Kapat

Asosyal olmak ne kadar zararlıdır?

Ben asosyal bir adamım. Şimdilerde "keşke olmasaydım!" dıyorum ama alışkanlık gibi bir şey ama yeni yeni anladım ki kötü bir şey.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• değişebilirsin ama bazı insanların yaapısı boyle oluyor ya o senın elınde değil ki ben mesela kalabalığı eğlenceyi çok seviyorum mesela kuzenim var o da tam tersi sakin kendi halinde tam asosyal yani ki beraber buyuduk.

0|0
    0|0
    • benim ki biraz fazla ya bir senedir felan bir arkadaş grubuyla veya arkadaşımla buluşup bir yerde oturmadım kötu bir durum bu

• 23 yaşındayım

• hiç bişi için geç değil daha cok gençsn

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim asosyaligi yendigim psikiyatri asosyalligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa 'seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor. Bir anlikta olsa'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da henuz hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan asosyallik konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde gruba ayrilip ona gore cozulucekasosyalligin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• ne bileyim benim yalnızlığıma karışınca birileri rahatsız oluyorum, yok yok güzel bir şey, hayatında olanlarda tam oluyor böyle

0|0
    0|0
  • Benim için idealdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2008'den beridir asosyalim. asosyalliğin dibinde olduğum için hiçbirşey umrumda değil artık. kendi keyfime göre yaşıyorum.

0|0
    0|0
    • 23 yaşındasın kardeşim toplum içine girmek zorunda kaldığında bütün bilgi birikimine rağmen ifade edemeyecek duruma gelmek berbat insan ilişkileri körelıyor insanın

• kontrollü ol istersen 2 gün çıkma evden ama zamanını verimli geçir.

0|0
    0|0
    • o konuda çok sıkıntım yok ınsanlarla ilgili sıkıntılarım var

• eyvallah güzel bir başlangıç olabilir

• Özgüven eksikliği yaşıyorsun büyük ihtimalle şunu deyim geçici bir sorundur emin ol üstüne gidersen kısa zamanda aşacaksın.

• Yarın öbür gün iş sahibi olunca insanlarla kaynaşman gerekecek. Şimdiden kurtulmaya bak.

0|0
    0|0
    • ya kurtulmak istiyorum ama ben anlatmayı seven bir insan değilim psikoloğa gideyim kendı kendıme çözeceğim artık

• Dünyadaki en asosyal insanım sanalda yaşıyorum ama sanalda bile ölü gibiyim

0|0
    0|0
    • yokluğu hissedilmeyen adamlarız kardeşim ama devran değişmeli

• Çok zararlı kardeşim, katıl şu sahte kalabalığa arada!

0|0
    0|0
Yükleniyor...