Lisede nasıl biriydin?

Lisede nasıl biriydin?

1|0
1442

En İyi Erkek Görüşü

• her telden vardı... herkes tanirdi ama kendime ait arkadaş çevrem vardı... futbol ve voleybol da madalyam vardı... derslerde fena değildi sınav zamanı yanimiza gelirlerdi 😂 29 ekimde okulda kitli kaldım, okulun 1. katından aşağı ninja styla gibi uçtum 😂 zirilyon kez okuldan kaçtım 😂 ama sınav zamanı inektim 😂 dediğim gibi her telden vardı 😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 41

• herkesin kendi ismim ile tanımadığı sadece lakabımla tanıdığı ama benim o kişi olduğumu bilmedikleri bir kişiydim

0|0
    0|0
  • Okulun sayili p. clerinden mezun olduktan 3 yil sonra bile konusuluyormus 😄😄2 ogretmen benim yuzumden tayinini istemisti 😄

0|0
    0|0
  • Firlamaydim

0|0
    0|0
  • Sevilen biriydim.

0|0
    0|0
  • okul temsilcisiydim..
    müdür yardımcımın son sene dediği gibi 'biz nerede hata yaptık da seni temsilci seçtik' modeliydim..

0|0
    0|0
  • Herkes Tanirdi :D okulda bir voleybol oynuyodum kizlar hayran kaliyodu 😂 hala da oylelerde 😂😂 ego kasiyo deme olanı anlatiyom

0|0
    0|0
  • Dolu dizgin...
    Müdür
    Müdür yardımdıcıları
    Sivil polislere adımızı ezberletmiştik.
    Hey gidi günler hey. Şimdi efendi insanlar olduk her birimiz durulduk...

0|0
    0|0
  • Sıradan biriydim işte

0|0
    0|0
  • saglik meslek lisesindeydim 40 kizin icinde Tek erkek

0|0
    0|0
  • Sınıfta en arka köşesindeki sırada oturan cocuk bendim diyim gerisini sen anla işte. Anlatmaya üşendim.

0|0
    0|0
  • spor yapan atletik biriydim :D
    kavga dövüş ve polise ifade verirdik
    sıgara ve alkol vardı
    lise de sınıfa 2 kasa bira sokmuştuk :D
    okula 3 ay gitmişim :D

0|0
    0|0
  • sınıfın en zekilerinden, bıraz arkadaşım, biraz sessiz, kendi halinde takılan vs

0|0
    0|0
  • Sakin biriydim

0|0
    0|0
  • Kravat gırtlağıma kadar sıkı bağlı, önünü göremeyen, herkese kopya verip en düşük notu alan, kızlarla arası en iyi olup icraat gösteremeyen biriydim. Tek olumlu gelişme artık kravat takmıyorum. :D

0|0
    0|0
  • Caliskan efendi

0|0
    0|0
  • Sessiz, sakin, kendi halinde, ne ezen, ne ezilen, tarafsız...

Ha bide SAP.

0|0
    0|0
  • firari

0|0
    0|0
  • kızlarla çok takılırdım hemcinslerim trip atardı
    oo kızlar beklemesin sen gelme yanımıza falan derlerdi asfşlkahsfnasg

0|0
    0|0
  • Biraz deliydim.

0|0
    0|0
  • Herkes tanırdı beni, çok haylazdım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 13

• Arkadaşları sonsuza kadar hayatında kalacak zanneden küçük bir kızdım hala..
    Küçük bir şehirde yaşıyorum ve yapacak hiç bir şey olmadığı halde okulu kırar çoğu zaman evde oturur film izlerdik.
    Her gün kılık kıyafet yönetmeliğinden disipline giderdim.
    Her hafta okulun psikoloğu ile randevum vardı.
    Onlara rağmen bölümü birinci bitirdim.
    Meğer insanları o zaman anlayabilseymişim okulu da birinci bitirecekmişim.
    Ama mezun olduktan 1 yıl sonra anlayabildim.
    Arkadaş kurbaniyim.

0|0
    0|0
  • İnanması zor olabilir ama lisede baya popüler birisiydim :). Dans gurubum vardı müzik gurubum vardı. Gösterilere katılıyordum vs. Negatif yönden popüler değildim. Sevilen birisiydim.

0|1
    0|0
  • Despot agrasif...

0|0
    0|0
  • çok pasif çok çok sonra bir sihirli değnek oda lise arkadaşım oldu mor hırka pembe botlar sonra puf bir anda simsiyah

0|0
    0|0
  • en arkada oturup karakter snalizi yapardım derle alakam yoktu yine de en yüksek notlari alırdım

0|0
    0|0
  • Okuldaki popüler kız.😂

0|0
    0|0
  • En tatlı şeker kız shshshs

0|0
    0|0
  • Yok ile var arası

0|0
    0|0
  • Sessiz , kendi halinde takılan tip hala lisedeyim

0|0
    0|0
  • Sessiz sakin sessizliğin oyununu oynayan biriyim ağırbasli

0|0
    0|0
  • Lise sondayım. Ve sessiz , kimseyle konuşmayan , yalnız kalmayı seven , umursamaz biriyim.

0|0
    0|0
  • Ezik

0|0
    0|0
  • Herkesin sima olarak tanıdığı ama kimsenin konuşmaya cesaret edemediği 6'lı kız grubunun lideriydim

0|0
    0|0
    • @Kuslardandakucuktum5 O zaman sabahtan beri ne yazıyorsun o duyguları yaşar mıyım diye hayy Allah'ım :D

• bir nevi icimi döktüm denilebilir olan biteni hayatimdan silemem geçmiş güzeldi animsayamadan geçemedim :-)

Yükleniyor...