Kapat

• Biraz garip de olsa, efendi gibi derdini dile getiren çocuk mu?
    A seç
  • Yoksa sınıfın zorba ve düşük ıqlu öğrencileri mi?
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen çocuk haklı sanırım dersleri şti ve diğerlerine hiç katılmıyor o okulun müdürü ben olacaktım ki bak ne oluyor

0|1
    0|0
    • Ya buna yapılacak pek bir şey yok aslında. O çocuğun yerinde olmuştum ortaokulda o yüzden durumu gayet iyi anlıyorum. Böyle tipler her okulda ve her sınıfta daima varlar. Hiç şaşmaz. O kapı kapanınca gülen kızlar, böyle zorbalıklar yapan 3-5 oğlan, böyle kendi halinde takılmaya çalışan çocuk... Doğanın kanunu gibi. Eğitim sistemi boktan olduğu için oluyo bütün bunlar.

• Aynısı benim erkek kardeşime de yapılıyor tek sebep aileden kaynaklanıyor ailesi tarafından itilip kakılan eğitilmeyen çocuk ailesi adam yerine koymadığı için bunu okulda zorbalık yaparak gösteriyor

• Asla güzel bir tecrübe değil.. Psikolojik olarak da çok yıpratıcı. Üstelik ben ortaokulda henüz ergen değildim. Lisede ergensin de aynı zamanda. Hormonlar falan karman çorman.

En İyi Erkek Görüşü

• yine herşey ailede başlıyor ailede bitiyor. aileler çocuklarının okulda ne yaptıklarını bilmiyorlar galiba... ders dinlemeye gidenler ile dersi sabote etmeye çalışanlar aynı sınıfta olunca böyle oluyor tabi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• haklı haklıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...