Verdikleri sözleri yerine getirmeyen insanlara karşı nasıl davranırsınız;Siz verdiğiniz sözleri tutar mısınız?

Affedilmeyen u
Verdikleri sözleri yerine getirmeyen insanlara karşı nasıl davranırsınız;Siz verdiğiniz sözleri tutar mısınız?

Söz vermek insanın o kelimelere bağlanması demektir.
ve verdiği o sözü yerine getirmeyen insanın değeri muhakkak sorgulanır.
Peki siz verdiğiniz sözleri tutabilir misiniz?
Veya size verilen sözleri yerine getirmeyen insanlara karşı nasıl davranırsınız?

Verdikleri sözleri yerine getirmeyen insanlara karşı nasıl davranırsınız;Siz verdiğiniz sözleri tutar mısınız?