Evli bir erkekle ilişki yaşıyorum. Sizin başınıza böyle bir durum geldi mi? İlişkinizi nasıl yaşadınız?

Hiç evli bir erkeğe aşık oldunuz mu? İlişkinizi nasıl yaşadınız, nasıl bitirdiniz?

Birkaç haftadır evli ve yabancı bir erkekle flört ediyorum.

Yanlış olduğunu bile bile, kopamıyorum. O da peşimi bırakmıyor.

Lanet olsun böyle fiziksel çekime...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fiziksel çekim filan demiceksin kendini geri çekiceksin erkek senden vazgeçmez erkek için sorun yok ama bunu önce kendine sonra adamın karısına yapma ilerde sana olmasını istemediğin seyide yapma o ona ait isterse bütün gün senin yanında olsun onun bi şifatı var karısı senin sıfatını söylemek bile istemiyorum bu sıfata kendini layık görme imkansızın çekiciliğine kapılma olan sana olur yuva elbet kurtulur ama yuva yıkan kurtulmaz

• insallah!

• hakkında hayırlısı olsun

• OK!

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç kendini onun karısının yerine koydunmu. Benim eski sevgilimde senin gibi bir birlikteligi olmus ve igrenmiştim o kızdan.

Adamın cocugunu bile sevmis falan.

Ben okadının yerinde olsam ve cocugumu sevdigini bilsem kocamın metresinin o cocuga dokunmam bile !

Bak şimdi soyle dusun sen evlisin ve kocan baskasıyla

Sen evli biriyle birliktesin ve adamın bir ailesi ve belkide cocukları var ve senden sebep karısı ve cocukları uzulecek buradaki tek suclu sadece sen oluyorsun.

Benim ailemdede boyle durumlar oldu ve hayatımda tek igrendigim sey evli bir adamla birlikte olunması ! hem karısı hem cocuklarının psikolojisi bozuluyor insanın.

Ha seviyorum yada hoslanıyorum mu diyosun bosansın gelsin sana ama bu arada hic sen olma!

Sunuda dusun ayrılmadı devam ettiniz anlasıldı adamın evinde sorunlar oldu ve sen bıraktın adamda bıraktı.

Karısı adama saygı duymicak cocukları saygı duymayacak.

Ne oldu zamanında sevdigin adam simdi yaşlı ve yanında kimse yok ve üzgün ?

Lütfen hanımlar sizden tek istegim hayatta istediğinizi yapın ne olursa olsun ama evli birine asla yanaşmayın çok kişinin canı yanıyor.

• Bu Hayatta insanın başına er şey gele biliyo

bazen macera peşinsde koşabiliyoruz istemesekte ama oluyo

bu genelde evimizde mutsuz olduğumuzda ortaya çıkıyo yanılıyomuyum?

• Sen evlendiğinde senin eşinde öyle bir ilişki yaşasın ister misin?

Etme bulma dünyası...

• Adam eğleniyor işte.

• hayat yaşayabildiğin ölçüde güzeldir boş ver sene

• bu arada , başıma geldi mi? evet geldi...evli bir kadınla 6 ay kadar sürdü...

Kendini kotu hissetmene neden olabilecek birsey yok. başka bir kadına karşı hiç bir yükümlülüğün yok, zaten ilişkileri gevşemiş ki adam seninle

• olsun nolcak ki evliyse evli evli diye hayattan kopmadıya boşver yaşa hayatını doya doya

• sen de bana benzemeye başladın meta_1:)

• doya doya yaşasın ne güzel :( kadınlar da aldatsın ne güzel dünya ... ..

• No comment!

• bence kepazelik degil. aranızda gercek birseyler var. yasiyorsunuz iste.

• Meta_1 yanlışın var abi. Eksi vermedim ki sana ben. Hatta bak gittim şu an artı 1 verdim. Eger ben eksilemiş olsaydım artı bir verebilir miydim dostum...? Aşkolsun

• marguis abi ben eksilemedimki seni niye eksi verdinki bana :(+1

• hep teşvik hep teşvik :) Ne olucak senin bu sonun marki :)

• Öncekileri Göster
  • İlerisi olmayan bir durum. Gercekten aşk mı sadece cinsellik mi bunu tanımlamak gerek. Aşk olursa tek taraflıdır. Cinsellikse bilemem fantazi zihniyeti. Ama bu durum gercekten de felaket birşey. Hiçbir evli kadının başına gelmesini istemem evli erkeginde başına gelmesini istemem.

Yani Evli olan adamın karısından gizli aldatma ortamı.

Kötü...

• ilerisi olamayan bir durum, belki ask belki cinsellik, fiziksel bir çekim. allah kimsenin basina vermesin.

• hemen kendine gelip ondan uzak durmalısın kendine çok büyük bi haksızlık ediyorsun çok çook yanlış bişey çok üzüldüm umarım ondan uzak durman gerektiğini anlayıp bir an önce seni özel hissettirecek seni kadını yapacak sadece sana ait olacak bir erkekle tanışırsın.. bol şans

• tamam da arkadaşlar brakamıyorum diyor buda çok seviyor anlamına girer günah olmasına günahta sevmek te var işin ucunda belki adam ikinci evliliyini yapar belki kuma alır :)

• sempatich yorumuna puan verebilsem yada begenebilsem kesin yapardim

• onun üstüne bunu alan yarın bunun üstünede kuma alır almasa bile bunuda aldatır.. sevgiymiş yerim ben öyle sevgiyi erkek değil bunlar insan bile değil karısını aldatan evli bi erkeğe erkek demem ben onun karısına saygısı yoksa hiç bir kadınada olmaz bu böyledir bırakın aşk mış sevgiymiş hepsi palavra saygı ve sadakatin vefanın olmadığı bi aşkı neyleyim..

• hhehe güsel işte sorun yokmuş ikinizde seviyor ve brakmıyomuşsunuz daha ne olsun anlamadım seviyorsan oda seviyorsa böyle gider ölene kadar :)

• teşekkürler. öyle işte..

• ben anlamam tontoni ben anlamam belki yemek yapmayı tek bildiyim mutlu lugun formülü yani mutsuz olmayında gerisi kolay ben çok üzülüyorum sende hoş konuşuyosun bence ama her erkek aynı deyil sen kafanı takma bence bilsende bilmiyomuş gibi yap anladın sen çok zeki birisine benziyosun bence

• tabikide.sonra benim kocamda yaparmı düşüncesi oluşuyo.o kadın bunları öğrense yıkılmazmı? yıkılır.cinsel çekim minsel çekim bahane kusura bakma yer çekimine bile karşı konuluyo artık.

• Öncekileri Göster
  • ben oldum olası bu işlere gıcık kapıyorum bir arkadaş vardı evli kadınlara bakıyordu bende senin anan bacına baksalar hoşuna giderse bak diyordum. gönül bu yalanını geçin bir kere akıl herşeyden üstün. bitirmek senin elinde aramazsın olur biter 1 haftada aşkından ölür durumda olamıyacağına göre bitir bir an önce yuva yıkanın yuvası olmaz bu duruma en güzel örnek

Kızlar Ne Diyor 9

• lütfen aşık oldum ayaklarına girmeyin.aşk baktığında 5 saniyelik birşeydır gerıye kalan sadece sevgidir. boyle bir adamada ne derece bir sevgi beslenir bılemıyorum. senın bu adamla sonun nedır kzım? karısından ayrılıp siz mi evleneceksınz boy boy cocklarınzmı olacak, evlendinizde mutlu mu olacaksınız? aklını başına al sonra cok pısman olursun !

• fızıksel cekımden kastın nedır? o adamın kollarında olmaktan mutlumusun? iğrenmiyormusun? bende uzaklasamıyorum dıye bırsey yok mantıgını kullan cok zor degıl dunya yakısıklısımı canım bu adam daha karsına neler cıkar bı adam ugruna harcama kendını sakın...

• Ask degil , fiziksel çekim, sonum olsun demiyorum ki zaten ben de uzaklasamiyorum...

• sakın evli bir erkekle beraber olma hele çocukları varsa sakın herkeze bu kötlüğü yapma ! benim babam senin dediğini yaptı senin gibi bir kadınla sonları çok kötü oldu benden tavsiye erkek mi kalmadı dünyada saçmalama ablacım yaaaa geleceğini düşün

• Sizin yaşadığınız zaten aşk veya sevgi değil sadece tutku.Beyfendiye yaşadıklarınız sadece anlık olduğunu gelecek için bir şey düşünmediğini ,eşininden ayrılmaya kalkmasına sebep olacak kadar derin olmadığını söyle .Böylece sadece mutlu anlar geçirmiş olursunuz birlikte ilerisi olmayan her iki tarafa da rahatsızlık vermeyen .

Eğer vicdanın seni rahatsız ediyorsa bitirmeni tavsiye ederim.Başka birisiyle görüşüp sadece yatak ilişkini de sürdürebilirsin.Sanmıyorum ki birlikte olduğun erkeğin karısını aldattığı ilk kadın sensin.Aldatmayan erkek yoktur Fırsat bulamayan erkek vardır.

• Kimin bakış açısı doğru olan sizce ..anlayamadım beyfendi ..

• Tek doğru bakış açısı en azından benim için...Bravo sen diğerleri gibi sahte değilsin en azından...

• Neden üstünüze alındınız ki yazdıklarımı .Ayrıca kaşar diyerek hakaret etmiş oluyorsunuz .Ben fikrimi yazdım .Size yada herhangi bir erkeğe hakaret etmedim.,Kiminle ne yaşadım ne kadar yaşadım size açıklamasını yapmak zorunda değilim. Kulaktan duyma kelimelerle tanımlamayacak kadar yaşadım ben bu dünyada sen rahat ol.

• Öncekileri Göster
  • imkansızın çekiliceğine sakin kanma, bir gün senin o aşk sandığın herşey geçer gider çok pişman olursun..onun eşinede yazık..tüm suç adamda bence. hemen kurtul o adamdan bana kalırsa bugün o kadına yarın sana . bu adamın karaktersizliğini gösterir lütfen çok aşık oldum ayaklarına girmesin o adam

• yaşamadım yaşamam da öyle bir ilişki

• kendin evliyken başına öyle birşeyin gelmesini istemezsin heralde.buna göre büyük konuşmak değil bu empati kur

• Büyük konusma istersen...

• ben aşık olduktan sonra evli olduğunu öğrendim inanılmaz sevmeme rağmen çok zorda olsa bıraktım inan evli biriyle beraber olmak çok zor ve çok acı zaman geçtikce daha zor oluyor yol yakınken hemen bırak kendine yapılmasını istemediğin şeyi başka bir kadına yapma böylesi erkekler için değmez

• cok zor bi karar bu. bende oturdum tum yorumlari okudum demis zaten cogu kisi dogru yolu bitirmeniz lazim yani. adamin evliligi sallantida demissin tutuncak dal psikolojisiyle hareket ediyordur simdi o. sen buna alet olma. fiziksel cekim diye de tutturmussun ama sen istesen hicbiseyin cekimi olmaz biraz iradeli ol. empati kur kocan sana yapsa nasil uzulurdun bi dusun? umarim en kisa zamanda dogru karari verirsin

• Kendine yakistirabiliyormusun bu yaptigini? O kadinin ne duruma dusecegini biliyor musun? Veya suan kendinin ne durumda oldugunu? İliskini bitir. Ama adami biraz izle. Baska kizlarlada birlikte olmaya calisirsa karisina herseyi anlat..

• +1

• :) oyle olmus biraz ya :)) ama amacim yargilamak degil, dogru bir sey yapmadigini anlatmak :)

• ben de zaten ona souk davraniyorum, hep ters cevap veriyorum, adam bir türlü birakmiyorum.

gerçekten kizlar sizin desteginize ihtiyacim var. kimseye de anlatamiyorum.

• Öncekileri Göster
  • yapmayın yaa... vallahi bunun vebalini nasıl üstleneceksiniz... dayanıklı olabilirsin ona karşı bu senin elinde inan bana..vazgeçki ne o karısını aldatsın ne de sen kötü kadın durumuna düş..

• TSKLER

• bencede öyle yap ama kararlı ol.yani işi türk filmlerine çevirip hepten duygusallık yaratırsanız ikinizde bu aşkta boğulup gidersiniz.hepten kopamazsınız.o yüzden kıvamı iyi ayarla.

• zaten tek çare bu

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...