Yengeç burcu erkeği ayrılık sonrası nasıl olur?

yine mi burç diyiceksiniz ama sorucam .. yengeç burcu ayrılık sonrası nasıl davranır ? bu bitmesin diye ölüp bitn çocuk ayrılığı çok zor kabul eden çocuk artık başka biri sanki .. umursamıyor sanki hiç ? bu unuttu demek mi ? bana hep içimi bilemezsin unutamam ben kolay kolay derdi .. ama şimdi unutmuş .. 3 ay oldu ..


0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

 • Her şeyden yengeç burcu erkeğinin duygusal hafızası çok iyidir. Asla ama asla unutmaz yapılanları ve söylenenleri. Ama gururludur, aşkının bitmemesi çin yapanayacağı bir şey yoktur ama buna rağmen bittiyse de yapabileceği bir şey yoktur ve bu nedenle ağlama seansları bittikten sonra - ki genellikle mutlaka ağlar- kendini toplama süreci başlar. Ayrılığın ilk zamanları yanına yaklaşılmaz. Her şeyi tersinden anlamak ister, kabuğuna çekilir, aşkının bilanöosunu çıkatır ve artıları ile eksilerini hesaplar. Artıları çoksa o iş onun için bitmiştir ama eksileri çoksa üzüntüsü sürer ama gene de geri dönmsi düşük ihtimal. Ama ayrıntıları ne olursa olsun yıkılır yengeç erkeği eriyen her aşkının ardından ve hepsini gömer kalbinin ve aklının erişilmez bir köşesine.

  3|1
  • Şikayet

   evet bitmesin diye elinden geleni yapmıştı .. hiç sanmam ağladığını ama ağlamış :/ hep gelmişti hep direnmişti benim ayrılmalarıma ama şimdi 3 ay oldu gelmez bundan sonra yani .. belki çoktan başkasını buldu bile .. yalnız bana karşı son zamanlarda çok acımasız olmuştu bitirmiştir kalbinde dimi ?

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   öncelikle okuduğun için çok çok çok teşekkür ederim .. son iki sorum olucak bunları da cevaplarmısın lütfen .. seven insan gönlün gibi birini bulrsun inşallah der mi ? bir de bana her knuşmamızda hayatımda biir olup olmaığını sorardı kimse yok derdim hep bu sefer bilmiyorum dedim .. o da anlat bana yardımcı olıyım sana dedi .. kimse yok ama tepkiye bak ona anlatmamı istiyor gayet rahat umurunda diil demek diil mi bu ? heö her sefernde gelmşti şimdi de istese gelrdi benm ona gel diyemem ki

  • Şikayet

   Sana hayatında biri olup olmadığını dşrek değil de bana anlat yardımcı olayım diyerek dolaylı olrak sormak istemiş bence. Hiçbir eski sevgilinin hoşuna gitmez bu. Ayaln yapıyor. Senin yanına gelemiyor çünkü kendisinin suçlu olduğunu söyledi ve gelirse onu istemezsin ditye çekiniyor ve bu nedenle senden onu çağırmanı bekliyor olabilir. Benimle paylaştığın için teşekkür ederim.