evet bitmesin diye elinden geleni yapmıştı .. hiç sanmam ağladığını ama ağlamış :/ hep gelmişti hep direnmişti benim ayrılmalarıma ama şimdi 3 ay oldu gelmez bundan sonra yani .. belki çoktan başkasını buldu bile .. yalnız bana karşı son zamanlarda çok acımasız olmuştu bitirmiştir kalbinde dimi ?

• Öncekileri Göster
    • öncelikle okuduğun için çok çok çok teşekkür ederim .. son iki sorum olucak bunları da cevaplarmısın lütfen .. seven insan gönlün gibi birini bulrsun inşallah der mi ? bir de bana her knuşmamızda hayatımda biir olup olmaığını sorardı kimse yok derdim hep bu sefer bilmiyorum dedim .. o da anlat bana yardımcı olıyım sana dedi .. kimse yok ama tepkiye bak ona anlatmamı istiyor gayet rahat umurunda diil demek diil mi bu ? heö her sefernde gelmşti şimdi de istese gelrdi benm ona gel diyemem ki

• Sana hayatında biri olup olmadığını dşrek değil de bana anlat yardımcı olayım diyerek dolaylı olrak sormak istemiş bence. Hiçbir eski sevgilinin hoşuna gitmez bu. Ayaln yapıyor. Senin yanına gelemiyor çünkü kendisinin suçlu olduğunu söyledi ve gelirse onu istemezsin ditye çekiniyor ve bu nedenle senden onu çağırmanı bekliyor olabilir. Benimle paylaştığın için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yengeçlerin duygusal olduğu yazılır.Evet ben de bir yengeçim ve aşırı Duygusalım.Ayrılıklarda çok üzülürler.Ama neyse ki Gurur bunu frenler.Ve şunu bilinki bi Yengeç size gerçekten aşıksa onu kaybetmeyin.Sağdıklardır, bağlılardır...Üzmeyin Yengeç Erkekleri :-(

• uff ya o da öyleydi .. ben ne gerizekalıyım :/ üzdüm bir kere yaptım bir hata .. yorum için teşekkürler ..

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim ne demek umarım sizin için de en iyisi neyse o olur...İyi geceler...

• yengeç erkekleri çok yalancı ve aldatan tipler bence yalan söylüyorsun.. ve değişik etkileyci cümlelerle karşılarındakilerini çok iyi inandırrlar

• duygusal olur kendimden biliyorum :)

• bir beşiktaşlı olmamana rağmen tuttum seni burçdaş dostum :)

• bu da duygusaldı ama sınra benim hatalrım yüüznden çok değişti .. çok acımasız oldu sanırım bana çok kırdım onu farkındayım

• 2 hafta sonra baska bulur :)))

• en kötü cevap olsaydı seçmiştim :)

• kusura bakma ama böyle nedeni ne biliyor musun? Duygusaldırlar çöküntü içinde cok cabuk destek cıkana gönül kaydırırlar. neysee ben biliyorum benden iyi kimse bilemez

• anladım teşekkürler

• mal olur buda kendimden biliorum 2 sene gecti ayrıldık hala seviyorum özlüyorum

• inşallah o da öyle olur :)

• kolay kolay unutamaz rol yapar bir süre eğer atlatabilirse siler defterden atlatamazsa döner geri adım atar.

• bu ne kadar sürer ki ? 3 ay oldu artık dönmez gibi mi sizce

• Öncekileri Göster
    • rica ederim.umarım dilediğin gibi olur.

• link nolur okuu lütfennn

• Üzmeyin yengeçleri ablalar kıyıya vurulmuş balinalar gibidirler her ilişkinin nihayetinde...

• dünya umrunda olmaz gün geçmeden yenisini bulur

• her erkek gibi olur

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de yengecim ama erkeklerini bilmiyorum açıkçası.Heralde duygusal olurlar ama kendine yedirememiştir.

• Ağlar ağlar ve ağlar.

• bugün ayrıldım yengeç burcu erkeğinden, üzülüyorsa da hiç belli etmiyor, çok güzel.

• he iyiler hem de uyuzlar dimi ..

• evet hem de çok:(

• offf ayni benim yengeci anlattin bana. bizde ayrilali 1 bucuk ay oldu, oda aynen kabullenmezdi asla ayriligi, ama bukez umursamadi, birkere yazdi umutlandim geri sustu.. yani cok umursamaz buluyorum onu. yani insan biraz cabalar, adam gibi karsima cik konus. susarak bitti anliyacagin. duygulari nasil bilemiyecem. oda hep derdi bana , belli etmem ama cok takilirim, dusunurum filan. zaten gecenlerdede aglamis beni sevdigini soylemis. ama bana karsi TIK yok. aramadi sormadi. gercekten cok farklilar, yani karsi taraf onlari kolay kolay cozemiyor. iliskimiz boyuda gerci olay boyleydi, onu hic anlamazdim.

• daha yeni biraz ağlamışta hem biliyorsun gelir muhtemelen .. benim ki o kadar ayrıldım gelmşti hep şimdi 3 ay oldu hala yok :) biz çok üstlerine gittik sanırım .. ama ne oanladım biliyormusun ben hep hataları ona yüklerdim ama tüm hata bendeymiş ayrılıktan sonra sakin sakin düşününce anladım .. biz yaptık biz uzaklaştırdık onları kendimziden şimdi onları suçlamayalım .. seni bilmiyorum ama ben onun gibisini bulamam yengeç burcu erkeği mükemmelmişş sahiden :)

• Öncekileri Göster
    • sayasım geliyor ya :) okuduğun için çok teşekkür ederim :)

• ben sayiyorum icim bosaliyor, ama bi faydasi yok malesef... off ikimiz icinde hayirlisi olsun canim. yengecler cok tuhaflar beni soguttular :)

• üc ay cok uzun bır sure,bence bıtırmıs gercekten yada bıraz dolasıp en ıyı secenegın sen oldugunu farkedıp oyle donecektır,bence onune bak dusunmezsen gelır,takarsan gelmez..not;tecrube

• yengec burcu bırlkteyken gayet romntk duygusal olur..ayrıldıgında ıse öküz burcu olur..artık bısı bekleme

• Cimcime ben de yengecim arkadaşım:D:D

• :) katılıyorum

• şimdilik mi yengecsin :):):)

• yengeç burcu sevgilim uzun süre sonunda bana geri dönmüştü.

• ne kadar uzun süre ?

• Öncekileri Göster
    • sorumda da erkekler öyle söyledi pişman dönmek istiyor diye ama ben bunu çıkaramadım .. bir de evet duygularını hiç belli etmiyorlar .. ben o açık açık bişi demedikçe şans falan veremem ki :s okuduğun için çok teşekkür ederim

• ''akıllandım'' kelimseinden çıkardım ben bunu.bir mesaj var burda,ama dedim ya açıkça duygularını söyleyemezler.sadece zarf atabiliyor gerisini sen anla.daha çok seven birisini bulursun da duygu sömürüsü.ben iyi değilim olamadım her zaman suçunu kabul ederler.ama uğraştırırlar.açık bişey demeden bişey deme zaten.ama şans isterse de seviyorsan güvenini sağlarsa devam edersin.aynı hataları tekrar yaparsa olmaz.rica ederim.yardımcı olduysam sevinirim..

Yükleniyor...